הליבה הגראפית של G2020 הפתיע אותי -3950 נקודות ב3DMARK06! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליבה הגראפית של G2020 הפתיע אותי -3950 נקודות ב3DMARK06!

HWgeek

Recommended Posts

שלום לכולם וחג שמח!

היום שידרגתי את המחשב הישן שלי- החלקים שקניתי:

מעבד G2020

לח גיגבייט H61M-S2PV

4GB זיכרון 1333

מארז זלמן זול וספק FSP 350W

אני חייב להודות שלא ציפיתי שהליבה הגראפית של המעבד תיהיה יחסית כה חזקה! - כמעט 4000 נקודות ב3DMARK06!

היא יותר חזקה אפילו מ8500GT עם 100% OC שהיה לי (3450 נקודות)

הFPS בבאנצ' זהים וטיפה עדיפים לטובת האינטל. בחיי - כל הכבוד.

אני אפילו מצליח להריץ WOT על 1680*1050 בהגדרות נמוכות +.

אני יודע שלAMD יש ליבה עדיפה- אך לצערי התקציב הכריעה לטובת אינטל.

התכוונתי להתקין את הHD3870 שלי אבל למרות שאייבורי ציינו בפני שהספק בעל חיבור PCIE- בעת ההרכבה גיליתי שלא :-(!

כן, כן - תגידו למה לא בדקתי במקום- אכן לא מבין את עצמי- פשוט היה לחץ מהאנשים בתור ואם הייתי מעקב אותם עוד שניה.... :-).

אני כבר אזמין מתאם מאייבי.

חג שמח לכולם!

מיפרט ישן שלי היה אטלון X2 4200 ולוח K8NF9 :-)- איזה שיפור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם וחג שמח!

היום שידרגתי את המחשב הישן שלי- החלקים שקניתי:

מעבד G2020

לח גיגבייט H61M-S2PV

4GB זיכרון 1333

מארז זלמן זול וספק FSP 350W

אני חייב להודות שלא ציפיתי שהליבה הגראפית של המעבד תיהיה יחסית כה חזקה! - כמעט 4000 נקודות ב3DMARK06!

היא יותר חזקה אפילו מ8500GT עם 100% OC שהיה לי (3450 נקודות)

הFPS בבאנצ' זהים וטיפה עדיפים לטובת האינטל. בחיי - כל הכבוד.

אני אפילו מצליח להריץ WOT על 1680*1050 בהגדרות נמוכות +.

אני יודע שלAMD יש ליבה עדיפה- אך לצערי התקציב הכריעה לטובת אינטל.

התכוונתי להתקין את הHD3870 שלי אבל למרות שאייבורי ציינו בפני שהספק בעל חיבור PCIE- בעת ההרכבה גיליתי שלא :-(!

כן, כן - תגידו למה לא בדקתי במקום- אכן לא מבין את עצמי- פשוט היה לחץ מהאנשים בתור ואם הייתי מעקב אותם עוד שניה.... :-).

אני כבר אזמין מתאם מאייבי.

חג שמח לכולם!

מיפרט ישן שלי היה AMD אטלון X2 4200 ולוח K8NF9 :-)- איזה שיפור!

שלום לך וחג שמח,

רציתי רק להגיד שאני אשמח לשמוע בהודעה פרטית או ב- Facebook@Ivory.co.il אם היתה כל סוג של אי התאמה בין מה שנציג המכירות אמר לבין המוצר שקיבלת. חשוב לנו שתהיה מרוצה וכמובן שתקבל בדיוק את שהזמנת וביקשת, ונדע גם לסייע ולתקן את הנושא אם קיים פער כזה.

מחכה לשמוע ממך

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך וחג שמח,

רציתי רק להגיד שאני אשמח לשמוע בהודעה פרטית או ב- Facebook@Ivory.co.il אם היתה כל סוג של אי התאמה בין מה שנציג המכירות אמר לבין המוצר שקיבלת. חשוב לנו שתהיה מרוצה וכמובן שתקבל בדיוק את שהזמנת וביקשת, ונדע גם לסייע ולתקן את הנושא אם קיים פער כזה.

מחכה לשמוע ממך

שי, אייבורי מחשבים

שי כל הכבוד, אני מאוד שמח כשאני רואה בזמן האחרון את זה שאתם קשובים ללקוחות(במיוחד פה בפורום), נותן לכם

עוד כמה נקודות זכות..

חבל ש-KSP לא מתעניינים במה שקורה בפורום ובכל האנשים שמאוכזבים מהם(אני אישית לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך וחג שמח,

מחכה לשמוע ממך

שי, אייבורי מחשבים

שי- קודם כל כל הכבוד על השירות והאכפתיות שלכם- קבל ח"ח!

שלחתי לך בפרטי- בכל מיקרה חג פסח שמח וכשר :-).

שאלה על הדרך בבקשה, איזה כרטיס גרפי חזק יותר, המובנה במעבד G2020 או HD6450 512 ?

ראה תוצאה שלי ב3DMARK06- אם אני לא טועה ה6450 אמור ליהיות טיפה חזק יותר ללא OC.

בכל מיקרה הוא לא שווה את הכסף בתור שידרוג לליבה הגרפית של הG2020.

עידכון- 29/03:

קיבלתי הודעה בפרטי מ-שי (מאייבורי) ששמח לעזור לי ואפילו לישלוח לי כבל מתנה בדואר- לא עברה אפילו דקה מהרגע שהחזרתי לו הודעה בפרטי הבוקר וכבר שי מיתקשר לקחת פרטי מישלוח- זה שירות! כל הכבוד.

חג שמח לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...