אני עומד לעשות מוד וצריך לדעת כמה דברים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עומד לעשות מוד וצריך לדעת כמה דברים

ati radeon

Recommended Posts

אני רותה לעשות חלון לארד דיסק,והאם אני יכול לצייר עם UV אל החלק העליון של הארד דיסק,האם מותר לעשות את זה? ???

וגם האם הקטולדה הזאת תשפיע על צבעי UV,האפקט היה מהקטולדה הבאה?:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=946_947&products_id=5163

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המילה היא קטודה, ולא קטולדה..

דבר שני, לא יהיה אפקט UV עם הקתודה הזו, מכיוון שהיא אינה קתודת UV. היא קתודה כחולה.

לא הבנתי את המוד שלך עם הארד דיסק. אתה רוצה לעשות חלון להארד דיסק, ולצבוע את החלון בצבע שרגיש לUV?

אם זאת הפעם הראשונה שאתה עושה מוד, או אין לך ניסיון בכזה דבר - זה לא מומלץ.

כי אתה יכול בקלות בלי לשים לב (סליחה על המילה) לדפוק לעצך את הארד דיסק, משריטה קטנה,

חשמל סטטי, או לא יודע מה.. ::)

לכן שכדאי שתתיעץ על זה אפילו בתארד הזה.

כמו שאני זוכר, פעם אמרו שאם עושים חלון להארד דיסק, שפותחים את הארד דיסק - לשים אותו בתוך

השקיות האפורות~שחורות האלה שנגל החשמל הסטטי. אלה שאתה מקבל עם המחשב, אם אני לא טועה.

בכל זאת, כדי שגם תשאל את השאלה הזו בתארד הזה.. ;)

Good Luck! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עד כמה שאני שמעתי והבנתי ההארדיסקים ניסגרים במעבדות ייצור בווקום אדיר למנוע תדברים האלו. עכשיו אני יסביר לך-תראה אם זה הפעם הראשונה או מוד ראשון או מה שתרצה אז שתדע שזה ממש מסוכן ואתה יכול אפילו לבדוק כאילו כך הארדיס ותנענע קצת ויככול ליהיות תיווצר הסריטה הכי קטנה והוא מת.

עכשיו כשאתה פותח הארדיסק נוצרות בעיות כמו שאמרו של חשמל סטטי ובכלל כל גרגר אבק הכי קטן זנמצא בכל מקום יכול לדפוק הארדיסק.

לדעתי זה דבר דיי מסוכן וזזה באמת להתגרות במזל, כי אתה יכול להצליח והכל יילך חלק אבל הגרגר אבק הכי קטן ואכלת אותה.

עכשיו לא הבנתי תשאלה השניה ואם הכוונה הייתה לצבוע על הדיסק שנמצא בהארדיסק אז לפי כל התשבות שרשמתי למעלה תסיק מסקנות

ולמקרה שלא הבנת למה אחרי שקראת שוב-אסור ששום דבר ייגע בההארדיסק(בדיסק)

וגם שאתה פותח תהארדיסק תיזהר שהזרוע שקוראת את ההארדיסק לא תיגע בדיסק עצמו ועכשיו אני בטוח שהבנת למה.

מצטער אם ביאסתי אותך אבל ככה זה ואם אתה מחליט שאתה ממשיך ורוצה להכין אז שיהיה לך בהצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שהזארתם אותי והצלתם את הארד דיסק שלי.איפה אפשר לקנות קטודה UV ברשת במזומן,או שאתם מכירים חנות בראשון שיש שם כאלו קטודות.כמה תעלה לי מנורה אולטרה סגולה הכי קטנה שיש?אני חייב לדעת מהר כי אני עושה בחדר משהו דומה לזה: http://robbstuff.com/blackroom.html.

שוב תודה על עזרתכם שהצילה הרבה קבצים ותודה מראש לעוזרים שיעזרו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הבנתי אותו נכון אבל אם כן

אתה מתכוון לפתוח את הHD כי אם כן אז....

אסור לפתוח HD!!!!!

הם נמצאיפם בוואקום אני עדיין לא ראיתי מישהוא שפתח וההארדיק שלו הצליח לשרוד!! ואני מדבר איתך על אנשים שמבינים!

קח לדוגמא את אבנר רישרד זה אחד מהאנשים שאני הכי מעריך מקהילת המודרים.. גם הוא כמו רבים לפניו אכלו אותה כשניסו לפתוח את הHD

הוא קירטע וקרס...

ואם אתה לא מתכוון ללפתוח את ההארדיסק אז:

תשכח את כל מה שאמרתי לך [:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...