Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 183 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שחקתי אתמול כמה דקות עם הפאצ' החדש ופירמוור OPENWRT לראוטר (המקורי של TP LINK הביא לי את רוב הפאקט לוס! אפילו שהחלפתי מכשיר וניסיתי פירמוור ישן וחדש), לא הופיע פעם אחת אפילו האייקון של הPACKET LOSS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי כמה סיבובים בהרחבה החדשה, אני חייב לציין שאהבתי מאוד את המפות!

בעיקר את Operation Mortar.

יש קטע מטורף כזה שכולם רוצים לכבוש את הנקודה הכי גבוהה :smile1:...אהבתי :-)

כן המפות ממש יפות, מרגמה כרגע המפה האהובה עליי עם המבצר והתותח למעלה...כולם מסתערים למעלה ומנסים את התותח והכי כיף לאגף אותם :)...

הם שיפרו גם לפי דעתי את המסוקי סיוע נתנו תוספת כוח לתותח 30 mm ככה שממש קל להרוג חי״ר... המוד החדש ישן של תקיפת הנושאת מגניב ומרענן... שימשיכו ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

כנראה שהמשחק הזה כן פגע במותג BF...

http://bf4central.com/2014/05/battlefield-4-sells-7-million-2-still-playing

רק לשם השוואה, ב TF2 יש כרגע 35K אנשים (זמן שפל, "רק" 4 מיליון אנשים מחוברים לסטים), הפיק הוא בדרך כלל בסביבות ה 60-70K. משחק שיצא ב 2008 בערך ובכל זאת יותר אנשים משחקים בו.

בנוסף לזה נראה כאילו הבחירה של EA לעבוד עם MS הייתה גרועה, הגירסאות של ה XB1 וה XB360 מפגרות בהרבה מאחורי ה PS3/4 וה . המצב כל כך גרוע שיש יותר אנשים שקנו את המשחק ל מאשר אנשים שקנו ל 360...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שבכלל קיימים אנשים שרוכשים את המשחק הזה לקונסולות זה גרוע. לשחק FPS על קונסולה זה אינפנטילי. על קונסולה אתה משחק ריימן, פיפא ומורטל קומבט. זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שרגילים לשחק עם שלט, בחירה שלהם ואתה לא יכול לפסול אותה. אני שיחקתי KILLZONE ונהנתי מכל רגע למרות השליטה המגושמת. כמובן שאם אני יכול לבחור אני אבחר לשחק במחשב וכמו שאתם רואים ב באמת יש יותר שחקנים. בכל מקרה המצב לא נראה מעודד במיוחד, הירידה דיי קבועה ואין שינוי מגמה או התיצבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל השליטה המגושמת יש משחקים cross platform כמו warframe, חוץ מלהגדיל את מספר השחקנים ולאפשר לשחק עם חברים שאין להם את אותו מכשיר.

אני רואה יתרון משמעותי לשחקני המחשב לעומת שחקני הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...