באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ??? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ???

Moshik144

Recommended Posts

תודה סיבמור. עידן, הסתדרת עם DE בצבא? איך שמרת אותו? זה לא ג'ילט שדוחפים במתקן.

ואיך אפשר בלי- דו"ח שימוש, במילה אחת - מדהים!

0 חיכוך וגירוי לעומת שיק היידרו 5! (השתמשתי עם להבי פרסונה).

יש לציין שזיהיתי מקומות שהשיק ידע להתמודד איתם יותר טוב, הסנטר לדוגמה. ואם יש פצעים, הלהב פחות סלחן מהשיק.

בנוסף קניתי משחה של ניבאה לעור רגיש, בהשוואה לממ זית, היא בעיקר מריחה יותר טוב :D

חיסרון- 15 ש"ח ל100ml לעומת 10 ש"ח ל200ml.

אני חושב שאני מוכן לנסות סבונים ומשחות ריחניים, בסבב רכישות הבא :)

שאלות:

איך שומרים על הסכין (ידית+להב) כשלא משתמשים? אני מניח שאין צורך לפרק כל פעם.

מתי מחליפים להב? כשהוא כבר "לא חותך" ?

Orenium, אחלה סט!

איך הממ הרגיל בהשוואה לזית? (גם מבחינת הריח), והמשחה הגנרית לעומת שתיהן?

אבן אלום? לפי הקישור זה על תקן אפטר שייב? איך זה עובד?

איזה להבים אתה הכי אוהב מהסט? מה רע בדרבי? חשבתי להשתמש בהם בפעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מפרק את הידית לאחר כל שימוש, שוטף ומייבש עם מגבת.

לגבי החלפת להב? גם אני לא ממש יודע. אני מחליף כל 3-4 שימושים בלי סיבה ממשית (אני לא מרגיש שהלהב לא סוחב או משהו), זה כ"כ זול שלא ממש אכפת לי.

אשמח לדעת באמת מתי אמורים להחליף אותו.

מ.מ זית מכילה 140ml אם אינני טועה (מ.מ רגיל 80ml).

מבחינתי אין ממש הבדל מלבד הכמות, צבע וריח (ששונה מעט). שתיהן מוקצפות בקלות ומספקות גילוח חלק וטוב. אציין שלא נראה לי שיש לי עור רגיש אז אולי לאחרים יכול להיות הבדל גדול יותר.

מבין השניים אני אמשיך עם הזית שיותר זולה פר הכמות. אציין שאני לא מתלהב מהריח אבל הוא גם ככה לא נשאר יותר מדי זמן.

המשחה ה"ג'נרית" קצת פחות טובה. מתייבשת יותר מהר על העור והסיכוך מרגיש פחות טוב. מבחינתי אין לה עדיפות על השתיים האחרות. הריח שלה שונה וחזק יותר, ריח של פעם (מנטול), שגם כאן אינני מתלהב ממנו.

אבן אלום היא אכן על תקן אפטר שייב. אני רוצה להימנע מלהשתמש באפטר שייב שמכיל אלכוהול, וזו אחת האופציות.

פשוט מרטיבים אותה ומעבירים על העור. את התוצאה מרגישים מיידית (שורף :) ). זה לא מותיר ריח.

אני עכשיו מחפש אפטר שייב ללא אלכוהול בתצורת קרם...

אני עדיין בשלב של שיפור טכניקת הגילוח. כרגע אני משיג גילוח שווה ערך לגילוח עם המחסניות באיזור הלחיים, וגילוח טוב יותר באיזור הצוואר אבל זקוק ליותר זמן. אני נחתך רק לעיתים רחוקות ובדרך כלל רק לאחר שאני מנסה לשפר את הטכניקה עם כיוונים חדשים. מבחינתי הסיכוי כיום לחתך בגילוח לא הרפתקני הוא נמוך.

איזורים בעייתיים אצלי: צדדי השפה, גרוגרת ואיזור השקדים.

אני ממליץ לך קודם כל להשתמש בלהב סלחני יחסית כמו הפרסונה או האסטרה מספר לא מבוטל של גילוחים (נגיד לפחות 20-30) כדי לוודא שאתה יודע להשתמש בידית כמו שצריך ורק אז להתחיל לחפש את הלהב המועדף עליך.

לי באופן אישי כרגע להבי האסטרה פלטינום מרגישים טוב יותר (יותר חדים, פחות סלחניים) ואני משיג איתם גילוחים יותר טובים אבל יכול להיות שמדובר פשוט בשיפור של הטכניקה לעומת הפרסונה שהתחלתי איתם. אני אחזור לפרסונה בהמשך ואראה.

המוניטין של דרבי ושארק הוא בינוני לכל היותר. אני לא מתכוון להשתמש בהם בשלב זה. בעתיד אני אנסה אותם רק כדי לספק את הסקרנות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את המ.מ. זית, העור מתרכך בצורה טובה יותר.

כדאי לקנות סטנד לידית ולמברשת (מיבשת את שיער המברשת מהר יותר ושמור לאורך זמן על השיערות)

אין צורך לייבש את הידית או לפתוח אותה לאחר כל גילוח, הן נוגדות חלודה ותאמינו לי שהחברות הטובות משקיעות משאבים אדירים בבקרת איכות.

לערך כל 3-5 גילוחים, אני פותח את הסכין כדי לבדיוק שניקיתי אותה מספיק טוב ושאין שיער שמפריע.

סכין מחליפים לפי המרגש, ממה שקראתי ברחבי הרשת, הממוצע עומד על 3-5 גילוחים אך זה תלוי בכל כך הרבה גומרים יד שקשה ךגמד את זה למספרים.

עם סכיני "נוצה" אני משתמש ב5-13 גילוחים. הסכינים מאוד זולים, לכן זה לא באמת משנה.. (אני מחליף סכין הרבה לפני שהיא נחשבת ל"כהה" אני לא חושב שאי פעם הגעתיל מצב שהסכין לא חתכה כמו אצל ג'לט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יוצא לכם להסתובב בשוק עכו, אני מצאתי קרם גילוח ARKO ב5 ש"ח באחד הדוכנים.

לגבי אפטר-שייב בלי אלכוהול, אני ממליץ על thayers witch hazel, זה לא יקר , אפשר להזמין מ iherb.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שאני אצטרך ללמוד טכניקה אחרת בכדי להתגלח ושאני אחתך לא מעט בהתחלה, אבל מפה ועד לחתוך חצי פנים יש מרחק גדול, בכל זאת מדובר על Safety Razor ולא בתער.

מדובר על חברה קוריאנית.

היא גם מייצרת את הסכינים ל- Dollar Shave Club (בגירסאות של ה-4 וה-6 להבים).

אין לי ניסיון אישי עם הסכינים שלהם אבל תמיד אפשר לקרוא ביקורות של אנשים מחו"ל.

הטעות הנפוצה שקרתה לי בעבר בגילוח קלאסי , במקום למשוך את הסכין מעלה מטה משכתי אותה במאוזן וכך נחתכתי, במיוחד

כשעשיתי פיאות..אבל זה פעם ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק עכו? אתה מתכוון בעיר העתיקה? או בשוק רמלה לוד שיש בעין המפרץ, מול עכו.

בעיר העתיקה...הייתי בשבת ומצאתי באחד הדוכנים ילד שמכר סוגים שונים של ARKO ב5ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אני אקפוץ לשם בהזדמנות. זה עובד על אותו עיקרון הקצפה של הממ?

אגב, עידן, גם סכין מחסנית יחתוך אותך אם תמשיך הצידה. רק שתקבל 3-5 חתכים ולא 1 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אני אקפוץ לשם בהזדמנות. זה עובד על אותו עיקרון הקצפה של הממ?

אגב, עידן, גם סכין מחסנית יחתוך אותך אם תמשיך הצידה. רק שתקבל 3-5 חתכים ולא 1 :)

שלחתי לך היום את החבילה עם הסכינים וקרם גילוח. משום מה אני לא מצליח לשלוח לך הודעה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי השתמש פעם ראשונה ב-XBLADE, אמר שהיא הרבה יותר טובה מג'ילט שהוא משתמש בה כבר כל כך הרבה שנים.

בפרט אחד ג'ילט כן טובה יותר - בשפם.

אמר שלג'ילט יש סכין הפוכה כזה בידית שמאפשרת להוריד את השפם טוב יותר ועם זאת, XBLADE

לא מגיעה בשפם קרוב לאף...

אז בסך הכל הוא מאוד מרוצה, הוא ישתמש בXBLADE (נראה כמה גילוחים סכין אחת תחזיק לו) ולפינישים בשפם הוא ישתמש בג'ילט והיא תחזיק לו הרבה יותר זמן עכשיו.

אני בעצמי צריך להשתמש ב-XBLADE בקרוב ונראה איך זה (עד היום השתמשתי רק במכונת תספורת [לא גילוח] לקצץ מה שיכולה וזהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...