איך לעשות רווח של 700% על מוצר - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לעשות רווח של 700% על מוצר

Chevy

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
השאלה הכי חשובה.

המוצר הזה באמת טוב?

חרטה מוחלטת. צמיגים של מכוניות מקבלות לחץ אוויר שונה, לא רק בין סוגים שונים של מכוניות וחברות שונות, אלה גם אפילו בין הגלגל האחורי לקדמי (בכל תחנת דלק ליד מילוי האוויר יש רשימה מאוד מצומצמת של לחצי אוויר תקינים). אתה רוצה להגיד לי שהחרא הקטן הזה שעולה סנט יכול להבדיל מה באמת תקין לרכב שלך (אתה כנראה תבחין בעין ממראה הצמיג עוד לפני שהדבר הזה יראה לך שמשהו פה לא תקין). מה עוד שהסיכוי שיש לדבר הזה דליפה גבוה מאד מה שאומר שגם אם במקרה והדבר הזה "באמת" יעבוד, אתה פשוט תמצא את עצמך במרדף אחרי מילוי הצמיג-מה שיגרום לשחיקה גבוה של הצמיג (להחליף אותו יצא קצת יותר יקר מהשטות הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכל מקרה המוצר הזה מלכודת פתאים.

אם או בלי מחיר מוגזם.

בטח המציאו אותו יצרני הצמיגים...

הפנצ'ריה של ששון מפזרים מסמרים בשכונה.

לפחות למוצר הזה יש קלאס.

איך אתה חי עם כל הקונספירציות שיש לך בראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני תומך בקפיטליזם, אבל לא נראה לכם פשוט פשע לעשות דבר שכזה?

בהחלט לא.

גם במקרה הזה, הקונים הרוויחו, כי האלטרנטיבה הייתה שהם לא ייקנו את המוצר בכלל. ואם הם היו מוכנים לשלם את המחיר, כנראה שהעסקה הייתה להם כדאית למרות המחיר המופקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר שני שמוכרים פה מגיע מחו"ל, עוד מציאה!

http://www.wallashops.co.il/GroupDeal/gdp.aspx?pi=4MXvintagec

99 ש"ח

http://www.aliexpress.com/store/product/Vintage-Men-Womens-Genuine-Leather-Band-Cuff-Hemp-Bracelet-Bangle-Wrist-Watch/100384_724105337.html

22 ש"ח

פה הרווח באחוזים קטן יותר במעט (350%) אך עדיין...

מוזמנים לשתף עוד מוצרים במחירי "מבצע! חיסול!" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאין לי כרגע לינק אבל לפני איזה שנה הזמנתי מאיביי משדר fm לאוטו (לאלה שאין aux במערכת) יצא לי בערך 14 ש"ח. כמה חודשים אחרי זה ראיתי אותו אחד ב autodepo באיזה 100 ש"ח( עוד הרבה מקומות אחרים מוכרים את הזבל הזה במחיר מופקע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאין לי כרגע לינק אבל לפני איזה שנה הזמנתי מאיביי משדר fm לאוטו (לאלה שאין aux במערכת) יצא לי בערך 14 ש"ח. כמה חודשים אחרי זה ראיתי אותו אחד ב autodepo באיזה 100 ש"ח( עוד הרבה מקומות אחרים מוכרים את הזבל הזה במחיר מופקע)

אפשר קישור למשדר שקנית מאיביי?

אני קניתי לפני שנה וחצי שני סוגים, אחד קלטת והשני FM.. ולא ממש עבדו טוב.

אשמח לדעת אם שלך עובד היטב ועל איזו תחנה זה עובד לך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא שווה את המאמץ. המשדר FM נזרק לארון אחרי יומיים של שימוש בגלל שהוא באמת גרוע ואין שום תחנה נקייה פה בארץ. הקלטת טובה יותר משום שאין לה את הפרעות, לכן מידי פעם אני משתמש בה- במיוחד מאחר ואין אינטרס לשדרג למערכת חדשה, אבל אין לה באמת איכות לכן אני הציל אותך כעת מלזרוק עוד כסף לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ככה תיארתי לעצמי... ועוד ניסיתי שני סוגים שונים של משדר FM.

פשוט יש לי אמריקאי והרדיו הוא חלק ממחשב הרכב (מאפשר לבצע איפוסים והגדרות)

אז אי אפשר להחליף אותו ולכן חיפשתי פתרון אחר..

חבל שאין משהו יציב ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא חדש...

יצא לי לראות לא פעם דברים דומים שממש הצחיקו אותי...

אני אישית הזמנתי טסטר לבטריות אוניברסלי ובטריות נטענות... את שניהם ראיתי במחיר פי כמה וכמה מהמחיר שאני הזמנתי, באתר קופונים עם "דיל" לא מהעולם הזה...

אם זה לא היה הולך לא היו עושים את זה... פשוט רוב המון העם לא מודעים ולא יודעים מעיניין אייבי ושאר אתרים ולחפש את מה שהם צריכים... רואים דיל, מחיר שמתאים להם, קונים..

היום הכל בא מסין... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...