האם ניתן להגדיר מדפסת רשת להדפסה מרחוק? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להגדיר מדפסת רשת להדפסה מרחוק?

hagai303

Recommended Posts

אני חושב שרבים פה מפספסים את הנקודה - בדקת מול חשבשבת שהתוכנה שלהם יודעת לעבוד מול שתבצע REDIRECT או יותר נכון - לא תשלח הדפסה מקומית? התוכנה לא חדשה במיוחד וכל שינוי קטן, מזערי ככל שיהיה, הרבה פעמים יעלה בכאבי ראש של הדפסה מחשבשבת.

ובאותה נימה - האם משרד א' וב' נמצאים באותו מיקום פיזי? כלומר מחוברים בסופו של דבר לאותו ראוטר\שרת שעליו מותקן DHCP? כי אם לא, לפני שבכלל מתחילים תהליך של VPN\IPVPN או כל דבר אחרון בסגנון - הייתי ממליץ להתייעץ עם חשבשבת ולא להגיד לאחר מכן "חבל שלא דיברתי איתם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרבים פה מפספסים את הנקודה - בדקת מול חשבשבת שהתוכנה שלהם יודעת לעבוד מול שתבצע REDIRECT או יותר נכון - לא תשלח הדפסה מקומית? התוכנה לא חדשה במיוחד וכל שינוי קטן, מזערי ככל שיהיה, הרבה פעמים יעלה בכאבי ראש של הדפסה מחשבשבת.

ובאותה נימה - האם משרד א' וב' נמצאים באותו מיקום פיזי? כלומר מחוברים בסופו של דבר לאותו ראוטר\שרת שעליו מותקן DHCP? כי אם לא, לפני שבכלל מתחילים תהליך של VPN\IPVPN או כל דבר אחרון בסגנון - הייתי ממליץ להתייעץ עם חשבשבת ולא להגיד לאחר מכן "חבל שלא דיברתי איתם".

המשרדים לא באותו מיקום פיזי, לא מחוברים לאותו ראוטר.. הספק והתשתית של האינטרנט בשני המשרדים זה הקשר היחידי שאולי רלוונטי.

לא בדקתי מול חשבשבת את הדברים (אבל אני יבדוק), כי לא חשבתי שזה רלוונטי.

היום אני משתמש בתוכנה בשם Logmein על מנת להדפיס במשרד השני (מישהו משם משתלט על המחשב שלי ומדפיס למדפסת שנמצאת אצלו - הכל דרך התוכנה) אבל השירות קצת יקר לי וחשבתי לנסות פתרונות אחרים, זולים יותר עד כדי חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לאחרונה גיליתי שירות מעניין מאוד של גוגל, שנקרא GOOGLE CLOUD PRINT. בגדול, הוא מאפשר לך להדפיס דרך מדפסת מרוחקת - כשהקישור בין המדפיס למדפסת הוא דרך חשבון גוגל. בגדול, אחד הדברים היפים בשירות הזה הוא האפשרות לשתף מדפסות בין משתמשים, ממש כמו מסמכים ב-GOOGLE DRIVE או תמונות ב-PICASA.

כל מה שצריך לעשות הוא:

1. לפתוח דפדפן כרום במחשב שמחובר פיסית למדפסת, ומחובר למשתמש גוגל / לקנות מדפסת מותאמת.

2. שיתוף המדפסת בין המשתמש שמחובר פיסית למדפסת ובין משתמשים המרוחקים.

3. התקנת דרייבר ל-GOOGLE CLOUD PRINTER על המחשבים המרוחקים.

4. התחברות לדרייבר באמצעות משתמש גוגל (שמשותף במדפסת).

יש לי ניסיון חיובי עם השירות הזה, ואני מאמין שהוא יכול להתאים גם לך וגם לאחרים עם בעיה דומה. (אני לא מכיר את פורמט ההדפסה של חשבשבת, וייתכן שהכלי הזה לא מסוגל לתמוך בו - אבל בפורמטים הסטנדרטיים הוא בהחלט תומך)

ניתן לקרוא עוד כאן: http://www.google.com/cloudprint/learn/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכוונתך לחבר את המדפסת ישירות לרשת, ולחסוך את הצורך במחשב מקשר, אז המדפסת הזאת אמורה להתאים כי היא תומכת ב-ePrint של .

חשוב לי להדגיש שכל מדפסת יכולה לשמש כ-Cloud Printer כל עוד היא מחוברת למחשב, שפתוח בו חלון ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לכל מדפסת?!?

הרי דרוש שב

Cloud Printer יהיה את הדרייבר של המדפסת, קשה לי להאמין שיש שם את הדרייברים לכל המדפסות שיש היום.בנוסף למה שענית לי קודם, אין ב6500 חיבור לרשת אז אני לא מבין איך קישרת את הePrint...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...