Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

קצת מפגר מה שהם עשו עם הmortar. כאילו מה? מי טוען בדיוק את הפגזים?

אני מבין שהם רוצים להוסיף לsupport עוד כלים שימושיים אבל זה + הgrenade launcher הזה יוביל לספאם מטורף

אני כבר רואה עדר של supportים מקומפרים באיזה חור, מנחיתים מרגמות על נקודות בrush. ממש נשמע כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמאזן נגד הנובים עם המורטר זה הנובים מהקבוצה השנייה עם המורטר D:

ברגע שאתה לוקח מורטר בTDM תוך כמה שניות כשרואים אותך במפה, יזכרו איזה 3 מהקבוצה השנייה לקחת גם מורטר ואתה תהיה המטרה הראשונה שלהם כי אתה לא זז ...

בואנה הLMG אחרי זה נטען ממש מהר ! המיקרו תבור בBF3 נטען יותר לאט מזה נראה לי O_O לפחות אחרי ריקון מחסנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה לוקח מורטר בTDM תוך כמה שניות כשרואים אותך במפה, יזכרו איזה 3 מהקבוצה השנייה לקחת גם מורטר ואתה תהיה המטרה הראשונה שלהם כי אתה לא זז ...

אבל עכשיו זה נראה שאתה יכול להפעיל את המורטר מאיפה שבא לך. אתה יכול לשים אותו איפשהו מאחורה, לרוץ לאיזה חור חשוך בתוך בניין ולהוריד מרגמות. מי אמר שבכלל ידעו מאיפה אתה מכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי הרבה את הסרטון אבל ממה שראיתי הוא פשוט לא מצריך יותר מדי עיקוב למקם אותו על הקרקע אבל אתה עדיין מחזיק אותו ביד , לא ?

תראה איפה שאתה רואה את המסך עם המפה, אתה רואה את הקנה והטילים עפים ממנו בצד שמאל של המסך (הם מחוברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי הרבה את הסרטון אבל ממה שראיתי הוא פשוט לא מצריך יותר מדי עיקוב למקם אותו על הקרקע אבל אתה עדיין מחזיק אותו ביד , לא ?

תראה איפה שאתה רואה את המסך עם המפה, אתה רואה את הקנה והטילים עפים ממנו בצד שמאל של המסך (הם מחוברים)

אתה לא מחזיק אותו ביד, אתה מחזיק מעין משדר כזה ששולט על המרגמה (מפגר לחלוטין). המרגמה עדיין צריכה להפרס כמו שהיה בBF3.

תסתכל בסרטון ב0:17-0:30 נגיד. רואים במיני מפ שהמרגמה נמצאת במקום אחד והחייל עצמו נמצא במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מחזיק אותו ביד, אתה מחזיק מעין משדר כזה ששולט על המרגמה (מפגר לחלוטין). המרגמה עדיין צריכה להפרס כמו שהיה בBF3.

תסתכל בסרטון ב0:17-0:30 נגיד. רואים במיני מפ שהמרגמה נמצאת במקום אחד והחייל עצמו נמצא במקום אחר.

רגע שאני אבין... הבנאדם לא מחזיק את המורטר ביד? אז מה זה הדבר הזה משמאל למפה שבה הוא מכוון את הטילים? זה נראה לי כמו קנה ששדרכו הטילים עפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אבל ה soflam עוד הגיוני .

מרגמה נשלטת מרחוק זה מפגר לגמרי , והאמת זה שאתה רואה אתה המיקום שלה בעת הירי הראשון גם מנותק מהמציאות .

היה עדיף שיוסיפו לבוט של המהנדס רובה כלשהו . (ע"ע לפירוק פצצות)

עם זאת , יהיה מצחיק לראות עשרות נובים , נשארים בבסיס והורגים באמצעות הבוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדאיג אותי טיפה מה שהם אמרו על ה NETCODE, כי ב BF3 המצב דיי נוראי גם היום, אפילו בשרתים של 24 שחקנים יש מלא בעיות, אנימציות שנשברות, אנשים שמתחילים לזוז אחורה וקדימה בלי סיבה או פשוט לא מצליחים להתקדם לאיזה שניה. במיוחד שנראה כאילו מדובר בקפיצה קטנה יחסית (גרפית ואפילו ה UI).

נראה עוד שבועיים, למרות ש BETA זה לא הזמן הכי טוב לבדוק דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...