התלבטות בין עכברים: Roccat Kone Pure Vs Logitech G500 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין עכברים: Roccat Kone Pure Vs Logitech G500

WillieT

Recommended Posts

אני משחק FPS לא תחרותי בעליל (שחקן סינגל, אבל על הרמות הקשות לרוב). לא משחק MMOs למיניהם. זה הפד שיש לי : http://www.roccat.org/Products/Gaming-Mousepads/ROCCAT-Taito-Series/

וזו המקלדת: http://www.roccat.org/Products/Gaming-Keyboards/ROCCAT-Isku/ . אני מציין את המקלדת כי בעיקרון הKone Pure יודע לדבר עם המקלדת לכלמיני מקרואים וכו'. לא יודע כמה זה שימושי ביומיום.

לG500 אחריות של שלוש שנים ואילו ה Kone Pure מגיע עם שנה.

אני כיום עם Deathadder 3.5, אשר התקלקלה לו הגלגלת אחרי שימוש של שנה (קופצת בגלילה בצורה נוראית ומעצבנת).

נ.ב: אודה לכם אם לא תמליצו לי על מוצרי . התקלקלו לי שלושה בטווח שימוש של שנה (אחד הוחלף באחריות). לא בא לי להמשיך למוצר הרביעי, גם אם זה היה סתם ביש מזל שלי.

אשמח לדעתכם.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכברים מומלצים שכדאי לקחת בחשבון:

Logitech G400

Mionix Naos 3200

Zowie AM GS/Zowie AM

העכברים האלה בעלי חיישן אופטי שעדיף על פני חיישן (לפרטים נוספים קרא בסטיקי שאלות נפוצות).

כמו כן הם יעבדו טוב עם הפאד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ממי שהיה בנעליים שלך ממש לא מזמן עבור לחיישן אופטי אתה תהנה יותר.

splashy תדעי לך שאני מברך אותך על שהוצאת אותי מקיבעון הלייזר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות! הDeathAdder 3.5 הוא גם אופטי לא? אני מאוד מאוד מרוצה מהעקיבה שלו והתנועה (לא מהפלסטיק הזול בחלק התחתון). הודיעו בקומפיוטקס שהם מוציאים Kone Pure אופטי, אז אולי שווה לחכות (למרות שהגלגלת של הDeathAdder שלי יצאה מכלל שליטה ולא בטוח כמה אוכל להחזיק איתו).

קראתי את ההבדלים בין לאופטי כפי שמופיע בסטיקי - השאלה היא האם ההבדלים הם ממש מורגשים או שמא רק בדברים שדורשים דיוק רב יותר? לצורך העניין, האם אני ארגיש הבדל משמעותי בעקיבה וביכולת העכבר בין בDeathAdder לבין אחד מהשניים? העכבר של Zowie לא נראה לי בכלל (עיצובית, יש לי הרגשה שלא יתאים לי ליד) ואילו המיוניקס נראה מעניין.

האם הG400 לא עכבר ישן מדי בימינו? האם הוא עדיין מומלץ לרכישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Deathadder אכן יש חיישן אופטי אבל כתבת שאתה מתלבט בין G500 ל- Kone Pure ולהם יש חיישני .

אם אתה רוצה חוויה דומה לחיישן של ה-DA, קח אחד מהעכברים עם חיישן אופטי שהמלצתי לך עליהם.

ה-G400 עדיין מומלץ לרכישה, עכבר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרגשתי הבדל בין g500 (חיישן לייזר) לבין זואי (חיישן אופטי) שניסיתי אצל מישהו כדי להרגיש את ההבדל , במשחקי fps מרגישים מין יותר יציבות כזו כשזזים עם הראש ימינה שמאלה למעלה למטה לא יודע איך להסביר את זה תחושה אחרת , אני אהבתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הרייזר, אבל אני בהחלט מכיר את הG500 ששירת אותי ארבע שנים טובות, נאלצתי להחליף אותו כי אחרי ארבע שנים הוא מת.

בכל מקרה, עכבר מצויין, לא באמת ראיתי הבדל בין הלייזר לאופטי שיש לי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...