שאלה | רזולוציה ב-u2312hm - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | רזולוציה ב-u2312hm

Shual

Recommended Posts

שלום,

קניתי את המסך u2312hm - מסך טוב מאוד! אין מילים יותר מזה. לפני הקנייה פתחתי פה פוסט אם כדאי לי לקנות אותו [מחשש לקצב רענון נמוך] נכון קצב הרענון נמוך, וזה לא כמו לשחק על 85Hz אבל באמת שלמסך יש את היתרונות שלו והם עולים על החסרונות.

לשאלה - המסך בצורה טובה מאוד על כל המשחקים שאני משחק [1980X1080 widescreen 16:9]

במשחק אחד שאני משחק [CS 1.6, אני יודע שהוא ענתיקה וחלף מהעולם :D] לשים widescreen לא הולך [קשה להסביר, עושה איזה מרחק מהתצוגה ומשנה את כל המשחק].

-האופציה השנייה היא normal, הכוונה נראה לי זה תצוגה 4:3, שאני שם את זה אז המסך כאילו מדמה מסך 4:3, ובצדדים [בצודה שווה] יש אזור מת שחור, שזה בסדר[למרות שהייתי מעדיף שייתפרס על כל המסך, כמו שהמסך עושה במשחקים אחרים שאני שם 4:3] -

העניין הוא שעם המעבר למצב הזה המסך נהיה פחות טוב, פחות זרימה..

מה אפשר לעשות?

-אפשר לגרום למסך שיציג על מסך מלא?

מקווה שהייתי ברור, השעה וזה לא מועילים..:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להגדיר רזולוצייה למסך שהיא ביחס של 4:3 (לדוגמה 1440X1080) גם מחוץ למשחק בהגדרות רזולוציית מסך של הווינדוס?

ספציפית בבעיה הזו לא נתקלתי במשחקים, אך בצפייה בסרטים באינטרנט, שינוי הרזולוצייה מיחס תצוגה טבעי של המסך (16:10) ל16:9 גרם להעלמת פסים שחורים בצדדים.

אני מעריך שגם במקרה הזה אם תעשה את זה, המשחק ימתח לצדדים כפי שאתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחס הטבעי הוא 16:9 לכן לא עשית כלום.

לפותח הת'ראד, מדובר בבעיה עם המשחק הספציפי הזה, אם תחפש בגוגל את שם המשחק בצירוף המילה Widescreen אני בטוח שתמצא פתרונות. הסיבה שהתמונה לא הרגישה לך חלקה במצב מרובע (4:3) היא מכיוון שבחרת ברזולוציה וביחס לא טבעיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שזה לוקח רק כמה שניות לעשות זאת, אני אישית הייתי מנסה לבחור ברזולוצייה של 4:3 ובאופצייה של מתיחה על כל המסך.

אם זה יעבוד במשחק, זה יראה מתוח ואולי גם מעוות אבל יענה על הדרישה שלא יהיו הפסים השחורים.

לדעתי כדאי לעשות את הניסוי. אם הוא נכשל, תמיד אפשר לעבור לאופצייה של חיפוש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להגדיר רזולוצייה למסך שהיא ביחס של 4:3 (לדוגמה 1440X1080) גם מחוץ למשחק בהגדרות רזולוציית מסך של הווינדוס?

ספציפית בבעיה הזו לא נתקלתי במשחקים, אך בצפייה בסרטים באינטרנט, שינוי הרזולוצייה מיחס תצוגה טבעי של המסך (16:10) ל16:9 גרם להעלמת פסים שחורים בצדדים.

אני מעריך שגם במקרה הזה אם תעשה את זה, המשחק ימתח לצדדים כפי שאתה רוצה..

עשיתי את זה וזה באמת עובד.

המשחק מתפרס על על כל המסך..השאלה אם יש דרך יותר אחרת יותר טובה מאשר לשנות רזולוציה בשולחן העבודה..

היחס הטבעי הוא 16:9 לכן לא עשית כלום.

לפותח הת'ראד, מדובר בבעיה עם המשחק הספציפי הזה, אם תחפש בגוגל את שם המשחק בצירוף המילה Widescreen אני בטוח שתמצא פתרונות. הסיבה שהתמונה לא הרגישה לך חלקה במצב מרובע (4:3) היא מכיוון שבחרת ברזולוציה וביחס לא טבעיים.

OK

תודה לשתיכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...