Microlab H600 אלטרנטיבה נוספת למערכות 5.1 - דיון - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microlab H600 אלטרנטיבה נוספת למערכות 5.1 - דיון

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני לא מוצא את הסט המדובר למכירה בשום מקום, לא בארץ ולא בעולם. מישהו יכול לנדב לינק.

פותח התרד נתן לינקים לשני הדגמים

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=16576

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=31947

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קבוצת כל המערכות הטובות הייתה מוכלת בתוך קבוצת כל המערכות בעלות הנתונים הטכניים הטובים, היית צודק שמדובר בהימור. אלא שיש מערכות טובות שאינן נמדדות יפה ו"על הנייר" הן לא מוצלחות. בפועל, הן פנינות אמיתיות. במילים אחרות, יש מערכות טובות שהנתונים הטכניים שלהן אינם טובים. מכאן, שהוא מגביל את עצמו ולא רק מהמר.

זה ויכוח עתיק באודיו, האם לקנות לפי האוזן או לפי מה שהסקופ מורה (נתונים אמפיריים מדידים). אני במחנה הראשון - ושלרגע לא תחשוב שאיני "מדעיסט"; נהפוכו. אלא שמדובר ברמות אירגון שונות של ידע: בצד האחד, גלי קול שניתן לתארם תיאור מתמטי-פיזיקלי מדויק. בצד השני, פרשנות קוגניטיבית שרושמת השפעותיה במישורים רגשיים מובהקים.

המרחב בין שני הצדדים הוא רציף (אני פיזיקליסט), אלא שרצף זה טרם נחשף\הוגדר\תואר ע"י האנושות (ואם תשאל אותי, לא ייחשף לעולם. מה עוד, שבדרך, הייתי מהמר שמידע חושי אחר מתערבב בתוככי המנגנונים הפרשניים הללו, לצד הקלט המגיע מחוש השמע ומביא להטייה. למשל, כבל אודיו עבה, שמרגיש "איכותי", עשוי להישמע כך...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס כל מה שאנשים רוצים בדיון הספציפי הזה, זו מערכת 5.1 בתקציב בינוני גבוה, שיש לה קצת יותר עומק מהסאונד החסר mid range של הלוגיטק Z5500.

הH600 יכול להיות התשובה.

כמה דגמים של אותה חברה מעידים על תרגום התקציב לאיכות.

עץ וודאי עדיף על הפלסטיק של הZ5500.

והרמקולים עצמם נראים קצת יותר מורכבים(2 דריוורים פר רמקול) מהלווינים החד מימדיים של הZ5500.

רק על פי זה כבר אפשר להעריך את הסיכוי של המערכת להיות אלטרנטיבה עדיפה על הZ5500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך הייתם משווים את המערכת הנ"ל H600 למערכת MICROLAB X15 שהיא גם 5.1.

על הנייר נראה ש-H600 מספקת 32וואט לערוץ כאשר X15 מספקת 16 וואט בלבד.

העניין איכות השמע, הבאס, מישהו אולי התנסה בשתיהן או יכול לציין לטובה ולרעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לאזעזל שניכם מקשקשים?

ההגבלה עליה דיברתי היא המשפט "אם אין אותו בתצוגה ואין עליו ביקורות ברשת, אז כן.", אני תמיד בעד לנסות דברים חדשים, כמובן אל תשכח שאתה תמיד יכול להחזיר אם אתה לא מרוצה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- מסתבר שגולדטופ והשניה לא מוכרות את הדגמים האלו כבר, מדובר בשאריות. ככל הנראה IQPC היא היחידה שמוכרת כרגע - ביקשתי לברר את העניין אצלם ואני אחזיר תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...