בעיה בכיול Dell U2312HM - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכיול Dell U2312HM

Guy950

Recommended Posts

היי,

הזמנתי מTMS את המסך המדובר והיום הוא הגיע אליי. על הקופסא רשום U2312HM והמסך נראה בדיוק כמו U2312HM האחרים שראיתי. על המסך עצמו אין שום כיתוב, אבל אני מתאר לעצמי שדל פשוט לא רושמים.

מאחור במדבקה רשום שהמסך יוצר בדצמבר 2012 וגם כן דגם U2312HM.

בכל מקרה, אני מנסה להתקין את הדרייבר לכיול הצבעים, אבל מסיבה כלשהי הוא רושם שיש לי מסך אחר והדרייבר מסרב לעלות.

היה לי מסך נוסף, הדרייבר ביקש שאנתק אותו וכך עשיתי.

צירפתי תמונה. אשמח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מחובר בDVI. גם כן עדכנתי עכשיו את הדרייבר של הכרטיס מסך.

ההורדה שנתת לי עבדה, זה פשוט כתב שההתקנה בוצעה בהצלחה! אבל אני לא מוצא את הפרופיל של בשום מקום.

(עריכה: מצאתי את הפרופיל. עכשיו עושה רושם שהגוון הכחול קצת ירד. הפרופיל נפלא. במידה ואני רוצה לשנות את הפרופיל אבל, כלומר לערוך צבעים לכיול יותר מדוייק, איפה אני עושה זאת?)

ויש לי שאלה, עם המסך לא הגיע שום כבל מלבד חוט ->mini .

אם אני מחבר למסך DOK זה בהכרח יזהה?

הייתי יכול לנסות בעצמי אבל אחותי לקחה לי את כל ההתקנים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מרוצה, אני לא בטוח מה הפרופיל עשה אבל בהתחלה היה גוון כחול מעצבן, ואחרי העדכון זה דעך אז הצבע הכחול הופך לנסבל.

באופן כללי אני מרוצה, הצבעים חזקים יותר שזה פשוט גורם לי להיות בשוק איך המשחקים יכולים להיראות יותר טוב מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שיש דרך יותר ישירה להגיע לזה, אבל אני פשוט אגיד לך את הדרך הנוחה שלי.

שולחן עבודה-->לחיצה ימנית בעכבר-->רזולוציית מסך-->הגדרות מתקדמות-->ניהול צבעים-->ניהול צבעים (שוב).

שם אתה יכול לראות פרופיל לכל התקן, תחפש את המסך שלך ותראה איזה פרופיל אתה משתמש. לרוב יש פרופיל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...