דקסטר עונה שמינית ואחרונה בהחלט - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר עונה שמינית ואחרונה בהחלט

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם להלביש את דקסטר בתבנית "החטא ועונשו"- דבי תנסה להפליל את עצמה ברציחות בגלל כל מה שהיא יודעת על דקסטר , אך דקסטר יקבל יסורי מצפון "אנושיים" שיגרמו לו לפרוס את כל הקלפים ולקבל עליו את האונש המגיע לו תוך כדי שהוא מציל את שארית משפחתו מבעיות כאלה ואחרות.

לצערי לא ממש יהיה לי זמן לצפות בסוף.אך אם אני טועה תודיעו לי, כי אז אני הקבל אינטרס מחודש לסדרה- אני הצטרך להשלים את כל העונות האחרונות (מהחמישית).

אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לא סיימו את זה ככה שהוא קופץ לים יחד עם דב. זה היה כלכך מתבקש, אם כבר הם הגיעו לסיטואציה הזאת.

גם אני חשבתי ככה בהתחלה.

באמת זה נראה בהתחלה מתאים, ודקה וחצי אח"כ אתה אומר לעצמך איזה מזל שלא סיימו את זה ככה כי זה ממש קיטשי.

קשה לי מבין למה עשו פינאלה כל כך פרווה ונשכח. למרות שהעונה האחרונה הייתה חלשה מאוד שני הפרקים האחרונים בנו אפשרות לסיום יפה ומלא דם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיום הזה כנראה היה הסיום הכי פחות צפוי, הרי בתכלס יש בדיוק 3 אפשרויות לסיום:

1. סיום רע, כולם מתים וכו'

2. סיום טוב, כל הטובים מנצחים וחיים happily ever after

3. סיום באמצע, שנותן פתח לאפשרויות תמרון בתוכן שלו..

הוא גם נותן פתח להמשך, שיבוא או שלא. יש הרבה קצוות פתוחים לעונת/סרט המשך. אולי תגיע ואולי לא.. אני מאמין שזאת היתה החלטה מודעת של היוצרים.

מה שכן, אני מסכים שהכתיבה של העונה הזאת היתה דיי חלשה. הרבה דברים חסרי פואנטה (מה הקטע של הבת של מסוקה? למה הביאו אותה אם לא היתה לה שום תרומה לעלילה בכלל?) ובכלל עלילה דיי שטחית שהיה אפשר לסכם ב-5 פרקים ולא ב-12.. בעונות הראשונות כל פרק נגמר במתח מטורף, בטוויסט היסטרי וברעידות שקיבלתי בכל הגוף. פה מלבד כמה פרקים בודדים לא הרגשתי את הדחף הנוראי הזה להמשיך לפרק הבא בסיום של כל פרק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד אני מסכים עם כל מילה שלך חוץ מזה שאני לא מאמין שיהיה עונה נוספת או סרט, כמה אפשר לטחון את זה במיוחד אחרי העונה האחרונה שירדה באיכות מאשר העונות הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לכלום. פתאום דקסטר מגלה אמפתיה אדירה, אומר לכולם כמה הוא אוהב אותם, נהיה חסר אחריות לגמרי ורוצח מישהו מול , הורג את אחותו בבית החולים, לוקח אותה כל הדרך עד לסירה שלו - וזורק אותה לים שניה לפני שהוא נכנס ללב הסערה עם הסירה.

הדבר ההגיוני היחיד שהיה כאן הוא שדקסטר לעולם לא היה מתאבד(נקודה) בשביל שבנו וחברתו "לא יסבלו" (יש גבול..) , סביר להניח שהוא ביים תאונה/התאבדות

ועבד עלינו כדי שמילפורד יופתע בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...