Rift הופך לF2P - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rift הופך לF2P

Googleness

Recommended Posts

ב12 ליוני, לפי המתכונת של SWTOR עם Cash Store.

מי שקונה את המשחק ואת ההרחבה מקבל כמה בונוסים אבל יותר מזה אין משהו מיוחד והכל פתוח.

עמוד הF2P:

http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php

עמוד FAQ:

http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php?utm_campaign=f2p_announce_may13&utm_medium=email&utm_source=email&utm_content=f2p_faq_text#faq

חנות שאפשר לקנות סי די קיס של המשחק וההרחבה בזול

http://www.offgamers.com/rift-planes-of-telara/rift-planes-of-telara-global/rift-planes-of-telara-global-cd-key-c-7402-7428-7429.ogm

אני אישית אנסה את גרסת הF2P ואם אני אוהב את המשחק אקנה את הסי די קיס בשביל הסונוס אם הוא יהיה חשוב ברמה שהמשחק שבור בלעדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו יצא לי לשחק איזה שעתיים בגירסת הלייט של המשחק ששם אפשר לשחק עד רמה 20 בשביל להתנסות במשחק וממש לא אהבתי את המשחק , משעמם ברמות המשחק נראה כמו בית קברות ולמפלצות שם יש מנת משכל של תפוח אדמה ממוצע ואני אומר את זה בהגזמה , המשחק ממש עלוב בכל רמה אפשרית , לא ראיתי שום דבר אחד אפילו ששווה להמשיך לשחק בשבילו ובטח ובטח שלא לקנות אותו , אני חושב שאני יוותר על התענוג הפעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת ממש מחכה לTES Online הוא נראה טוב בגלל שהמכניקות שלו מאפשרות לעשות דברים מעניינים גם בEnd Game... קרבות PVP של מאות שחקנים נראים מגניב לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת ממש מחכה לTES Online הוא נראה טוב בגלל שהמכניקות שלו מאפשרות לעשות דברים מעניינים גם בEnd Game... קרבות PVP של מאות שחקנים נראים מגניב לחלוטין.

אתה מתכוון לThe Elder Scrolls Online? כמעט קיבלתי סרטן מהסינגל פלייר , לא רוצה לקחת סיכון על הMMO שיצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TESO אולי לא נראה משהו גראפית (מה אתה מצפה מMMO?), אבל הוא בחלט נראה מעניין ולפחות שווה ניסיון. מה בדיוק לא אהבת בו?

ואני אישית גם מאוד מחכה לו, ובהחלט הולך להנות ממנו.

אז ככה נראה משחק גוסס? עצוב לראות , אני אנסה אותו בכל אופן , מקווה שWoW יהיה הבא בתור

לאו דווקא גוסס. יש כיום כמה וכמה MMOים חינמיים די מצליחים. לMMO בתשלום קצת קשה כיום להתחרות מול כמות ה MMOים החינמיים שבשוק.

מה גם מעבר לF2P יקפיץ את כמות השחקנים כמעט פי 2, לפחות בהתחלה, ואם ה business model שלהם יהיה טוב, הם גם ירוויחו ממנו יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששיחקתי בSWTOR בהנאה אין לי בעיה עם גרפיקה של MMO, אני אישית מחכה למשחק שיהיה איפה שהוא בין SWTOR מבחינת עלילה ואינטראקציה עם עולם המשחק לבין EVE ONLINE מבחינת מה שאני כשחשקן יכול לעשות בעולם המשחק.

מכמה סרטונים שראיתי TESO נראה פצץ.. אני מקווה להתקבל לבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה המודל העסקי של F2P כן משתלם , אבל אני מקווה שזה לא יבוא על חשבון Cash shop ולפני שתשים לב המשחק יהפוך לPay2win , זה קרה בעבר , אין סיבה שזה לא יקרה שוב , ובנוגע לtes אני ממש לא מתכוון לגראפיקה , דווקא היא לא רעה , אבל הסינגל פלייר עצמו לדעתי היה ממש ממש ממש גרוע , אם הם לא יוסיפו אלמנטים מוצלחים של MMO לא נראה לי שאני אשחק בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטריילר הם מראים שזה מבחינת עולם המשחק כמו TES הקלאסי אבל עם ממש WOW שכזה לMMO.

מה שכן SWTOR די התפגר.... 15$ בשביל התאמה אישית לדמות אפילו אם אתה מנוי פחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...