להתקין WIN8? (אני יגיד למה אני מתלבט ) - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתקין WIN8? (אני יגיד למה אני מתלבט )

SPONER

Recommended Posts

1.הבנתי שהוא גרועה מאוד ולא מתאים לא לטבלט ולא לPC לפי הסיקור של רועי(קמפיוטר) מהיוטיוב.

לא ראיתי את הוידאו המדובר אבל לפי מה שאתה מתאר הוא טיפש.

2.אני חושב ביגלל שהוא כל כך גרוע וביקורות שליליות ,הוא יהיה בשימוש אצל אנשים מעטים ,והתמיכה שלו תיהיה קטנה מאוד.

אין דבר כזה "יהיה בשימוש אצל אנשים מעטים ,והתמיכה שלו תיהיה קטנה מאוד".

זאת מערכת ההפעלה החדשה של ותהיה לה תמיכה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה לכולם , אני אחרי פרמוט כנראה אנסה להוריד את 8 על ווירטואלי ולראות אם אני מתחבר ( למרות שטוב לי עם 7) אבל 8 נראה לי מדהים יפה נותן הרגשה עם אווירה נעימה .. אני גומר מהאוטלוק ,הוא ממש ממש יפה נותן לך חיים לאיימל ,פשוט וואו ,שיחקו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לבעיה הספציפית שיש לי ואני מזכיר בכל דיון שכזה(שהאחרון שנוצר היה שבת שעברה), בכל מקרה בוירטואלי גם לא תיתקל בבעיה כמו שיש לי אולי תתקין על מחיצה נפרדת ואם תראה שאין לך בעיות פשוט תמשיך להשתמש ותהפוך אותה למערכת ראשית.

http://hwzone.co.il/community/threads/527376-%D7%9B%D7%93%D7%90%D7%99-Windows-8?p=4733781&viewfull=1#post4733781

תשובה קצרה - כן.

תשובה ארוכה - מערכת הפעלה יציבה מהירה ובשלה. ולכל מי שבוכה על היעלמו של תפריט ההתחל - אני גם ככה לא משתמש בו כבר מחלונות ויסטה - שמים דברים על שולחן העבודה או כנעוצים על שורת המשימות ובא לציון גואל.

ההתחל יחזור בעדכון הבא.
לי אישית יש באגים. לא ממליץ
גם לי רק שלי יש בעיה ספציפית וגם לבן משפחה וחבר, שכבר כתבתי אותה בדיון דומה
אני מסכים עם kdani שחלונות 8 היא מערכת הפעלה יותר טובה מבחינת צריכת משאבים וביצועים וכנראה שלכל אחד יש בעיות שונות

לי למשל אישית יש עדיין את הבעיה הבאה

Win8 x64. Tcpip.sys DPC latency issue.

למי שמתכנן לרשום לי לגבי התיקון שמריצים את שורת הפקודה לביטול הdynamic tick אז זה לא יעזור כי זאת בעיה אחרת

Workaround for Windows 8 freezing issues

^ציטוט מהתגובות בעמוד(כשעוד היו קיימות שם תגובות, וציטטתי בפורום אחר עם נושא דומה בגלל זה אני יודע את התגובה)

Right, I mentioned this was a workaround for freezing, not "dpc latency peaks, sounds crackling". You obviously have a different issue.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לבעיה הספציפית שיש לי ואני מזכיר בכל דיון שכזה(שהאחרון שנוצר היה שבת שעברה), בכל מקרה בוירטואלי גם לא תיתקל בבעיה כמו שיש לי אולי תתקין על מחיצה נפרדת ואם תראה שאין לך בעיות פשוט תמשיך להשתמש ותהפוך אותה למערכת ראשית.

http://hwzone.co.il/community/threads/527376-%D7%9B%D7%93%D7%90%D7%99-Windows-8?p=4733781&viewfull=1#post4733781

חח אחי איך אתה מתחבר עם כינוי כזה ?

תודה רבה על השיתוף, אבל אני לא הבנתי מה הבעיה ,קשה לי אם אנגלית.

תוכל בבקשה לתאר לי אותה ומה ההשפעה שלה?

אם אני יתקין על מחיצה מסויימת , אחרי זה איך אני מוחק אותה ?

ובווירטואלי לך לא הופיעה הבעיה הזאת שיש לך במחיצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אחי איך אתה מתחבר עם כינוי כזה ?

תודה רבה על השיתוף, אבל אני לא הבנתי מה הבעיה ,קשה לי אם(אתה מתכוון פה לעם) אנגלית.

תוכל בבקשה לתאר לי אותה ומה ההשפעה שלה?

אם אני יתקין על מחיצה מסויימת , אחרי זה איך אני מוחק אותה ?

ובווירטואלי לך לא הופיעה הבעיה הזאת שיש לך במחיצה?

בכל מקרה מה שבעצם קורה זה שאני שומע מן קול רובוטי(צליל, לא דיבור) בזמן סרט/סדרה/מוזיקה/משחק(יכול בכלל להרוס), בהתחלה שחלונות 8 היה חדש יותר זה היה קורה בערך כל 2-4 שעות(במקרה שלי) היום זה פחת משמעותית אבל קיים ובזמן ששומעים את הקול הרובוטי ל5-6 פעמים בזמן הזה כל פעם ששומעים את הצליל מרגישים בזמן השימוש סוג של תקיעה(Freeze/Lag) בכל אחת מה5-6 פעמים כששומעים את הקול הרובוטי למשל 2-3 שניות, בכל מקרה באנגלית ההסבר פשוט מובן יותר לדעתי
Each 1.5-2 hours 2-3 sec sound looks like robovoice, video freezes, mouse cursor too.

אם יש לך 7 ואתה מתקין במחיצה נוספת את 8 ואתה רוצה למחוק למשל את 8 אז בעת עליית המחשב אתה נכנס לחלונות 7 ומשם מוחק דרך הניהול את המחיצה של 8 וההפך.

ניסיתי בוירטואלי עוד את הPreview ולא הייתה לי שום בעיה רק שעדיין זה לא בדיוק אותה החוויה כמו באמת להתקין על המחשב עצמו.

אני מקווה גם שבקרוב העדכון הבא ייתקן לי את הבעיה הזאת סופית או אפילו לפני ממנהל התקן עדכני יותר לכרטיס הרשת כי בינתיים זה מה שהפחית לי את התדירות.

לפני שאתה מתקין תבדוק שיש מנהלי התקן עדכניים לחלונות 8 באתר היצרן למרות שאפשר גם להתקין מנהלי התקן של 7(במצב תאימות אאל"ט) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה מה שבעצם קורה זה שאני שומע מן קול רובוטי(צליל, לא דיבור) בזמן סרט/סדרה/מוזיקה/משחק(יכול בכלל להרוס), בהתחלה שחלונות 8 היה חדש יותר זה היה קורה בערך כל 2-4 שעות(במקרה שלי) היום זה פחת משמעותית אבל קיים ובזמן ששומעים את הקול הרובוטי ל5-6 פעמים בזמן הזה כל פעם ששומעים את הצליל מרגישים בזמן השימוש סוג של תקיעה(Freeze/Lag) בכל אחת מה5-6 פעמים כששומעים את הקול הרובוטי למשל 2-3 שניות, בכל מקרה באנגלית ההסבר פשוט מובן יותר לדעתי

אם יש לך 7 ואתה מתקין במחיצה נוספת את 8 ואתה רוצה למחוק למשל את 8 אז בעת עליית המחשב אתה נכנס לחלונות 7 ומשם מוחק דרך הניהול את המחיצה של 8 וההפך.

ניסיתי בוירטואלי עוד את הPreview ולא הייתה לי שום בעיה רק שעדיין זה לא בדיוק אותה החוויה כמו באמת להתקין על המחשב עצמו.

אני מקווה גם שבקרוב העדכון הבא ייתקן לי את הבעיה הזאת סופית או אפילו לפני ממנהל התקן עדכני יותר לכרטיס הרשת כי בינתיים זה מה שהפחית לי את התדירות.

לפני שאתה מתקין תבדוק שיש מנהלי התקן עדכניים לחלונות 8 באתר היצרן למרות שאפשר גם להתקין מנהלי התקן של 7(במצב תאימות אאל"ט) .

תודה אחי נשמע סרט רע --בטח לך זה באמת תופס בשני המובנים .

על אלו עוד בעיות שמעתה שיש ? אמרתה שכל אחד חווה משהו שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי נשמע סרט רע --בטח לך זה באמת תופס בשני המובנים .

על אלו עוד בעיות שמעתה שיש ? אמרתה שכל אחד חווה משהו שונה.

למשל המשתמש arik100 כתב בדיון דומה

את זה

לי אישית יש באגים. לא ממליץ
אבל לא פירט אז אם אתה מעוניין תשאל גם אותו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ווינדווס 8 מהרגע שיצא ולעולם לא נתקלתי בבעיות. בהתחלה היה חסר כפתור ההתחל אבל מתרגלים שאין אותו מהר מאוד.

מערכת קלילה וטובה. אז יש את ממשק האריחים הזה שמתאים למגע, לא מפריע שהוא שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מסכים.

אני עם ווינדוס 8 מאז הRC ועד עכשיו לא נתקלתי בשום דבר שאפשר להגדיר כבאג או משהו שבאמת חסר לי.

ממשק האריחים מתרגלים אליו מהר מאוד ובמיוחד שאפשר להתאים אותו לאיך שנוח לכם ולהחזיק על המסך הראשי שלו קיצורים שצריך (ואגב ב8.1 אפשר להגדיר שהמטרו יעלה ישירות למסך עם רשימת כל התוכנות בסגנון תפריט ההתחל תמונה)

מה שכן אני יכול להגיד שקצת בעייתי במערכת הזאת היא שקצת בעייתי להגיע לסייף מוד (ובמיוחד אם אין לכם גישה לווינדוס באותו הרגע - מסך כחול/נתקע בעליה what ever...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין מה התוספת של כפתור ההתחל תעשה בווינדוס 8.1 , היא בסך הכל בכאילו החזרת כפתור התחל בשביל המשתמשים המטומטים שלא יכולים להתקדם קדימה למשהו הרבה יותר טוב (ההתחל הקודם ממש לא היה שימושי כמו המטרו והיה הרבה יותר מתוסבך עם מיליון תתי תפריטים) . כל מה שכפתור ההתחל יעשה זה להציג את ממשק המטרו כמו שעושים עכשיו עם הזזת העכבר לצד ימין למטה , רק שב8.1 זה יהיה קבוע בשולחן עבודה.

כרגע 8 הוא נפלא ומהיר הרבה יותר מווינדוס 7 גם בהתחול המחשב וגם בניצול הזיכרון שב8 הרבה יותר טוב , וזאת אחת הסיבות גם שבמערכת וירטואלית פחות רואים את ההבדל בבסיס המערכת , מתחת לכל הממשק.

ממשק האריחים לא מתאים רק למגע , אלא גם שימושי מאד למי שיודע להשתמש בו כמו שצריך - דוגמאות לשימוש באריחים החיים :

1.מזג אוויר.

2.חיבור לתוכנות מסרים מיידים כמו .

3.חדשות.

4.אימייל.

5.youtube .

ועוד המון שימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...