מחפש מקורות מידע לשאל החקר : איך קרינה אלקטרומגנטית מזיקה לגוף - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מקורות מידע לשאל החקר : איך קרינה אלקטרומגנטית מזיקה לגוף

love-its-my-name

Recommended Posts

שלום.

*נערך*

אלו הדברים שברצוני לשאול:

1. האם שאלת החקר טובה? ואם לא אז איזו שאלת חקר בנושא הנ"ל טובה יותר?

2.תוכלו בבקשה להביא לי מקורות מידע הקשורים לשאלת החקר שלי [בבקשה אל תומרו לי ללכת לגוגול כי זה לא ממש עזר לי] ואשמח אם המקורות יהיו בעברית בלבד! זה לא שאני לא מתמצא אבל אין לי כוח לתרגם ויותר פשוט לי להעתיק ולהדביק.

3. יש לכם המלצות\הערות בנושא?

3. ככה העבודה אמורה ליהיות בנויה :

-דף שער

-תוכן ענינים

-מבוא - ציטוט\אמירה כללית המציגה את נושא העבודה,השגת שאלת מחקר, מדוע נבחר הנושא, תודות.

-גוף העבודה- החלק ההתיאורטי [חמישה מקורות מידע לפחות], סיכום גל כל משתנה בנפרד ועל הקשר בינהם , הצגת בלי חקירה- ראיון, סקר, ניסוי.

-סיכום, מסקנות והמלצות.

-ביבילוגרפיה- לפי סדר הא"ב, שם משפחה , אות ראשונה של שם פרטי, [שנת ההוצאה] , שם המאמר , שם ההוצאה. כמובן שאם זה מהאינטרנט אני פשוט אתן את הכותב , תאריך ההוצאה לאינטרנט וכתובת.

ד"א העבודה היא ל"שבוע בריאות" שיתקיים עוד שבוע וחצי...

תודה מראש.

נ.ב.

העבודה מאוד חשובה לי משום שאני חייב פשוט חייב לקבל בה מאה בשביל להתקבל שנה הבאה לכיתת מדעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי כי בגוגול אני לא מוצא דברים מספיק מסכמים בשבילי...

הינה הקיוון :

מהי קרינה [אלקטרומגנטית]

מאפיני קרינה אלג"מ

השפעתה על האדם

סוגי קרינה אלקטרומגנטית

באילו מקומות\מכשירים חשמליים ניתן למצא קרינה אלקטרומגנטית

מי סביר להניח שיפגע יותר מהקרינה האלג"מ?

וכו' וכו'

בבקשה אנשים אני היתי אמור להגיש היום אבל אין לי מספיק מקורות מידע ניסיתי ספרים בבית אבל לא מצאתי מספיק דברים בבקשה זה מאוד מאוד חשוב...

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שנעזור לך להבין את החומר או שאתה רוצה שנעזור לך להכין את העבודה(העתק- הדבק)?

במקרה הראשון אין בעיה, במקרה שני ממש לא.

התקוונתי לזה שתעזרו לי פחות או יותר לחפש מקורות מידע מתאימים לנושא הנ"ל.

את העבודה אני הבנתי... זו לא העבודה הראשונה שאני מכין וגם לא האחרונה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה עצמה לא כל כך וטבה, קרינה אלקטרו מגנטית זה כל הגלים אשר בשימוש, זה כל הספקטרום של המימד הזה בעצם, זה כולל מיקרו גל, אינפרא אדום, אולטרא סגול, רדיו וכל אלו.

בקיצור לכל אחד מהם יש השפעה שונה לחלוטין על האדם, אתה צריך להתמקד בגל מדוייק יותר.

אחרי שהתמקדת בגל אתה גם צריך להתמקד באיזור ההשפעה, אם אתה מדבר ברמה של תאים בגוף האדם, ברמה מולקולרית, מוח וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה על כול סוגי הקרינה...

זה המבנה :

מהיא קרינה \קרינה אלקטרומגנטית

המבנה של הקרינה : מבנה חלקיקי גלי וכו' [בפירוט כמובן]

קרינה מיננת הסבר :

קרינה בלתי מיננת הסבר :

לזה אני חייב משהו כי אני לא מצאתי כלוםםםם בבקשה אני חייב משהו בעברית.. אין לי זמן לתרגם.

קרינה מיננת : סוגי קרינה מיננת והסבר על כול אחד בנפרד

קרינה בלתי מיננת: " " בלתי מיננת " " " " "

הנזקים שקרינה מיננת גורמת לגוף האדם [בכלליות... אני התמקדתי בתא בגנטיות וכול מיני אחרים..]

" " בלתי " " " " " " "

ובתוך שני אלה [ הנזקים] פירוט על כול קרינה ממקום אחר [רדיו וכו']

כאילו חילוק לסעיפים.. :

קרינת רדיו : הנזקים

קרינת איקס : הנזקים

וכו' וכו'

ואז בכאילו מכשירים חשמליים יש קרינה אלקטרו מגנטית גבוה : פלאפון-הסבר מיקרוגל -הסבר וכו' [צריך גם על זה חומר]

אז יש לי כתבה על זה שילדים ונשים בהריון רגישים יותר מבוגרים... וכו' וכו'

ואז נספחים על כול מיני דברים כגון כתבות בואינאט וכו'

אני חייב חומר ואני אשמח מאוד אם תביאו לי אפילו אתר אחד שיעזור לי... או אפילו עבודה של מישהו שמפורסמת באינטרנט [לא עבודה למוסדות לימוד אלה עבודת חקר של אנשים בעלי מקצוע או משהו כזה] וכמובן שהאתרים האלה יהיו בעברית משום שאין לי הרבה זמן לתרגם... אני הרוב עושה העתק הדבר..

חסר לי הרבה חומר על קרינה בלתי מיננת ועל הנזקים.. ושאר הדברים גם כן חשובים מאוד לעבודה...

אני אודה לכם מאוד מאוד על כול עזרה קטנה ביותר.

תודה מראש, אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה על כול סוגי הקרינה...

זה המבנה :

מהיא קרינה \קרינה אלקטרומגנטית

המבנה של הקרינה : מבנה חלקיקי גלי וכו' [בפירוט כמובן]

קרינה מיננת הסבר :

קרינה בלתי מיננת הסבר :

לזה אני חייב משהו כי אני לא מצאתי כלוםםםם בבקשה אני חייב משהו בעברית.. אין לי זמן לתרגם.

קרינה מיננת : סוגי קרינה מיננת והסבר על כול אחד בנפרד

קרינה בלתי מיננת: " " בלתי מיננת " " " " "

הנזקים שקרינה מיננת גורמת לגוף האדם [בכלליות... אני התמקדתי בתא בגנטיות וכול מיני אחרים..]

" " בלתי " " " " " " "

ובתוך שני אלה [ הנזקים] פירוט על כול קרינה ממקום אחר [רדיו וכו']

כאילו חילוק לסעיפים.. :

קרינת רדיו : הנזקים

קרינת איקס : הנזקים

וכו' וכו'

ואז בכאילו מכשירים חשמליים יש קרינה אלקטרו מגנטית גבוה : פלאפון-הסבר מיקרוגל -הסבר וכו' [צריך גם על זה חומר]

אז יש לי כתבה על זה שילדים ונשים בהריון רגישים יותר מבוגרים... וכו' וכו'

ואז נספחים על כול מיני דברים כגון כתבות בואינאט וכו'

אני חייב חומר ואני אשמח מאוד אם תביאו לי אפילו אתר אחד שיעזור לי... או אפילו עבודה של מישהו שמפורסמת באינטרנט [לא עבודה למוסדות לימוד אלה עבודת חקר של אנשים בעלי מקצוע או משהו כזה] וכמובן שהאתרים האלה יהיו בעברית משום שאין לי הרבה זמן לתרגם... אני הרוב עושה העתק הדבר..

חסר לי הרבה חומר על קרינה בלתי מיננת ועל הנזקים.. ושאר הדברים גם כן חשובים מאוד לעבודה...

אני אודה לכם מאוד מאוד על כול עזרה קטנה ביותר.

תודה מראש, אבי.

עריכה : ד"א אני גם אמור להכין פוסטר מדעי.. אז מצאתי את זה http://www.jerusalem.muni.il/education/manchi/guidecenter/madaim/2 משם אני לקחתי קצת מידע ואת הפוסטר המדעי אני לוקחת לחברת הדפסה שידפיסו לי את זה על בריסטור גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה אלקטרו מגנטית זו סכ"ה הפרעה שנוצרת ע"י שילוב של שדה חשמלי עם שדה מגנטי, אבל המבנה של כל קרינה שונה לחלוטין מדומיה.

השאלה היא באיזה כיתה אתה ובאיזה רמה אתה צריך את החומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים החלטתי שלפרט על קרינה בכלליות זה יותר מידי ... אני היתי אמור להגיש עבודה להיום.. ולא הגשתי כי היתי חולה וגם כי לא גמרתי אותה...

והחלטתי שזה יותר מידי ... אף בן אדם לא יכול לסכם ב8 עמודים לפחות על כול סוגי הקרינה האלקטרומגנטית... זה פשוט לא הגיוני! אז החלטתי ללכת על קרינת קנטגן! והכנתי לעצמי את השלבים:

-מהיא קרינה אלקטרו מגנטית ? [יש ...]-מבנה הקרינה ומיון לפי העוצמה. [יש...]-יינון [יש...]-קרינה מייננת. [יש...]-קרינה מייננת והשפעות ביולוגיות [על התא] [יש... אבל האם תוכלו להביא לי עוד השפעות מהיבטים אחרים? ז"א לא ביולוגיים?]

-קנטגן מגלה קרינת איקס [ההיסטוריה שלו] [צריך אבל אני עכשיו בשלבי חיפוש.. אשמח לעזרה]

-מהיא קרינת רנטגן? [בשלבי חיפוש אבל אשמח לעזרה!]-באילו מכשירים חשמליים הקרינה נמצאת? [בשלבי חיפוש... אבל אשמח לעזרה]

-מה הסיכונים לחשיפה לקרינת אלקטרו מגנטית איקס. [גם בשלבי חיפוש וגם אשמח לעזרה]

שאל החקר שלי היא : מהן ההשפעות של קרינן איקס על גוף האדם ממכשירים חשמליים\מקרינה אלקטרו מגנטית

או : מהן ההשפעות של קרינת איקס המתאפינת מקרינה אלקטרומגנטית על גוף האדם.

עכשיו יש לי כמה שאלות :

האם המבנה של העבודה טוב מספיק ? זו עבודה לשבוע הבריאות והיא תהווה 50 אחוז מהציון בביולוגיה אז זה מאוד חשוב...

איזו שאלת חקר מתאימה יותר?

ובבקשה אם אתם יכולים להביא לי אפילו משהו קטן אודות הנושא הנ"ל... על הקרינה האלקטרו מגנטית יש לי כמעט הכול! הדבר היחיד שחסר לי הוא : קרינה בלתי מיננת [צריך לציין אותה?] והדברים המצוינים למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה אלקטרו מגנטית זו סכ"ה הפרעה שנוצרת ע"י שילוב של שדה חשמלי עם שדה מגנטי, אבל המבנה של כל קרינה שונה לחלוטין מדומיה.

השאלה היא באיזה כיתה אתה ובאיזה רמה אתה צריך את החומר?

כיתה ט' אך זקוק לרמה של כיתה יא' [זו הרמה של רוב העבודות שלי(!)]

ובקשר לנושא המודגש : האם כדאי להתמקד בסוג אחד של קרינה אלמ"ג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיתה ט' אך זקוק לרמה של כיתה יא' [זו הרמה של רוב העבודות שלי(!)]

ובקשר לנושא המודגש : האם כדאי להתמקד בסוג אחד של קרינה אלמ"ג?

אחי אתה בקושי כיתה ט' לומדים שם מה זה אנרגית תנועה וחום

איך אתה אמור לעשות עבודה כזאת ברמה של יא' ?

קח אינציקלופדיה סכם מזה קרינה וסלאמאת

http://www.google.co.il/search?q=%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=iw&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C&meta=cr%3DcountryIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה בקושי כיתה ט' לומדים שם מה זה אנרגית תנועה וחום

איך אתה אמור לעשות עבודה כזאת ברמה של יא' ?

קח אינציקלופדיה סכם מזה קרינה וסלאמאת

http://www.google.co.il/search?q=%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=iw&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C&meta=cr%3DcountryIL

אל תגיד לי את זה כי אני אמור לעשות עבודה כזו וזה לא קשור לביולוגיה כולכך... אז בבקשה בלי להתחכם אני יודע שזה מכוונה טובה אך זה לא מה שאני צריך... במיוחד זה לא מה שביקשתי... אז בבקשה אם מישהו יכול לעזור אני רוצה לסיים את זה למחר ... אני לא מצאתי כלום בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...