שתי שאלות ממש נוביות על כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות ממש נוביות על כרטיסי מסך

albert

Recommended Posts

טוב, אולי אתם זוכרים שאמרתי שאני קונה ג'יפה 4 TI4200.

אז ככה - בסוף אני לא קונה :-\.

אבל בכל מקרה חבר שלי מביא לי כרטיס יותר טוב מהג'יפה 2 שיש לי עכשיו.

אני לא חושב שמה שהוא מביא לי זה כל כך טוב אבל זה בסדר כי אני בסך הכל רוצה לשחק טוב בספלינטר 2 ועוד כמה.

הכרטיס הוא - 9000PROII של ג'יגבייט.

אל תגידו לי - "חרא של כרטיס..." למה קנית..." (לא קניתי מביאים לי).

טוב לשאלות:

1. לחבר שלי אין זמן להתקין לי אותו ואני חייב לעשות זאת ולא עשיתי את זה בחיים (לא לצחוק, פעם ראשונה :)).

אני רוצה שתסבירו לי דיי במפורש איך (אם אתם לא יכולים לא נורא אני יעשה את זה טלפונית עם חבר שלי).

2. קצת יותר חשובה - שמעתי שכרטיס רדיאון לא עובד כל כך טוב על מחשבים שהיה בהם לפני כן כרטיס של נאוידה.

שמעתי שצריך להוריד קודם את הדרייברים של נבידה (לפני שמתקינית את של ATI), איך? ואני מקווה שפירמוט לא צריך.

נ.ב: מה קטע של II איפה שכתוב PRO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה פותח את המארז .בלוח יש חריץ בצבע חום זה הagp תוציא משם אם יש שם כרטיס אחר ותכניס לשם את ה9000 פרו תחבר כבל מהמסך

מאחורי הכרטיס וזהו.

המחשב נדלק בוינדוס רק תתקין לכרטיס שאתה יכול להוריד מהאתר של ati.

בקשר למה שאמרו לך שכרטיס רדאון לא יפעל במחשב שהיה בו גיפורס לפני זה,זה השטיות הכי גדולות ששמעתי בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פותח את המארז .בלוח יש חריץ בצבע חום זה הagp תוציא משם אם יש שם כרטיס אחר ותכניס לשם את ה9000 פרו תחבר כבל מהמסך

מאחורי הכרטיס וזהו.

המחשב נדלק בוינדוס רק תתקין לכרטיס שאתה יכול להוריד מהאתר של ati.

בקשר למה שאמרו לך שכרטיס רדאון לא יפעל במחשב שהיה בו גיפורס לפני זה,זה השטיות הכי גדולות ששמעתי בחיי.

למחוק את הדרייברים של נבידה מהכרטיס הקודם דרך ה"אד אור רימוב" (סליחה שלא כתבתי באנגלית, אין לי ממש כוח)?

ולהוריד את ה4.1 מהאתר של ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שזה לא קשור אבל לחבר שלך במקרה קוראים יונתן ?

עכשיו לשאלתך , שתפתח את המחשב אתה תראה מאורר של מעבד(אני מקווה שאתה יודע איפה זה) ומתחת לזה יש לך כמה כרטיסים.. הכרטיס הראשון מלמעלה זה כרטיס מסך , אותה אתה צריך להוציא , יש כל מיני דרכים , תלוי במארז , ברוב המארזים יש בצד שמאל בורג כזה שצריך להוציא ואז פשוט להזיז כזה סוגר שסוגר את הכרטיס מסך ללוח אם ופשוט למשוך את הכרטיס החוצה , אחרי זה פשוט לוקחים את הכרטיס החדש ודוחפים אותו לסלוט שהוצאת ממנו את הכרטיס הישן ודוחפים חזק עם כוח עד שזה נכנס לגמרי ואתה בטוח שאין לאיפה לדחוף יותר , לאחד מכן סוגר עם הבורג מצד שמאל בחזרה ופשוט מחבר את המחשב ומפעיל , מתקין את הדריברים 3.10(לפי המלצות וביקורות הם הכי טובים...)

ונהנה... הכרטיס יספיק לSC אבל , סדרת הTI היא הכי טובה במנוע הזה של ספלינטר סל.. כאילו היא מאוד טובה עם הSC לעומת כרטיסים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שזה לא קשור אבל לחבר שלך במקרה קוראים יונתן ?

עכשיו לשאלתך , שתפתח את המחשב אתה תראה מאורר של מעבד(אני מקווה שאתה יודע איפה זה) ומתחת לזה יש לך כמה כרטיסים.. הכרטיס הראשון מלמעלה זה כרטיס מסך , אותה אתה צריך להוציא , יש כל מיני דרכים , תלוי במארז , ברוב המארזים יש בצד שמאל בורג כזה שצריך להוציא ואז פשוט להזיז כזה סוגר שסוגר את הכרטיס מסך ללוח אם ופשוט למשוך את הכרטיס החוצה , אחרי זה פשוט לוקחים את הכרטיס החדש ודוחפים אותו לסלוט שהוצאת ממנו את הכרטיס הישן ודוחפים חזק עם כוח עד שזה נכנס לגמרי ואתה בטוח שאין לאיפה לדחוף יותר , לאחד מכן סוגר עם הבורג מצד שמאל בחזרה ופשוט מחבר את המחשב ומפעיל , מתקין את הדריברים 3.10(לפי המלצות וביקורות הם הכי טובים...)

ונהנה... הכרטיס יספיק לSC אבל , סדרת הTI היא הכי טובה במנוע הזה של ספלינטר סל.. כאילו היא מאוד טובה עם הSC לעומת כרטיסים אחרים...

לשאלתך: חבר שלי זה לא יונתן.

דבר שני: אני לא עד כדי כך מפגר :), אני יודע איפה כל חלק במחשב (בערך), אני פתחתי אותו הרבה פעמים פשוט בחיים לא החלפתי כרטיס מסך.

הכרטיס הזה באמת נראה יפה. הקירור על הזכרונות משפיע במשהו על הכרטיס מסך?

ודבר אחרון: למה להוריד 10.3 ולא את ה 4.1 (או ה4.2 שיצאו אתמול)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו כאן זה הוסף ביצועים? אני מתכוון במשחקים, הוא ראה הבדל בין 4.1 ל 4.2? (הכרטיס מגיע מחר :D)

נ.ב: אני שמח כי זה הבדל משמעותי בינו לבין הג'יפה 2 GTS שיש לי עכשיו... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את ה4.2 הוא לא יכול להיות פחות טוב מה4.1 מקסימום זה לא יוסיף ביצועים.

טוב תודה, אני מוריד עכשיו אבל זה יורד לאט רצח!

משהו כמו 5- 8 קילובייט!!!

שאלה אחרונה - פעם היו מוציאים כל חצי שנה, למה פתאום עכשיו כל חודש (לפעמים פחות) יוצאים דייברים חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...