Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 192 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

שמעתי שתהיה בטא פתוחה לבאטלפילד החדש הלך מיום שלישי הקרוב לכל הפלטפורמות.

מהתאריך ה-3 עד ה-8 לפרבואר.

מה זה בדיוק אומר?

שכל מי שרוצה יכול להכנס לסטים ולהתחיל לשחק בתאריכים אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Ubisoft עושים את זה,אבל כשאתה מפעיל את המשחק דרך סטים בוא מעביר אותך לuplay ושם אתה צריך להתחבר גם כן כדי לשחק,אז זה לא בדיוק רק סטים,זה שתי drmים שצריכים לפעול כדי לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע זה לקדם את הקליינט של הפיצה לעומת המתחרות.

לדוגמה ל- EA יש קהל גדול של שחקני BF, אז אם הם ימכרו את BF רק באוריגין זה מבטיח להם כמות גדולה של הורדות של הקליינט. וכמובן אחרי שיש לך משחק אחד, יותר סביר שתבצע עוד קניות משם.

גם ניסו למכור את המשחקים שלהם רק בחנות שלהם לא מזמן, הורידו את כל המשחקים מסטים והודיעו רשמית שהם יימכרו רק דרך החנות שלהם. כמובן שזה לא יצא לפועל. כמה ימים אחרי זה ובלאגן גדול המשחקים חזרו לסטים וUBISOFT חזרו בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי שהייתי חייב באופן בהול לפנות קצת מקום ב SSD בניתי תוכנה קטנה בעבר שיוצרת MKLINK של ההרחבות לכונן אחר

במילים אחרות מפנה מקום ב SSD ומעבירה את ההרחבות לכונן אחר

http://kirmaa.blogspot.co.il/2015/01/bf4-dlc-mover-available-now.html

הסרטון של BF3 ניסיתי לצלם סרטון נוסף, אבל לצערי התוכנה שאני משתמש לא עובדת ב Win10

קירמה, וזה עובד? סגור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני גם שוכח מדי פעם...

אני אפילו, זה אולי מצחיק, אבל שקיבלתי תמיד 25% בונוס או 100% בונוס, לא ידעתי שיש מה לעשות עם זה. לא חשבתי על זה.

חשבתי אולי אוטומטי. לא חשבתי שזה ידני שצריך לבחור מה אתה רוצה במשחק.... שיחקתי עד רמה 102 בלי שום בונוס :kopfpatsch:

אגב, לגבי הקשת, אפשר קישור להודעה כאן או מקור אחר איך משיגים אותה? כל הזמן שמעתי וראיתי אבל לא ידעתי איך ומה צריך לעשות כדי להשיג אותה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטענת DICE, זה משתנה מפלטפורמה ומדינה..

מה שכן, הם טענו שנוכל לבצע PRE-LOAD למשחק החל מהיום בשעה 10 AM PST, מה שאומר בשעה שמונה בערב שעון ישראל

וכמובן EA אף פעם לא עומדים בזמנים.. אז עדיין אי אפשר לעשות PRE-LOAD למשחק (לפחות אני לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...