Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 180 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא סוג של צודק, זה לא שתהיה ירידה במספר הקונים בפעם הבאה, יכול מאוד להיות שאפילו תהיה עליה. מספיק לעבור בפורום הזה ולראות כמה אנשים מגנים על BF4 בשביל להבין למה...

מי שנפגעו מזה זה DICE ו EA, ל EA בכל מקרה אין יותר אפשרות לרדת (החברה הגרועה ביותר באמריקה שנתיים ברציפות) ו DICE תמיד יכולים לשפר את שמם עם עדכונים ועם המשחקים הקרובים שלהם. ב MIRRORS EDGE לא נראה את רוב הבאגים האלה כי הוא SP ו BATTLEFRONT בכל מקרה כולם יקנו אז אין מה לדאוג :la:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טקסטים מוכנים ויש מיוחדים שבעלי השרתים משתמשים בהם (כמו זה). זה החיסרון הכי גדול של DEDI SERVERS עם כלי ניהול...באמת שהגיע הזמן שהחברות האלה יתחילו להציב כללים נוקשים יותר ופשוט לסגור לאנשים את השרתים אם הם מעיפים מישהו בלי סיבה מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא, הם פשוט יגידו שזה בגלל הפינג. היה לי קיק כזה אתמול וזה מה שהיה רשום אבל הוסיפו בסוף Due to high ping אגב .

HIT REG מרגיש הרבה יותר טוב מאז הפאצ' האחרון אצלי ! וגם כשפוגעים בי יש לי הרבה יותר סיכוי לברוח מבעבר, לא מקבל את כל הנזק במכה ומיד מת כמו שהיה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם יכולים להגיד שהסיבה היא בגלל הפינג כאשר רשום במפורש שזה בגלל שהוא מישראל...?

רשום , לא רשום בגלל אנטישמיות ... יכול להיות בגלל הפינג של ישראלים. שאגב הוא די גבוה מחוץ ל014 , 90 פלוס לאירופה עם רוב הספקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה פינג הם היו יכולים פשוט להגדיר ב PB שיעיף כל מי שיש לו פינג מעל מספר מסויים (אותי למשל העיפו כי הפינג עבר את 121). ברגע שמבדילים לפי מדינה דיי ברור למה זה מכוון, 90% שזה אנשים שמושפעים מפוליטיקה יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...