השמאל ירד מהפסים - "משאל עם הוא לא דמוקרטי" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל ירד מהפסים - "משאל עם הוא לא דמוקרטי"

Judas Iscariot

Recommended Posts

זה לא דמוקרטי שהרוב שלא מאמין שיהיה שלום עם הערבים יתכופף מתחת ל"אליטה" השמאלנית ויתן לה לעזור לחברינו הערבים להרוג אותנו ביתר קלות

על זה הדמוקרטיה במדינה שלנו מתבססת..

אמונה של מיעוט שמאלני (בעזרת התשקורת) שהם הרוב במדינה למרות שבבחירות הם לא עוברים את ה30 מנדטים (אני לא מדבר על העבודה שהם שמאל שפוי יחסית עדיין..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

*עם* העבודה הם בקושי עוברים 30 מנדטים (מר"צ+חד"ש+עבודה+"התנועה"=31). ל"קדימה" אני בכלל לא יכול לקרוא מפלגה. בל"ד ותע"ל אינם "שמאל" - הם ימין קיצוני-פאשיסטי-ערבי, המאמין ברצח עם נגד היהודים ותומך בשמאל הישראלי רק כי הוא יעזור להם להשיג את המטרה.

בסה"כ יש לנו בכנסת, המוסד היחידי במדינה שנבחר ישירות ע"י העם, 6% ערבים שמייצגים בגלוי את אלו שרוצים להרוג אותנו, ו26% שמאלנים קיצוניים שחושבים שצריך לעזור להם. בתקשורת, לעומת זאת, יש לנו כמעט 100% השייכים לאחת משתי הקבוצות הנ"ל, והמצב לא רחוק מכך במערכת המשפט ובפרקליטות - גורמים שאינם נבחרים בבחירה ישירה. לשמאל יש אינטרס מובהק לצמצם את הדמוקרטיה בארץ, בניגוד למילים שהם מפריחים לאוויר. לימין יש אינטרס מובהק להגביר את הדמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם משאל עם לא בתור שמאלני, זה פשוט דבר מטומטם לעשות לשאול את העם שאלות שהוא לא מבין בהן שככה כל ערס מטומטם חסר השכלה יוכל לענות.

משאל העם לא מפקיד את ההחלטה בידי ההמון אלא בא להציב עוד איזושהי נקודת ביקורת בדרך להסכמי שלום, שלא נגיע למצב שקבוצה של פוליטיקאים, שיכורים מכוח, יחליטו באמצע הקדנציה לחתום על הסכם שלום תמורת קצת שוחד פוליטי מהתקשורת בארץ ובעולם.

הם יצטרכו לשכנע את הציבור שהם צודקים לפני שהם יעשו שטות כזו או אחרת.

וסתם תזכרו שחלק לא קטן מהפוליטיקאים שנבחרו לקדנציה הנוכחית לא נבחרו בגלל דעותיהם המדיניות אלא הכלכליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...