מתלבט מה ללמוד - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט מה ללמוד

Legendary_Undertaker

Recommended Posts

שלום רב, הייתי מעוניין לקבל כמה עצות לגבי התלבטויות שיש לי בנוגע ללימודים. אני מעוניין ללמוד מנהל רשתות אבל לצערי אין לי שום רקע ברשתות וכדומה... מה שכן יש לי רקע במחשבים ז על בסיסי אישי פתרון תקלות אשר קשורות בתוכנה, חומרה, התקנת הרכבה של חלקים וכדומה...

עכשיו חשבתי להתחיל בתור HELPDESK ומשם להתקדם הלאה? האם זה רעיון טוב?

בנוסף אני לא בטוח האם אני רוצה ללמוד מנהל , אני מחפש משהו בכיוון של HELPDESK אבל יותר מקצועי, קיים דבר כזה?

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפדסק ברמה גבוהה יותר זה IT או סיסטם.

מומלץ להתחיל בהלפדסק כדי להתחיל לצבור ניסיון, אבל זה תלוי מה עושים שם. לדוגמה: אם אתה עובד בהלפדסק של בנק הפועלים וכל התפקיד שלך זה לתפעל מערכת שקיימת אך ורק לבנק הזה ואין אותה בשום מקום אחר בשוק זה פחות יעזור לך כשתרצה להתקדם למקום אחר.

מנהל רשת של זה MCITP, ויש כאלה שמוסיפים גם מנהל של סיסקו CCNA (אני אישית לא למדתי את זה). כל מה שאתה לומד בקורסים האלה זה תאוריה ורק על סמך התעודה לא תוכל להתקבל למקום רציני. בנוסף יש לך אנגלית ברמה גבוהה אתה יכול ללמוד את הקורס הזה בעצמך ולגשת למבחן (אתה ניגש למכללה כלשהי ומבקש שיזמינו לך מבחן ביחד עם הקורס שהם מלמדים).

בלי קשר לכל זה, אם יש לך אפשרות להוציא תואר במחשבים זה עדיף פי כמה. גם אם בסוף תעבוד במשרת IT רגילה זה יפתח לך הרבה דלתות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות מתחבר לתכנות וכיו"ב, יותר מתחבר לתחום התמיכה פתרון תקלות, פירוק הרכבה וכדומה, זה נראה כמו דרך הישר לטכנאי , האין זה כך? מה התואר הכי מומלץ ע"פ העדפותיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנהל שלי (IT) יש תואר ראשון במדמ"ח והוא אמר לי שבתכלס זה מה שעזר לו להתקבל לתפקיד (הוא התחיל בחברה בתור טכנאי ועבר כמה תפקידים עד שהגיע לאן שהגיע).

(לי אישית אין תואר אגב, אני מוזן מדעות של אחרים.. :-X ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמדעי המחשב זה לא בכיוון שלי כל כך, הייתי בכל זאת מעוניין לדעת אילו קישורים צריכים לזה פחות או יותר, והאם זה לימודים ממושכים(3-4 שנים)?

בכרל אופן האם יש משהו בסגנון HELPDESK אבל יותר ברמה גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מנהל מתחיל בתפקידים זוטרים כמו תמיכה טכנית ו HELPDESK ואז אפשר משם להתקדם למנהל ולאיש CCNA וכן הלאה,

הכל תלוי ברמת הותק שלך ובניסיון שצברת. אם אתה חושב שאתה לא בנוי לתואר של 3-4 שנים תלך על מה שאני עשיתי ופשוט תרשם לקורס.

ככל שתתקדם ותצבור ניסיון כמובן שגם המשכרות תעלה בהתאם. הייתי ממליץ לך בחום ללכת לברר איפה שאני סיימתי קורס בהאקר יו הם גם מציעים אופציה לבדוק אם אתה בכלל מתאים לתחום.

3-4 שנים לימודים אני די בטוח שאני לא אצליח להחזיק מעמד, בזמנו עשיתי גם י"ג וי"ד ויש לי תואר הנסדאי במכטרוניקה אם כי זה לא עוזר מי יודע מה...

לאיזה קורס להירשם אם ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מנהל מתחיל בתפקידים זוטרים כמו תמיכה טכנית ו HELPDESK ואז אפשר משם להתקדם למנהל ולאיש CCNA וכן הלאה,

הכל תלוי ברמת הותק שלך ובניסיון שצברת. אם אתה חושב שאתה לא בנוי לתואר של 3-4 שנים תלך על מה שאני עשיתי ופשוט תרשם לקורס.

ככל שתתקדם ותצבור ניסיון כמובן שגם המשכרות תעלה בהתאם. הייתי ממליץ לך בחום ללכת לברר איפה שאני סיימתי קורס בהאקר יו הם גם מציעים אופציה לבדוק אם אתה בכלל מתאים לתחום.

מי שכתב את זה הוא בעל אינטרס , שים לב שזו ההודעה היחידה שלו , אל תתיחס אליו בכלל , הוא אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...