לא יכול לשחק בשעות הערב, בעיות רשת כנראה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול לשחק בשעות הערב, בעיות רשת כנראה

omrik10

Recommended Posts

היי,

בזמן האחרון המשחק לחלוטין לא שחיק בשעות הערב, יש לי בכל השרתים rubberbanding, בשעות הבוקר לעומת זאת אני משחק ללא כל בעייה.

מישהוא נתקל גם בבעיות כאלו?

תשתית הוט וספק בינלאומי 12 מגה, חיבור רגיל (לא גיימר) ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקבל שום שגיאה, פשוט המשחק לא שחיק לחלוטין, לאגים מטורפים, קפיצות של הדמות וכדומה, רק בשעות הערב ובכל השרתים.

הדרייברים שלך מעודכנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שהמחשב שלך עבד כל היום ושיחקת בו המעבד והכרטיס מסך שלך חמים והטמפ' שלהם גבוהה.

תבדוק את הטמפ' של הכרטיס מסך והמעבד שלך בשעות הערב בזמן משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים שעשיתי בדיקות, הפינג וה Jitter היו על הפנים, וגם המשחק.

היום במקרה התקשרו אליי מהוט והציעו לי לעשות שידרוג מ 12 מגה ל30 ובטעות הסכמתי, אח"כ התקשרתי לבטל, אמרו שיחזרו אליי אבל בינתיים לא חזרו, וכרגע אני מחובר אצלם ב30 מגה, אבל בבזק בינלאומי לא שיניתי כלום בינתיים (12 מגה).

ועכשיו גם יש לי פינגים מעולים וגם jitter מעולה וגם המשחק רץ טוב, כך שנראה שהבעייה היא אצל .

מעניין אם הם יחזירו אותי ל 12 מגה, עוד פעם הכל יתדרדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שהמחשב שלך עבד כל היום ושיחקת בו המעבד והכרטיס מסך שלך חמים והטמפ' שלהם גבוהה.

תבדוק את הטמפ' של הכרטיס מסך והמעבד שלך בשעות הערב בזמן משחק.

מה הקשר? הטמפרטורה של המחשב יורדת לאחר מספר דקות כשמסיימים לשחק, אז אין קשר אם הוא שיחק כול היום או לא, עובדה שהוא אומר שזה קטרה רק בערב ובערב יותר קריר מביום...

מה שאני חושב זה בעיה של ספק האינטרנט או תשתית, בארץ בד"כ בערב יש עומס, תתקשר לספק ותשתית שלך ותוודע שאתה מקבל את מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי tracert עם נציג של בינלאומי לשרת של והתוצאה לא הייתה טובה, הוא אמר שיבדוק, באותו יום האינטרנט נפל לכמה שעות אצל , כשחזר המצב היה מעולה לכמה ימים, פינג של 70 - 80 לשרת בפרנקפורט וjitter של 2-3 והמשחק היה שחיק, אתמול בערב שוב המשחק לא שחיק, פינג לאותו שרת עלה לאזור 150 jitter עלה ל 20-50. אין לי מושג אם השיפור לכמה ימים היה בעקבות משהוא שהוט עשו או משהוא שבזק בינלאומי עשו.

אני אצור קשר עם היום בערב.

מה זה Pathping?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...