עזרה מפורטת לגבי המהרת כרטיס מסך. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה מפורטת לגבי המהרת כרטיס מסך.

rawEnuf

Recommended Posts

יש לי כרטיס של MSI HAWK 7870 ויש לו ביוס כפול שקוראים לו LN2 השאלה היא האם כשאני עושה אוברקלוק רציני אני חייב להחליף לביוס נטול ההגנות? והאם הדרייבר של ATI עלול להפריע לאוברקלוק? האם להשאיר בCCC את הOVERDRIVE או לכבות אותו לגמרי? או האם להעלות שעונים ביחד עם התוכנה של וATI במקביל? האם יש גרסה לAFTERBURNER שמבטלת הגנות? או יותר "פתוחה" לאוברקלוק?

מעוניין להגיע ל1250 ליבה על 1490 . כל עזרה תתקבל בברכה. אם אפשר ממש את השלבים כמו לילד מפגר. תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור אם ידרכיו אותך צעד צעד כי שתהיה תקלה לא תדע מה לעשות, אני מציע לפני הכל לקרוא ולעיין במדריכים.

כמו כן חיפוש בפורום יעניק לך המון מידע, רק לאחר מכן תתחיל בOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתהיה תקלה אני אספר לך עליה ונפתור אותה ביחד.... בשביל זה אני צריך אותך ולא את גוגל!!! חפרתי כבר יותר מידי באינטרנט וזה לא הביא אותי לשום מסקנה. אז אל תקשה עליי ותקל עליך...תנסה ההיפך! אחרי הכל הידע אצלך. תעזור לי וגם לי יהיה אותו.

נ.ב. מפגר אני ממש לא. מבין עיניין מונחים מושגים וכל מה שצריך כדי שתעזור לי בכיף ובלי למרוט שיערות ראש! תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השאלות שלך נענו בפורום הזה יותר מכמה פעמיים, בגלל זה שציינתי שחיפוש בפורום יקדם אותך שכן הידע קיים כבר.

ואין לך מה למרוט, קראיה קצרה וחיפוש ותאמין לי שתדע בדיוק כמוני.

אם יש לך שאלות ספציפייות לאחר מכן כמובן שיש את התרד הזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...