איך כרטיסי המסך של AMD בכללי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כרטיסי המסך של AMD בכללי?

saarxee

Recommended Posts

זו שאלה כללית ללא קשר לדגם ספציפי כלשהו.

האם הכרטיסים שלהם באמת טובים בגיימינג ויציבים? למרות הדרייברים העדיפים של NVIDIA?

וכשאני גולש באינטרנט וצופה בסרטונים למשל, חברת כרטיס המסך לא תשפיע וביצועי הסרטונים והאיכות שבהם תהיה זהה לחלוטין?

הבנתי שבמשחקים, בכרטיסים של בד"כ תזוזת השחקנים פחות ריאליסטית מזו שב-, הייתכן?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הבנת לא נכון.

צודק, אבל יש עוד כמה דברים שאתה צריך לדעת, Physx אין ב

השוואה תוכל לראות כאן

זה דבר שהוא יחסית מינורי, תלוי באיזה משחק, ולא כל משחק משתמש ב Physx אז ככה שזה לא כזה משנה..

לפי דעתי, יכול להיות שחלק מכם יחלקו על דעתי הדרייברים של אניודיה יותר טובים משל , אבל הדרייברים הוא לא הדבר העיקרי כאן (בעיקרון הוא כן אבל זה לא משנה במקרה הזה), בעיקרון הכרטיסים של מעולים מגיימינג ואין לך ממה לדאוג..

ולא אין דבר כזה שתזוזת השחקנים ריאליסטית יותר באנוידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין, עדיף כבר NVIDIA כי בכל זאת תקבל תוספות כמו PHYSX וליבות CUDA שיסייעו לך יותר, לא?

לא התנסיתי עם אבל הכרטיסים שלהם משתלמים יותר במחירים נמוכים, ואני מתלבט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון בשנה האחרונה שפרו מאוד את הדרייברים ב30% גם הביצועים של הכרטיסים

ישתפרו בגלל זה לפחות ב 30% והם פירסמו שהם עובדים על דרייברים לכרטיסם כפולים שייתן שיפור הרבה יותר גדול

ותמיכה טובה יותר בשני כרטיסים ויותר וגם לפי דעתי האיכות תמונה בסרטים יותר מוצלח בAMD

גם בשידורי טלוויזיה עוד מימי הכרטיסים המפורסמים שלהם שלהם TV ועריכה ATI All-in-Wonder ™ HD רגיל וHD

לפני שנהיו חפש יש דיון על הדרייברים שלהם בפרום כרטסי מסך ושם מסברים על השיפורים שעשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על שיפור ביצועים וגם על שיפור יציבות ובזמן האחרון שיפרו את עדכונים של הדרייברים יש יותר עדכונים גם למשחקים יש יותר התאמות צריך לבדוק באתר שלהם וליראות מה המשחקים שעשו להם עדכון במנהלי התקנים פרופלים מומלצים למשחקים שונים בזמן האחרון השתפרו הרבה

- - - נערך: - - -

ישתפרו בגלל זה לפחות ב 30% והם פירסמו שהם עובדים על דרייברים לכרטיסם כפולים שייתן שיפור הרבה יותר גדול

ותמיכה טובה יותר בשני כרטיסים ויותר וגם לפי דעתי האיכות תמונה בסרטים יותר מוצלח בAMD

גם בשידורי טלוויזיה עוד מימי הכרטיסים המפורסמים שלהם שלהם TV ועריכה ATI All-in-Wonder ™ HD רגיל וHD

לפני שנהיו חפש יש דיון על הדרייברים שלהם בפרום כרטסי מסך ושם מסברים על השיפורים שעשו

ישתפרו בגלל זה לפחות ב 30% והם פירסמו שהם עובדים על לכרטיסם כפולים שייתן שיפור הרבה יותר גדול

לפני שנהיו AMD חפש יש דיון על הדרייברים שלהם בפרום כרטסי מסך ושם מסברים על השיפורים שעשו

לא נכון בשנה האחרונה AMD שפרו מאוד את הדרייברים ב30% גם הביצועים של הכרטיסים

ישתפרו בגלל זה לפחות ב 30% והם פירסמו שהם עובדים על לכרטיסם כפולים שייתן שיפור הרבה יותר גדול

גם בשידורי עוד מימי הכרטיסים המפורסמים שלהם שלהם TV ועריכה ATI All-in-Wonder ™ HD רגיל וHD

לפני שנהיו AMD חפש יש דיון על הדרייברים שלהם בפרום כרטסי מסך ושם מסברים על השיפורים שעשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לחבר שלך הכרטיס לא רץ טוב, שיבדוק:

1. אם הוא התקין נכון את על הדרייברים הרלוונטיים, כולל הסרה תקינה של כל הדרייברים הקודמים.

2. אם אין לו צוואר בקבוק במערכת.

3. אם המארז שלו מאוורר כראוי.

4. אם הכרטיס שלו תקין.

אם לכולם הכרטיס היה עובד לא טוב כבר היינו שומעים על זה.

בקשר למי יותר טוב בין 770 ל-670, אתה מוזמן להשוות מבחני ביצועים אם כבר יש, אבל אני חושב שבעבורך שניהם יהוו אוברקיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון אתה בסדר?

הצבעים הם אותם צבעים, אם נשלח קוד שאומר לעבד כך וכך ולהציג בצבע מסוים הוא לא יכול על דעת עצמו לשנות את זה.

הצבעים בשולחן העבודה ובכל שאר האפליקציות יהיו זהות כל עוד המסך זהה.

אם כרטיס לא מספק את הסחורה כמו שהוא צריך, אז יש בעיה או בתוכנה (מה שסביר יותר) או בחומרה.

אני מחזיק כרטיסי ו-NVIDIA.

עד היום כל כרטיסי NVIDIA שהיו לי פרט ל-8600 GT ולעוד כרטיס עתיק שלהם מתו אצלי כרטיסים כמו 7600 GS, ו-GT210 הלכו לעולמם, אחרי 4 חודשי שימוש 9400 GT איבד סימני חיים, לא מזמן GTX570 החליט להתפגר והיה ברשותי GTX680 שעלה באש והוחלף ב-GTX680 אחר שנמכר לא מזמן.

בצד יש לי HD6850 ו-HD4850 שעדיין עובדים כמו שצריך, לא מראים סימני גסיסה ואני מאוד מרוצה מהם.

הדרייברים של שניהם (AMD ו-NVIDIA) מאוד יציבים.

אני לא רואה שום סיבה להעדיף NVIDIA, אלא אם יש לך שימוש ב-, או משחק משחקים שמשתמשים בפיזיקה.

AMD מספק כרטיסים שלא נופלים מאלו של NVIDA ולפעמים אף עולים מעליהם.

סתם הכניסו לך שטויות לראש, אם לא עובד לחבר שלך מה שצריך לעבוד ואיך שצריך לעבוד שיבין שהבעיה אצלו ולא בכרטיס, שינסה להבין את המקור של הבעיה ובמקרה הצורך לפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לכרטיסי תמיכה באפקט trassfx לדוגמא במשחק טומב ריידר.

חוץ מזה אין קשר לריאליסטיות.

אם היית מדבר איתי על תמיכה בשני כרטיסים הייתי ממליץ לך על sli של nvidia, עדיין לא מספקים את הסחורה בנושא תמיכה של יותר מכרטיס אחד וישנם גמגומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...