תמונות תקריב סקסיות של חומרה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות תקריב סקסיות של חומרה

djelectric

Recommended Posts

לדוברי שפת עבר, לרוב קל יותר לקרוא בעברית. לא שאי אפשר לקרוא באנגלית, אבל פחות טבעי וללא המאפיינים הלוקאליים יותר כמו מחיר וטמפרטורות ישראליות. לכן כל הביקורות והכתבות הללו מבורכות מבחינתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 322
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפי האתר של msi זה 32.

http://www.msi.com/product/mb/Z87-XPOWER.html#overview

וdjelectric - אין לי בעיה איתך או עם הביקורות שלך , פשוט שזה כל כך באיחור שזה כבר חסר טעם...

ובאופן כללי גם החדשות מועתקות מאתרים מחו"ל , וזה לא באשמתכם , פשוט שאין לכם את היכולות להתמודד עם אתרים מחו"ל...

ישראלים או לא ישראלים, אתה האבא של הישראלי המצוי, שתמיד מחפש מה לא טוב...

אתר מספר 1 בארץ, עם ביקורות מעולות ועדכניות, גם אם הן באות מדי פעם באיחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של msi זה 32. http://www.msi.com/product/mb/Z87-XPOWER.html#overview וdjelectric - אין לי בעיה איתך או עם הביקורות שלך , פשוט שזה כל כך באיחור שזה כבר חסר טעם... ובאופן כללי גם החדשות מועתקות מאתרים מחו"ל , וזה לא באשמתכם , פשוט שאין לכם את היכולות להתמודד עם אתרים מחו"ל...

ממש לא מכובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל , למרות שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע.

זה מאד חשוב להביא את הידע גם למשתמשים הפחות מתקדמים ולמיינסטרים , אז העבודה של הdj ושאר הכתבים מאד חשובה , ואני אומר את זה ברצינות.

זה יותר נכון להגיד שזה לא ממש מועיל לי , אבל אני מניח שיש מספיק אנשים שזה חשוב להם.

בכלל זה שהאתר הזה מקדם את נושא המחשבים והאלקטרוניקה בארץ זה מאד חשוב ומבורך.

ועכשיו אני מקווה שסיימנו עם הסטייה מהנושא והספאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אכן שנת 2004. את DOOM3 הוא אכל בלי מלח (אבל זה לא המשחק שקיבלתי איתו), והעובדה המשעשעת שעוד ב2009 זה היה הכרטיס מסך העיקרי שלי! רמז: שים לב שהPCB עוד לא בצבע אדום.

idanmal, התייאשת? רמז: גם הכרטיס הראשון הוא תוצרת סאפיר ויש לו ענק בצבע אדום עם להבות כסופות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...