היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן נמצאת העינית של מזגן מיני מרכזי?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתכוון לתמונה שצרפתי או לתמונה שצילמתי?

התמונה שצרפתי היא אכן שלט עם עינית. יש לי כזה אך הוא לא מחובר לכבל נתונים. במקומו, כנראה התקינו יחידת שליטה ללא עינית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר, היחידה שצירפת היא שלט עם עינית קבועה שאמורה להתחבר עם כבל ליחידה הפנימית, אני לא ממש מצליח להבין איזה שלט יש לך או יחידה בסלון.

תוכל לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העינית עובדת על מתח נמוך, כך שאם יש כבל דק שהולך "לאיפה שהוא" סביר שהוא יילך אליה

פאנל בקרה על הקיר יש מ 2 סוגים : תזהה מה יש לך ותעקוב אחריי החוטים ממנו

ייש את מה ששלחת בתמונה - זה פאנל גנרי שמיועד להחליף לחלוטין את יחידת הפיקוד המקורית של המזגן (אם היא נדפקה למשל). הוא עובד על מתח גבוה ומחובר ליתר המזגן אם כבל מתח גבוה, והוא שולט ישירות על כל אחד מהמנועים של המזגן (על המדחס דרך רכיב נוסף אבל זה לא משנה לנו). ניתן לראות שהכבל ללוח בקרה הוא כבל לבן עבה של מתח גבוה. במקרה הזה אם יש עינית יא יכולה להיות או בתוך פאנל הבקרה עצמו, או מחוברת לפאנל אם חוט דק של מתח נמוך רק של העינית, אבל היא לא תהיה מחוברת למזגן עצמו (כי כל ה "ראש" נמצא בתוך הפאנל ולא במזגן)

ויש את פאנלים המקוריים של המזגן או דומים להם - שמכילים רק את ה "ממשק משתמש". פאנל כזה עובד על מתח נמוך ומחובר דרך כבל דק שנראה כמו כבל או טלפון (מבחינת סוג הכבל, אין לזה תקעים אלא זה מחובר ישירות) ליחידה בתוך המזגן שרק ממנה והלאה יש מתח גבוה. יכול להיות שתהיה עינית בפאנל עצמו, אם לא אז תעקוב אחריי החוט הדק שלו ליחידה במזגן, ותראה אם יוצא ממנה כבל דק אחר כלשהוא - כבל כזה יכול ללכת לעינית אז תעקוב אחריו

בקיצור תיכנס לחלל התקרה ותבדוק אם יש כבלים דקים כלשהם, ולאיפה הם הולכים

(ברוב המזגנים יש גם כבל דק שהולך ביחד אם כל הצינורות ליחידת המזגן שמחוץ לבית. אם יש לך כזה שהולך בשרוול של הצינורות זה מיותר לעקוב אחריו כי הוא הולך לחיישן ביחידה החיצונית ולא לעינית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...