המלצה לאזניות סגורות, עד כ- 1200 שקלים. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאזניות סגורות, עד כ- 1200 שקלים.

Sven

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש המלצה לאזניות סגורות להקשבה למוזיקה (בעיקר קלאסית, ג'אז, רוק, בלוז ולעתים מעט אלקטרוניקה) בתקציב של כ- 1200 שקלים (לא מוגבל לקניה בארץ, אוכל גם להזמין מאתר שמכבד paypal).

האזניות ישומשו בדרכים עם cowon i7 או ובצורה נייחת ממחשב עם fiio e7, אז אני מאמין שהן צריכות להיות יחסית נצילות.

כרגע בבעלותי מספר אזניות portapro, ad700 ו- hd25 אך לצערי אף אחת מהן לא באמת עונה על הצרכים שלי.

כנראה ניחנתי באזניים רגישות במיוחד כי אני פשוט לא מסוגל להקשיב לסנהייזר במשך יותר משעה, האזניים שלי פשוט מתחילות לכאוב בצורה בלתי נסבלת.

מבחינת חתימת צליל אני מאד אוהב את ה- AD700 והפורטהפרו אבל הן לא סגורות (והשניה לא ממש נוחה אחרי כמה זמן).

הסנהייזר מספקות אותי מבחינת רוק אבל כשאני רוצה להקשיב לכל ז'אנר אחר אני מוצא את עצמי נמשך יותר לפורטהפרו, זה חוץ מעניין הנוחות.

בקיצור, המצב הנוכחי שלי לא מתאים, אם כך אני מחפש אזניות חדשות (או יד שניה) בעדיפות הבאה:

1. נוחות

2. חתימת צליל

3. אטימות

קראתי קצת באינטרנט ומצאתי כמה דגמים שאולי יענו על דרישות אלה וניתן למצוא בארץ: beyerdynamic dt100 או dt150 או dt250, shure 940 או אולי audio technica m50. הבעיה היא שאיני יודע מה טיב הנוחות של אזניות אלה והאם ה מתאימות לז'אנרים להם אני מקשיב.

כמו כן, אשמח להמלצות לגבי אזניות אחרות שלא חשבתי עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...