משחה טרמית מומלצת - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחה טרמית מומלצת

grich

Recommended Posts

היי :)

ברשותי מעבד I7 920 עם של Xigmatek Thor's Hammer

לאחרונה, קניתי כרטיס מסך עם הקניה הקבוצתית שהייתה בפורום

לכבוד הכרטיס החדש, החלטתי לרענן את המשחה הטרמית (במעבד מן הסתם)

ואולי לעשות OC קטן (קניתי מראש את המחשב בשביל OC. המטרה שכיוונתי אליה היא 4GHZ.

עשו לי מהחנות OC ל3.6 אם אני זוכר נכון.. אחרי כמה חודשים הורדתי את הOC פשוט כי באותה תקופה לא הייתי זקוק לזה..)

ברשותי MX3, אחת המשחות שהיו עם הביצועים הטובים ביותר בתקופה שרכשתי אותה (לפני שנתיים)

אך אבוי, אחרי הרבה קריאה באינטרנט, גיליתי שהיא לא מתפשטת טוב וקצת קשה לשים אותה..

זה בשילוב עם העבודה שהקירור שלי עם טכנולוגיית HDT, יעשה לי את החיים לממש קשים (גם ככה קשה לשים לקירורים האלו משחה טרמית

המדריך היחידי שמצאתי לזה באינטרנט היה זה: http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=170&Itemid=1&limit=1&limitstart=5 אם למישהו יש דרך יותר טובה או מדריך מצולם אני ממש אשמח!!)

אז החלטתי לקנות משחה חדשה.. חשבתי מייד על הMX4 כי עפ"י כל מיני REVIEWS הם תיקנו את בעיית ההתפשטות והיא גם ממש זולה ביחס לביצועים (אם כן הביצועים פחותים לעומת הMX3)

אז לפני שאני קונה רציתי לשאול:

1. איזה משחה טרמית הכי מומלצת כעת?

2. האם מישהו מכיר דרך טובה לשים משחה טרמית על HDT - חוץ מהמדריך שנתתי קישור אליו? אולי מדריך מצולם??

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חיפוש בפורום היה מוצא לך המון המלצות בכל מקרה MX-2/3/4 יעשו את העבודה.

2. בלי קשר לקירור אני תמיד מורח שכבה אחידה ודקה על כלל המעבד, עניין של העדפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חיפוש בפורום היה מוצא לך המון המלצות בכל מקרה MX-2/3/4 יעשו את העבודה.

2. בלי קשר לקירור אני תמיד מורח שכבה אחידה ודקה על כלל המעבד, עניין של העדפה.

אוקיי תודה רבה :)

בקשר למריחה, הבנתי שזה משאיר בועות, וגם בקירורים כאלה יוצר בעיה בדיוק בחלקים שבין הPIPEים בDHT

אולי אני אנסה ב2 השיטות ונראה איך זה הולך.. ה4 גרם שיש בשפורפרת אמור להספיק לדיי הרבה מריחות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...