תעודת זהות לילדי 88 - לפני גיל 16? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות לילדי 88 - לפני גיל 16?

MishaK

Recommended Posts

לך למשרד הפנים הקרוב לביתך, תראה להפם את הפתק, תתן להם תמונת פספורט ותוך 10 דקות (+,-) יש לך תעודת זהות.

ככה בדיוק אני עשיתי לפני שבוע כשקיבלתי את הפתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל אחד פה משחק אותה תעדת זהות תעודת זהות, חוץ מללכת לזונה אי אפשר לעשות עם זה כלום בגיל הזה

תעודת זהות אתם רוצים.. אני מניאק אם כל מה שתעשו איתה זה תראו לחבר שלכם "תראה יש לי יש לי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד פה משחק אותה תעדת זהות תעודת זהות, חוץ מללכת לזונה אי אפשר לעשות עם זה כלום בגיל הזה

תעודת זהות אתם רוצים.. אני מניאק אם כל מה שתעשו איתה זה תראו לחבר שלכם "תראה יש לי יש לי"

אוקי, אתה מנייאק.

מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי עושים בחינת תיאוריה לפני גיל 16? ::)

ומישה, כמו שכבר אמרו לך, לך למשרד הפנים ותוציא תעודת זהות. לא יעשו לך שום בעיה עם זה. חבר לי הוציא תעודת זהות בכיתה ט' כשהוא היה בן 15 וחצי וזה היה דרך משרד הפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כניסה למקומות שדורשים ת"ז (16 ומעלה)? אם הוא רוצה להיכנס כבר עכשיו אז הוא יוכל עם תעודת זהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מצטער שאני לא עשיתי תעודת זהות דרך ביצפר כי זה פשוט מסבך ולי אין עכשיו תעודת זהות ואני רציתי להתחיל ללמוד נהיגה ולא יכלתי בלי תעודת זהות ואם אתם זוכרים אז הייתה שביתה ענקית וזה התעקב לי בכמה חודשים והיום שכבר אין שביתה אין לי כח וזמן ללכת לעשות תעודה ועכשיו כשהתחלתי לעבוד עשו לי קצת בעיות בלי תעודת זהות וזה סתם קקה, גם אני עכשיו אצתרך ללכת לחכות בתור שם כמה שעות... תעשו את זה כשבציפר שולח לכם וזהו.

ומישה תפסיק להיות כזה מניאק ולחשוב שאתה הכי טוב מכולם, זה רק לרעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני עשיתי את התעודת זהות זה לקח 10 דקות +-

זה שאתה יכול להוציא ואין לך כך להוציא, זה בעיה שלך...

כעקרון עדיף להוציא כמה שיותר מהר, לא בגלל שצריך אותה (לפחות לפני גיל 16.5 בשביל הרשיון לא צריך אותה)

אלא בגלל השביתות....

חוץ מעוד משהו בארנק, לי התעודה הזאת לא עוזרת היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכולם יסכימו איתי שסה"כ עדיף לעשות את זה כמה שיותר מוקדם ושזה תמיד יהיה בארנק, זה לא מפריע, ויש עוד כמה דברים שצריך בשבילהם תעודת זהות, מי שלמשל רוצה לעשות רישיון לאופנוע או יש עוד כמה דברים, בקיצור תעשה את זה עכשיו דרך בית ספר.

ומישה, שוב, אל תהיה מתנשא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sheesh! הבן אדם שאל אם אפשר לקבל תעודת זהות לפני גיל 16. מה זה עניינכם בשביל מה? אם הוא רוצה להגיד, הוא יגיד. אם לא אז לא.

להזכירכם: הנושא של הת'רד זה לא "למה צריך תעודת זהות לפני גיל 16?"! הנושא של הת'רד כתוב באופן מצויין בכותרת.

יש לכם מה להגיד בקשר לנושא: תגובות יתקבלו בברכה. כל מה שלא קשור לשאלה אם אפשר להשיג תעודת זהות בגיל המדובר (בייחוד לאחר שפותח הת'רד הבהיר מפורשות שהוא לא מעוניין לשתף אותנו בשביל מה הוא צריך תעודת זהות) נחשבות כספאם ולא יתקבלו!

ובקשר לשאלה: כמו שאמרו, מישה, ניתן להוציא תעודת זהות לפני גיל 16. אני אישית עשיתי זאת (אמנם דרך הבי"ס, אבל ציינו פה שאפשר גם באופן פרטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכולם יסכימו איתי שסה"כ עדיף לעשות את זה כמה שיותר מוקדם ושזה תמיד יהיה בארנק, זה לא מפריע

אני לא מסכים.. לי זה לא נכנס בארנק וזה מיותר לחלוטין.

למה עושים אותן כל כך גדולות במקום בגודל סטנדרטי של כרטיס מגנטי?!

אני מסתובב עם הרישיון, והחוגר מילואים (למקרה ששוללים את הרישיון).. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...