דקסטר עונה שמינית ואחרונה בהחלט - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר עונה שמינית ואחרונה בהחלט

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני חושב שהוא התכוון שהוא לא ראה את הרביעית (אחרת אין לי הסבר אחר).

בכל אופן הוא טוען שהסדרה נמרחת ומשעממת, הקהל ונתוני הרייטינג טוענים אחרת.

זה כמו שתגיד שמכירות של מקדונלס זה מדד לאיכות של הרשת. וכן, ראיתי את העונה הרביעית עד הסוף. הסדרה התישה אותי. העלילה נמרחה, הקלות המגוחכת שדקסטר הצליח להיחלץ ממצבים בלתי אפשריים עברה כל גבול, התסביכים נלעסו עד הסוף, השיחות עם האבא המאמץ נמאסו. איך הם הצליחו למרוח את הסדרה לשמונה עונות מעבר להבנתי.

היוצרים של Breaking Bad החליטו לסיים את הסדרה בעונה החמישית. לדעתי יכלו לסיים את הסדרה בעונה הרביעית, אבל נשארו עוד קצת קצוות לסגור אז אפשר להבין אותם. היוצרים הבינו שכדי לשמור על גאונות של הסדרה לדורות הבאים הם חייבים לסיים בשיא. יוצרי דקסטר פשוט מרחו ומרחו כדי להרוויח עוד קצת מרשרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוצרים של Breaking Bad החליטו לסיים את הסדרה בעונה החמישית. לדעתי יכלו לסיים את הסדרה בעונה הרביעית, אבל נשארו עוד קצת קצוות לסגור אז אפשר להבין אותם. היוצרים הבינו שכדי לשמור על גאונות של הסדרה לדורות הבאים הם חייבים לסיים בשיא. יוצרי דקסטר פשוט מרחו ומרחו כדי להרוויח עוד קצת מרשרשים.

יוצרי דקסטר חוששים שאם הסדרה תיגמר היא תשחרר את כל הרוצחים בפוטנציה, שהדבר היחידי שמנע מהם עד עכשיו לצאת למסע רציחות היה הרצון לא לפספס את הפרק הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער שאני מקפיץ דיון של חודש ימים אבל:

me6ybevy.jpg

אני כבר הבנתי איך תסתיים העונה האחרונה.

למרות שאחרי אמצע העונה הרביעית הפסקתי לצפות בסדרה קבוע- יצא לי לראות פרקים באקראי מהעונות המאוחרות.

ולמרות כל סיבוך בעלילה, הסוף מרגיש לי מונח בצלחת מול הפנים.

אני לא רוצה להרוס לאף אחד את הסוף המצופה, לכן מי שרוצה לשמוע את דעתי- מוזמן לשלוח הודעת בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להלביש את דקסטר בתבנית "החטא ועונשו"- דבי תנסה להפליל את עצמה ברציחות בגלל כל מה שהיא יודעת על דקסטר , אך דקסטר יקבל יסורי מצפון "אנושיים" שיגרמו לו לפרוס את כל הקלפים ולקבל עליו את האונש המגיע לו תוך כדי שהוא מציל את שארית משפחתו מבעיות כאלה ואחרות.

לצערי לא ממש יהיה לי זמן לצפות בסוף.אך אם אני טועה תודיעו לי, כי אז אני הקבל אינטרס מחודש לסדרה- אני הצטרך להשלים את כל העונות האחרונות (מהחמישית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...