קניית רב מודד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית רב מודד

yamamoto

Recommended Posts

הכל מתחיל בדרישות שלך. אבל באופן כללי אני מציע לך לגגל 2 דברים שתדע מה המשמעות שלהם. הראשון הוא counts/digits, והשני הוא מזה true-RMS, רוב האנשים שקונים מכשיר בסיסי לא מודעים לדברים האלה.

אגב, אתה יכול גם להריץ חיפוש פה בפורום, בעבר כתבתי ביקורת קצרה על ה-UT61-E של Uni-T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מתחיל להתקשקש באלקטרוניקה

בינתיים בעיקר מוודא שרמת המתח מתאימה ושכל הערכים מתאימים וכאלה

אין לי תוכניות למתח גבוהה

שמתי לב שיש פער לא קטן בין מחירים בארץ לאיביי

מה הכי טוב שאני יכול להשיג ב150 שקל בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 150 שקלים לעניין, אני ממליץ לך בחום למשוך את זה עוד קצת ולקחת את ה-UT-61E. תקרא את הביקורת הקצרה שרשמתי עליו (כאן). הוא אומנם יעלה לך יותר באיזור ה-220שקלים (כולל משלוח), אבל הוא יהיה הרבה יותר טוב מכל דבר אחר שיש במחיר שאתה ציינת. לצערי אני בעבר (לפני לא מעט שנים) קניתי בארץ מכשיר במשהו כמו 180שח והוא פשוט זבל בהשוואה ל-UT61-E הזה (שלצערי בתקופה ההיא לא היה קיים וגם חלופות סיניות סבירות אחרות לא היו נפוצות כמו היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי על הדגם הזה ביוטיוב ובאמת נראה שהוא חריג בטווח המחיר הזה - אני יבדוק את העניין

מה הכל זאת אתה יכול לספר לי על "החלופות הסיניות הסבירות" שציינת ועל המחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הכי מעודכן בחלופות שיש כרגע, אבל אני בטוח שחיפוש זריז בגוגל או ב-eevblog יעזור לך למצוא משהו. לדעתי לא כדאי לחשוב עליהן, אני בספק שמשהו מהן יהיה True-RMS ואפילו קרוב לביצועים של ה-UT61-E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ובאמת אין טעם לקנות משהו פחות מ

UT61

אבל גם פה יש איזה עניין יש כמה תתי דגמים - C/D/E

ולא ברור מה בדיוק חדיש יותר D או E כי הD טיפה יקר יותר

אתה יודע במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמתי בביקורת, לך על ה-E. להבנתי גם ה-D וגם ה-E הם true-RMS (כאשר שלושת האחרים הם לא). אבל מהסתכלות על דפי המפרט, לך על ה-E. הוא מדויק יותר, יש לו יותר Counts, הוא מאפשר מדידת AC עד לתדר גבוה יותר. יש גם עוד כמה הבדלים שאני בספק שיעניינו אותך.

לפרטים המלאים אתה יכול לפתוח את ה-manual (שמכיל מידע על כל 5 הדגמים באותו ה-PDF) ולהסתכל על ההבדלים בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...