מחפש אוזניות עד 500 ש"ח כתחליף ל steelseries siberia v2 usb - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות עד 500 ש"ח כתחליף ל steelseries siberia v2 usb

romansah9

Recommended Posts

שלום רב לכולם.

מאחר והמיקרופון באוזניות שלי שבק חיים ואני משחק קבוע עם אנשים, החלטתי שלא לגרום להם סבל ובמקום להשתמש במיקרופון של הלפטופ- להתחדש באוזניות חדשות.

תקציב- עד 500 ש"ח (חריגה קריטית יכולה להיות מקסימום עוד 100 ש"ח).

אפשרות להזמין מחו"ל אבל רק משהו אמין יחסית (גם אני לא מאמין במיתולוגיית ה"אחריות").

עדיפות ל 5.1/7.1 (אבל עם חיבור , משום שבלפטופ יש רק 3 חיבורים- , SUB ומיקרופון. מה שלא נכנס באופציית SURROUND אמיתי עם כמות חיבורים כאלה).

אני יודע שסוס טוב לא תמיד כדאי להחליף, אבל אני רציתי לשמוע על אופציות נוספות לפני שאני חוזר לדגם הישן מחוסר ברירה(וכן אני יודע שה siberia באמת מומלצות ברחבי הפורום).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב לכולם.

מאחר והמיקרופון באוזניות שלי שבק חיים ואני משחק קבוע עם אנשים, החלטתי שלא לגרום להם סבל ובמקום להשתמש במיקרופון של הלפטופ- להתחדש באוזניות חדשות.

תקציב- עד 500 ש"ח (חריגה קריטית יכולה להיות מקסימום עוד 100 ש"ח).

אפשרות להזמין מחו"ל אבל רק משהו אמין יחסית (גם אני לא מאמין במיתולוגיית ה"אחריות").

עדיפות ל 5.1/7.1 (אבל עם חיבור , משום שבלפטופ יש רק 3 חיבורים- , SUB ומיקרופון. מה שלא נכנס באופציית SURROUND אמיתי עם כמות חיבורים כאלה).

אני יודע שסוס טוב לא תמיד כדאי להחליף, אבל אני רציתי לשמוע על אופציות נוספות לפני שאני חוזר לדגם הישן מחוסר ברירה(וכן אני יודע שה siberia באמת מומלצות ברחבי הפורום).

תודה מראש.

אתה מעוניין למכור את הסיביריה? אם אתה גר במרכז (אזור ראשון לציון) ואתה מוכר בזול שלח לי פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל למכור, אני קודם כל צריך להשיג חדשות- מה שלא יקרה בזמן הקרוב אם הדיון לא יתקדם לשום מקום.

כן, אני גר במרכז ואני יכול להפרד מהסייביריה תמורת 150~ ש"ח (יש לי את כל הפריטים של האוזניות, כולל אפילו את הקופסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...