Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אבל ראינו סרטונים ואפילו יש סרטון מאתמול של LEVELCAP ביוטוב שמראה משחק עם הM16A3 ...

וחוץ מזה אם זה היה רק הגרסא של הצרורות היו קוראים לה M16A4 אני מאמין.

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1m3p1f/levelcaps_all_bf4_assault_rifles_in_action_latest/cc5om6l?context=3

זה אושר על ידי המפתחים. זה אמור להיות הA4 ולא הA3.

כמו כן : M416 recoil is 25-30% more than bf3. Stop making it look so easy Level Cap!

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1m3p1f/levelcaps_all_bf4_assault_rifles_in_action_latest/cc5omwq?context=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת טוב את מה שהוא כתב ? יהיה A4 שהוא רק צרורות/בודדת וA3 שהוא גם אוטומט ?

אני ממש אתפלא אם לא יהיה את הגרסא שלו האוטומטית המלאה, אפילו בטריילר הראשון של הסינגל היה אותו אם אני לא טועה, איך אפשר ככה לרמות עכשיו ? ובכללי למה לבאס אנשים, יכלו לעשות אותו גרוע לפחות אבל אוטומט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת טוב את מה שהוא כתב ? יהיה A4 שהוא רק צרורות/בודדת וA3 שהוא גם אוטומט ?

אני ממש אתפלא אם לא יהיה את הגרסא שלו האוטומטית המלאה, אפילו בטריילר הראשון של הסינגל היה אותו אם אני לא טועה, איך אפשר ככה לרמות עכשיו ? ובכללי למה לבאס אנשים, יכלו לעשות אותו גרוע לפחות אבל אוטומט.

הבנתי טוב מאוד וזה גם אושר מכמה מקורות.

אני דווקא מרוצה מהעניין. אולי סופסוף אנשים ישתמשו במגוון של נשקים ולא רק בA3, בBF3 זה היה כבר מגוחך.

בטוח שיהיו גם הרבה תחליפים (הM416 או אפילו הM4A1 שיהיה פתוח לכל הקלאסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ? אז כאן יהיהAR אחר שהוא יהיה הכי טוב בתור ALL AROUNDER ואז יחרשו עליו

יכלו לשים אותו ולעשות אותו יותר חלש מהנשקים האחרים והוא היה נעלם

וחוץ מזה בחיים לא הבנתי מה זה עסק של מישהו באיזה שחקן אחר משתמש. יש למשחק מודל נזק כלשהו , שיוצא שנשקים מדוייקים יהרגו מיידית (לפחות אם זה לא שרת של פינגים נמוכים), תאשימו את המשחק ולא את הנשק.

דרך אגב מה שהרבה לא יודעים זה שפשוט שחקנים טובים משתמשים בASSUALT כמעט ורק באותם הנשקים שהם מתבכיינים עליהם (M16,AEK,M416), ומי שמשתמש בנשקים שהם פחות מדויקים, פחות מהירים, ועושים אותו נזק לכל כדור, זה רק שחקנים גרועים, בגלל זה נראה לכם שהם הורגים לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ? אז כאן יהיהAR אחר שהוא יהיה הכי טוב בתור ALL AROUNDER ואז יחרשו עליו

יכלו לשים אותו ולעשות אותו יותר חלש מהנשקים האחרים והוא היה נעלם

וחוץ מזה בחיים לא הבנתי מה זה עסק של מישהו באיזה שחקן אחר משתמש. יש למשחק מודל נזק כלשהו , שיוצא שנשקים מדוייקים יהרגו מיידית (לפחות אם זה לא שרת של פינגים נמוכים), תאשימו את המשחק ולא את הנשק.

דרך אגב מה שהרבה לא יודעים זה שפשוט שחקנים טובים משתמשים בASSUALT כמעט ורק באותם הנשקים שהם מתבכיינים עליהם (M16,AEK,M416), ומי שמשתמש בנשקים שהם פחות מדויקים, פחות מהירים, ועושים אותו נזק לכל כדור, זה רק שחקנים גרועים, בגלל זה נראה לכם שהם הורגים לאט.

1) אני מקווה שהאיזון בנשקים יהיה יותר טוב ולא יהיה אחד-שתיים all rounder כמו שאמרת.

זו גם בדיוק כוונת המפתחים. כל מגוון התוספות הגדול לנשקים שהם הוסיפו הפעם בא לטפל במצב הזה בדיוק. יהיו הרבה יותר אפשרויות להגיע לנשקים שהם מאוזנים אבל שונים במקצת אחד מהשני.

2) מן הסתם שחקנים טובים יעדיפו את הנשקים הכי טובים לכל המצבים אבל זה גורם למשחק להיות משעמם. שכל הpros משתמש באותם 2-3 נשקים ורק בקלאס אחד, המשחק נהיה טיפשי. אין פה אפשרות להביע יכולת אישית והתמקצעות על מגוון נשקים שונים.

3) אם מה שאתה אומר יהיה נכון (ואני מקווה שלא), מה זה משנה אם לM16 יהיה אוטומט או לא? הרי בכל מקרה תקח את הנשק all rounder הבא.

עריכה - סרטון חדש של כל הLMGs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די טיפשי שאם טנק מפוצץ אותך או מטוס מתרסק עלייך אפשר להחיות אותך, אבל מדקירה לא .

אבל יש לי נקודה מעניינת, אם מתגנבים בBF3 ודוקרים שחקנים כדי לא להיות מסומנים במפה, והאוייבים רואים את השחקן שהרגת עם הסמל הענק של הREVIVE או סתם עם הגולגולת כשהם לא MEDICS, זה די חשוד אם הם לא היו חשופים בכלל וזה יכול לגרור תשומת לב, אפילו סתם שיבואו להחיות אותם ויראו אותך.

בBF3 בחיים לא חשבתי על הקטע של ההתגנבות ברצינות, אבל תכלס כאן בגלל שהSPOT יקח יותר זמן, אנשים לא ילחצו סתם Q כל הזמן ויש באמת סיכוי להתגנב בלי להיות מסומנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שהמשחק ממשיך בלוחמה מודרנית. האמת היא שכל פרט השתנה או הוסף עליו כמה וכמה .

קופץ לי כרגע לראש שקופסת מרפא וכדו'.. לא השתנה :) .אך כמו שציינתי הוסיפו המון דברים לכל פרט במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

היה לי פעם אחת ב500 שעות משחק שימוש טוב בMORTAR - הייתי בקבוצה ממש חלשה נגד קבוצה ממש חזקה בSEINE CROSSING RUSH, והגאונים בקבוצה שלנו נתנו להם את הLAV ... לא היה אפשר להתקרב אליו משום זווית בכלל והיה לנהג רצף 50 הריגות. בסוף נזכרתי בMORTAR והצלחתי לעשות לו DISABLED אבל נגמר המשחק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...