באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ??? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ???

Moshik144

Recommended Posts

היום הגיע הסכין..אני יכול להגיד שהוא בשביל גילו המופלג(צריך להיות משנות ה50 אני חושב) מגלח טוב

שמתי את סכיני feather אבל עבדתי בזהירות ודווקא בגלל השימוש במשחה ומברשת לא ניחתכתי כלל

אני עוד ניראה לי צריך לעבוד על תכניקה ולקח לי איזה 20 דקות הכל ואבל תוצאה לא רעה..

קצת חבל שהממ זית יש לה ריח חריף כזה אבל ניראה שהיא עושה את העבודה יותר טוב מהגל של ג'ילט שהייתי מורח עם היד

אני עכשיו רק התגלחתי עם כיוון הזיפים..אני שוקל פעם הבאה לנסות ל2 הכיוונים כדי להוציא גילוח חלק יותר(פשוט יודע שאומרים שזה גורם לשערות לצמוח הפוך כלפי פנימה וקרה לי פעם אחת וניהיה לי פצע )

אבל סך הכל ניראה קניה לא רעה..ממש אוהב את הצורה שלו...הסכין הכי יפה שראיתי=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אה מה? מברשת סינטטית מספיקה לך ל10-15 גילוחים??

אתה מופתע לטובה או לרעה?

בכל זאת עלתה עשרה שקלים ;-)

ולא אמרתי שהיא הלכה לגמרי. היא פשוט איבדה 20% שיער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ראיתי שמוכרים באייבי רק את השיער גירית (ללא ידית)

ואז אפשר להדביק לכל ידית..

אני שוקל לעשות את זה לידית שקניתי אבל מתלבט עם ארגיש הבדל בין הסינטטי שדווקא דיי איכותי מרגיש

לאומת גירית SILVER TIP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מופתע לטובה או לרעה?

בכל זאת עלתה עשרה שקלים ;-)

ולא אמרתי שהיא הלכה לגמרי. היא פשוט איבדה 20% שיער.

הן אמורות לשרוד בין שנתיים לחמש...

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב ראיתי שמוכרים באייבי רק את השיער גירית (ללא ידית)

ואז אפשר להדביק לכל ידית..

אני שוקל לעשות את זה לידית שקניתי אבל מתלבט עם ארגיש הבדל בין הסינטטי שדווקא דיי איכותי מרגיש

לאומת גירית SILVER TIP

תפסיק להתקמצן ותקנה מברשת נורמלית (ולא, מברשת מוכר אלמוני במאיביי לא נשמע כדבר אמין)

יש הבדל של שמיים וארץ בין סינטטי לשיער..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק תגובות. בחיים לא תראה מתמונה.

לרוב מה שעושים זה לוקחים שיער גירית ואז צובעים אותו כדי שידמה את אזור הצוואר של הגירית.

בהיאמר זאת, ברוב העולם אסור להרוג גיריות אז בלאו הכי משתמשים בספקים מסין אשר מספקים את השיער (אם כי אלו ספקים מורשים אשר מגדלים את הגיריות בחוות מיוחדות)

מבחינת מחיר, המחיר זול יחסית.. אני לא חושב שראיתי מברשות בפחות מ-40 דולר עם silvertip וגם אלו היו קטנות מאוד.

שמע אם השיער הוא גירית (ואני מאמין שכן, נדמה לי ששיער סוס יותר יקר משיער גירית בסין) אז זה כבר יתן לך עבודה טובה יותר מניילון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דו"ח שימוש - להב feather.

אותו סט כמו מקודם, קרם גילוח ממ זית.

בהשוואה לפרסונה ישראליים שנרכשו בחו"ל - אכן מאוד חד.

עור הפנים שלי מאוד רגיש, והזיפים מאוד מאוד קשים, לכן כבר בגילוח השני אובדן החדות של הלהב הורגש אצלי, אבל עדיין המצב יותר טוב מהפרסונה.

שורה תחתונה - להב מצויין.

לא הופיעו חיתוכים חריגים לעומת הפרסונה, למרות החדות המיוחדת, ואולי בגלל הסכין הסלחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנושא: מה בעצם היתרון של קצף שנוצר ממשחת גילוח ומברשת על פני קצף מג'ל גילוח? לפי מה שנדמה לי, הסמיכות של הקצף דיי דומה בסך הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרכיבים שונים. החברות יודעות מראש שהן מוכרות לקהל שהוא הדיוט, הן מוכרות במחיר מופקע ג'לים שלא שווים אגורה (היחידי שעוד איכשהו מספק את העבודה זה edge כתום לדעתי)

הג'ל למינו בונה על כך שהסכין יעבור חלק, אין נסיון להזין את העור.

ישנה חשיבות רבה למברשת עצמה, בגדול, מברשת טובה לא רק שמרגישה נעיםותורמת לחידוש העור על ידי פילינג ושאר דברים. כתבתי על זה די הרבה, תחפש או בדפים הראשונים שפה או בדיון הקודם, אני לא מתכוון לחזר על זה פעם שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השערות למברשת מגירית שהזמנתי צריכה אוטוטו להגיע ואני שוב שואל

היא באמת יותר טובה מהסינטטית

כי מחיפושים ברשת לא מצאתי תושבה חד משמעית

כתבו שמברשת סינטטית מתייבשת מהר יותר אמור להיות טוב יותר אם אני מבין נכון ולגרום לאורך חיים ארוך יותר ולהחליש את החומר פחות

אבל ראיתי שהיא מקציפה פחות טוב תמשחה (לוקח יותר זמן הקצפה)

ועל הגירית רשמו שיכול להיות למברשת ריח מסריח רשמו

אז יצאתי מבולבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תטפל במברשת, גם סינטטית תסריח.

אמרתי לך ואני חוזר ואומר כל מברשת של שיער גירית תהיה בהכרח טובה מסינטטית (גם ממברשות סינטטיות פרימיום).

גם לעור, גם להקצפה, גם לסיפוח מיים והיא תחיה הרבה יותר לאחר שהסינטטית תמות לך.

מה עוד אתה רוצה? שאחרוט את זה על הגוף?

נ.ב.

אין מצב שלא מצאת את זה ברשת, יש את זה אפילו בויקיפדיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...