נראה שלוג'יטק החזירו את ה Z5500! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה שלוג'יטק החזירו את ה Z5500!

adi518

Recommended Posts

מודה באשמה..

אז רק למה המפרט שלהם שונה לגמרי (אנגלית VS רוסית)?

בIQPC יש טעות חמורה (התבלבלות בין הרגיל לD?)

למיקרולב יש טעות באתר?

מה קורה פה בעצם?

לחקור או לא לחקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגיוני אבל נראה ששינה לרעה

עריכה: אולי אחרי שהוסיפו את הדיגיטלי הם אשכרה מדדו את הביצועים ומקודם זה היה סתם קשקוש.

במיוחד הטווח תדרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים האלו נמצאים כבר הרבה שנים בארץ ואף אחד לא ממש קנה\ניסה אותם.

אני מתכנן ליהיות חלוץ ולנסות אותם בחודשים הקרובים (מישהו צריך לעשות את זה). מבטיח להביא לכם סקירה מפורטת מהצד האודיופילי, ומהצד של הגיימר והצופה.

לפי הנתונים \ סקירות בשפות זרות המערכת הזו מאוד איכותית ומזכירה מערכות רציניות, בדומה לסולו 7, פלוס היא כוללת סאב וופר אימתני לחובבי הבאס (הטוב מכל העולמות). אני מאוד מחכה לשמוע ולהתרשם.

הסיבה שאין ביקורות מערביות היא שמיקרולאב כמעט ולא מוכרת מעבר לאסיה\אירופה. משהו שצריך להשתנות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה גיל, עכשיו קראתי את הביקורת.

אני מוכרח לציין שהיא קצת מבלבלת.

מצד אחד, אין כמעט בס, מצד שני הבס חזק מדי, מצד שלישי יש בדיוק מספיק בס.

לא ברור אם הם מאכזבים או מצויינים, אנטולי נתן להם את 2 התיאורים במהלך הביקורת...

בכל מקרה, ההאזנה שלי לסולו 5 הייתה מאוד מאכזבת מבחינת הבס, אבל יתכן שב-6 ו-7 יש הבדלים משמעותיים לעומתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את שניהם. הסאונד של הסולו 6 מאוד מזכיר את של הסולו 7. אבל אין מה להשוות מבחינת הבאס, ל-7 יש הרבה הרבה יותר. וזה רק טבעי בהתחשב בזה של-7 יש יחידת באס שלמה משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טבעי שלמדפיים יהיה חוסר בבאס, ועוד בהתחשב בסטנדרט המנופח של היום...

- - - תגובה אוחדה: - - -

הרמקולים האלו נמצאים כבר הרבה שנים בארץ ואף אחד לא ממש קנה\ניסה אותם.

אני מתכנן ליהיות חלוץ ולנסות אותם בחודשים הקרובים (מישהו צריך לעשות את זה). מבטיח להביא לכם סקירה מפורטת מהצד האודיופילי, ומהצד של הגיימר והצופה.

לפי הנתונים \ סקירות בשפות זרות המערכת הזו מאוד איכותית ומזכירה מערכות רציניות, בדומה לסולו 7, פלוס היא כוללת סאב וופר אימתני לחובבי הבאס (הטוב מכל העולמות). אני מאוד מחכה לשמוע ולהתרשם.

הסיבה שאין ביקורות מערביות היא שמיקרולאב כמעט ולא מוכרת מעבר לאסיה\אירופה. משהו שצריך להשתנות לדעתי.

מחכה בקוצר רוח! מזמן שמתי עין על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...