על איזה GTX770 ללכת? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על איזה GTX770 ללכת?

ori24

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפחות 400 ש"ח. זה סכום לא מבוטל, רזולוציה של 1080P עדיין לא מצדיקה של מעל 2GB. בנוסף, כמו ש-SyndromE

הזכיר, כשמשחקים באמת ינצלו מעל 2GB בעתיד, הכרטיס גם ככה יהיה חלש מדי בשביל להריץ פילטרים ושאר הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן אבל רואים שחור על גבי לבן בדוגמאות שנתתי ושזה גם כתוב שם שהתוספת 2GB לא נותנת כלום ושגם בהגדרות הכי גבוהות ה2GB מספיקות ברזו 1900X1200 במשחק קריסיס 3 שזה המשחק הכי כבד שיש ועוד יהיה מספיק זמן. במטרו החדש זה אפילו דיי והותר 2 GB.

ברגע שמשחקים ידרשו 4GB אז גם הGTX780 לא יהיה מספיק לדעתי שלא לדבר על רזו' גבוהות יותר מ 1900X1200 אז תצטרך 2 טיטאן לדעתי :)

גיל אתה לא מסכים איתי? או עם עידן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה היום בדקתי את Bf3 והגעתי לאיזור ה-1600 mb , הבנתי שמגיע גם ל-1800.

אני לא אומר שאתה לא צודק, אני פשוט אומר שאם ויצאו בעתים משחקים שכן יעברו את ה-2 gb, אז חמקת מהחלפת הכרטיס ולא רק זה, גם יש לך אופציה ל- ולהשאר רלוונטי לאורך יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI אותי אישי לא מעניין,אני לא רואה בשנתיים הקרובות את רוב המשחקים יוצאים בדרישות מעל קריסיס 3 שכרטיס עם 2GB מתמודד איתו יפה מאוד ב1900X1200 זו הסיבה המרכזית למה החלטתי ללכת סופית על 2GB

דרך אגב גם GTX 780 מאוד קרוב לGTX 770 בהמון מבחני ביצועים שראיתי בקריסיס 3 ב1900X1200 וברזו' מעל הם אפילו כמעט על אותם פריימים מה שאומר שה3GB בGTX780 לא כ"כ מועיל אם בכלל.

מדברים על תוספת של 450 שח כמעט והמזל הוא שהIQPC מוכר את הGAINWARD GTX770 המומהר ב2000 שח,בזיגזג הוא עולה קרוב ל2400 שח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מסביר את זה ב-bf3 שהוא משחק יותר קליל מאשר מטרו החדש וקרייסיס 3, במפות עמוסות במולטי מגיע לכמות כפולה בין 1600-1800?

אם זה 400 ש"ח את האמת? אני הייתי מוסיף את ההפרש הזה על כל מקרה שיבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש הרבה שחקנים על השרת ...זה משפיע על הכבדות.אם כך מתקבל בBF3 אז אני מודאג בBF4 .

אז יותר קל להריץ את הסינגל ולהשוות בינו לשאר המשחקים. אגב המנוע של BF3 מעולה לPC לעומת קרייסיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהמנוע שלו מעולה זה אין ספק, אך איך קשורה כמות השחקנים במשחק לכמות הזיכרון של הכרטיס(אני באמת לא יודע), חוץ מזה נגיד ואותו חבר שקונה עכשיו את ה-770 יקנה את המולטי של bf4 שבטח יהיה יותר כבד, יכנס למפה עמוסה ויגלה ש-2 גיגה זה לא מספיק.

למה לא לקחת את המקרה הקיצון ולבדוק רק

את הסינגל?

עכשיו כשאני חושב על זה, כן אני ממליץ על 4 gb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...