תעודת זהות לילדי 88 - לפני גיל 16? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות לילדי 88 - לפני גיל 16?

MishaK

Recommended Posts

אני קבלתי מבית ספר טופס ורוד - למלא פרטים לתעודת הזהות.

וקבלתי גם טופס לבן כזה, שאני צריך להחתים את אחד ההורים, אם עדיין לא בן 16.

כעקרון, כן - אפשר להוציא תעודת זהות מגיל 15.5, אבל אני לא רואה סיבה שצריך למהר אם זה

(גם אני יליד 88 [ 22.5.88]), ועושים לנו טקס תעודת זהות בבית ספר, מבינים? עיקר אין להם תקציב

אז הם מוציאים כסף על שטויות ועל במילים "יפות" בולשיט! לעשות טקס לחלוקת תעודת זהות?!

מה הפכו את זה, ההפך! אני ממש לא ממהר לקבל תעודת זהות, כי מהרגע שאתה מוציא תעודת זהות,

כאחד מחוקי המדינה - חובה עליך להסתובב איתה! אם נתפסת ללא תעודת זהות כאשר יש לך אותה בבית, או כל מקום אחר.

תקבל קנס, כפי ששמעתי של 300 ש"ח (תלוי במצב רוח של השוטר, או מי שתופס אותך.. ;D).

ולגבי מה שקבלת בדואר, גם אני קבלתי את זה. אם אתה לא רוצה להעביר דרך בית ספר,

אני חושב שמין התסם תוכל ללכת למשרד הפנים עם הורים ושהורים יחתמו שם, ותעשה את הכל במשרד הפנים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גוהן לפי החוק אם אתה אחרי גיל 16 אתה חייב להסתובב עם תעודת זהות אם לא זה נחשב שוטטות...

(אני משוטטת לי חופשי כבר 8 חודשים :D :D )

וקרה לי כבר לי ששוטר עצר אותי וביקש תעודת זהות ולא עשו לי משהו רציני. גם קרה לי שישבתי עם חברים בעיר על נרגילה, וודקה ובירות ויין ומה שתרצו ואז השוטרים נתפלו אלינו ושאלו אם האמאות שלנו יודעות שאנחנו שותים, וכן אמא שלי יודעת והיא אפילו קנתה לי את הבירות באותו היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו ? אז מה הבעיה בזה ?

חוץ מזה לבחינת התאוריה צריך להביא תעודת זהות

האמת רק בגלל זה אני עושה עכשיו ת"ז.

יעני יש לי עוד חודש 17 ואני רוצה לעשות תאוריה אז אמרו לי שאני חייב ת"ז אם לא היה צריך גם לא הייתי מוציא כי פשוט לא צריך זה סתם כרטיס שלא ממש עוזר לך (גם ככה ברגע שיש רישיון זה כמו ת"ז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך מחר להוציא תעודת זהות אבל אני בן 15 ו11 חודשים (עוד חודש 16)

אמרו פה שבגיל 15.5 כבר אפשר להוציא ת"ז

באתר של משרד הפנים רשום

מתן תעודת זהות ראשונה לגילאי 16 עפ"י חוק מרשם האוכלוסין.

רשאי לקבל אזרח ישראלי או תושב הארץ מעל גיל 16.

נוכחות אישית חובה.

http://www.moin.gov.il/Apps/PubWebSite/services.nsf/All/80EAB40800E63703422569CE004468F3?OpenDocument&Highlight=2,null

מה הולך פה ? אפשר או אי אפשר מתחת לגיל 16 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לחזור מבילוי לילה ברגל? =\

אם אין לך תעודת זהות עליך בזמן שיש לך אותה במקום אחר אז אתה יכול להיות קצת בבעיה אם משטרה תופסת אותך...

ילחיצו אותך וישאלו הרבה שאלות.... לא מומלץ

HeaT-SinK, אפשר להוציא תעודת זהות לפני גיל 16 במשרד הפנים עצמו. חבר שלי עשה את זה בכיתה ט' (כבר אמרתי את זה, לא?)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב!

גם אני קיבלתי את הפתק הזה לפני כמה ימים.

והסיבה המרכזית שבגללה אני רוצה לקבל תעודת זהות זה בכדי שאני אוכל לפתוח חשבון בנק רגיל (לא צעיר!) ושאני לא אהיה תלוי בהורים שלי.

פשוט כבר נמאס לי שהם מחזיקים אצלהם בחשבון את כל המזומנים שלי...

זה אפשרי או שאני הוזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...