איפה אפשר להשיג מולקסים זכר? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג מולקסים זכר?

yambtz

Recommended Posts

אני צריך למאווררים שלי מולקסים זכר בשביל לחבר לפאן באס שאני בונה. נקבה בשביל הפאן באס זה לא בעיה, רוצחים ספק ישן, אבל אין לי מושג איפה להשיג נקבה. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שאין לך מושג מאיפה להשיג זכר.. אממ יש בהום סנטר אם בא לך לקנות.. אבל זה יחסית יקר שם בערך 12 שקל ליחיד...

מה שאתה עוד יכול לעשות זה פשוט לתקוע את הכלבים של המאוורר בתוך הכבלים הצהוב והשחור של המולקס נקבה.. אני עשיתי את זה בעבר זה עובד מצויין... אתה יכול אולי גם לנסות להלחים את הכבלים של המאוורר ישירות למולקס.. את זה עוד לא ניסיתי אבל לא יודע אם זה יעבוד או יסכן את הספק שלך :-\ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שאין לך מושג מאיפה להשיג זכר.. אממ יש בהום סנטר אם בא לך לקנות.. אבל זה יחסית יקר שם בערך 12 שקל ליחיד...

מה שאתה עוד יכול לעשות זה פשוט לתקוע את הכלבים של המאוורר בתוך הכבלים הצהוב והשחור של המולקס נקבה.. אני עשיתי את זה בעבר זה עובד מצויין... אתה יכול אולי גם לנסות להלחים את הכבלים של המאוורר ישירות למולקס.. את זה עוד לא ניסיתי אבל לא יודע אם זה יעבוד או יסכן את הספק שלך :-\ ::)

*צוטתתי לצורך הדגשה.*

שאני אבין, אמרת נראה לי בדיוק אותו הדבר.. ;D

במשפט הראשון אמרתי שאפשר ישר לחבר את הכבלים של המאוורר ישירות לפאן באס, מבלי לשים מולקסים.

בהצעה השניה אמרתי שאפשר להלחים את החוטים של המאוורר ישירות למולקס.

כעקרון זה לא משנה אז אם יהיה מולקס או לא, וכל הקטע במולקסים, זה שיום אחד אולי תרצה לנתק את המאוורר ולחבר

אותו למקום אחר, או לעשות איתו דברים אחרים. לכן קיבוע המאוורר על ידי חשיפת חוטים והלחמה / ליפופף ובידוד

לא תיהיה מומלצת אף פעם.

מוזר שלמאוררים שלך אין מולקסים - זכר, זה קורה רק כאשר לוקחים מאוורר מספק ישן או מחליטים לגזור את המולקס.. ;D, נכון? :P

אז כמו שבנצי הציע לך, או שתקנה מפצלים כאלה, שיש בהם מולקס זכר אחר ושני נקבה (ביזבוז רציני של כסף).

או שאם לא תמצא, תוכל להשתמש אולי בחיבורי 3pin, ישנים ופנויים, אם יש לך.

אם לא אף אחת מהאפשרויות הללו, כנראה שתאלץ לחבר ישירות.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...