קירור אוויר או מים? למה לפעמים מערכת אחת מתאימה יותר מהשניה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור אוויר או מים? למה לפעמים מערכת אחת מתאימה יותר מהשניה?

yonikl

Recommended Posts

אתה צריך להבין שאומנם מההסתכלות שלנו שוק הPC הוא כל העולם, אבל מבחינת המכירות וכו של , השוק הגדול הוא שוק הפתרונות השלם, זאת אומרת הם מוכרים לאירגונים מוסדות או כל דבר אחר שרוצה לרכוש בסיסי עם יכולת עיבוד גבוה בלי להכניס כרטיס מסך חיצוני, ולכן הם מייצרים מעבדים חזקים עם גרפית סבירה, וזה מה שעונה על הצרכים של הרוב.

גיימרים אוברקלוקרים וכו זה אומנם קהילה גדולה, אבל עדיין אתה מדבר על אחוזים בודדים מהרווחים וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מעבד מכפלה פתוחה, שמראש מיועד למערכות חזקות! אנחנו לא מדברים על מחשבים לעבודה משרדית פשוטה, אלא על מחשבים שבהם המעבד יעבוד, ויעבוד חזק. למה שיעמיסו עליו גרפית, במקום למצוא: א. פתרון תרמי טוב יותר, ב. הוספת ליבות במקום הליבה הגרפית הענקית. או אפילו משהו אחר - מבחינתי אפילו שיבטלו אותה וזהו.

אם היה מדובר על מעבד 4770 רגיל (אני מניח שקיים כזה) - היה מובן לי. הוא מיועד למערכות שצריכות כוח עיבוד טוב, וכרטיס גרפי בסיסי רק להריץ את הווינדוס.שם אני רואה שימוש מצויין עבורה - רק לא בסדרת ה-K או הQX, זה בעצם מה שרציתי להגיד מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר בתור צרכן ביתי ועכשיו אני אשאל אותך ככה, יש לך מעבד שפותח במקור עם גרפית ומספק X ביצועים.

מה יעלה לך פחות בפיתוח, משאבים וכו, לייצר אחד מאפס לשוק הOC שהוא די נישה ואתה כבר מוביל בו, או פשוט לפתוח לו תמכפלה לשווק אותו ככה.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...