Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 179 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק מאז שהמשחק יצא..השיפור לא כזה גדול, לפעמים אני מרגיש שהמשחק עובד טיפה יותר חלק אבל לא יותר מדי..עדיין לא מגיע לרמה של BF3 כרגע.

רוב הפעמים הם רק הרסו יותר עם הפאצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מגזימים, מי שלא נהנה היום מ-BF4 כנראה צריך לעשות סוויץ' בראש כי הוא תקוע בחודש חודשיים הראשונים של המשחק.

אני אישית לא אמרתי שאני לא נהנה מהמשחק, ולהפך גם ציינתי שהמשחק שופר מאז שהוא שוחרר.

אבל חווית המשחק בBF3 הרבה יותר טובה, ואני אחד שמשחק בBF3 מידי פעם ונהנה מכל רגע :-)

ואני גם נהנה מBF4, אבל בכל זאת משהו חסר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הדבר היחיד שהיה חסר זה glof of Oman וגם את זה הם הביאו.

לפעמים אני משחק BF3, אבל זה רק בגלל שהכרטיס שלי חנוק ב-BF4 גם על מינימום הזיכרון שלו נאכל כמעט לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעולה.. :)

New Naval Strike details leakedVideo shows how the new Carrier Assault game mode works.

http://bf4central.com/2014/03/new-naval-strike-details-leaked/

The upcoming Battlefield 4 Naval Strike DLC will be released in just two weeks, and the first details have (sort of) leaked around the web. The biggest leak is a video that explains just how the new Carrier Assault game mode works — you can find the video above.

The video tutorial shows how the new

Carrier Assault game works in practice: players will capture control points on the map that fire missiles towards the enemy aircraft carrier. When the carrier’s health is depleted to 50%, players can board the enemy carrier and blow up two bomb sites. When each of those are destroyed, the carrier sinks and the team wins.

The Carrier Assault mode is pretty close to the original Titan mode from BF2142, only in 4, the ships don’t have any shields protecting them. As with , the more control points a team has on land, the more missiles are fired towards the enemy ship.

The 4 Naval Strike expansion will be released on March 18th — check out the

first screenshots of the DLC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון חדש ויחסית גדול:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065226155386316/last/

כרגע ניסיתי שרת של i3D.net והיה נראה כאילו יש יותר RUBBER BANDING ושיש בעיה עם ה KILLCAM, מנסה עכשיו שרת במדינה אחרת ושל חברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ :)

בדקתי עוד שרת הפעם באנגליה ועם פינג נמוך יותר. הפינג היה 80-90, לא היה איבוד מידע אבל כן היה הרבה rubber banding ומצבים שלא הצלחתי ללכת לצדדים, להיכנס לחדרים. כמו כן נראה כאילו באמת האריכו את המסך של ה KILLCAM והוא טיפה לא מסונכרן (הרבה זמן רואים את מי שהרג אותכם יורה ואז מידי פעם פתאום רואים שוב את האנימציה של המוות שלכם). ב HARDCORE זה בכלל נראה מוזר כי פשוט יש מסך בלי שום דבר למשך הרבה זמן. חוץ מזה מרגיש בערך אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלשום אחרי העדכון התחיל לי באג עם הסאונד... שומע דברים לא קשורים ובטח לא יריות לכיוון שלי.

ואז מוזיקת סיום... דברים הזויים. אם הם הוציאו עדכון שתיקן את זה,אז אצלי זה יצר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוציאו עדכון שסידר את זה אבל שעה אחרי שהוא יצא אנשים גילו שזה היה סידור חלקי בלבד. אחרי זה הם הוציאו עוד עדכון ונראה לי שזה סודר ואז הוציאו לפני יומיים עוד עדכון שהחזיר את הבאג בצורה חלקית. הדבר הכי עצוב בכל הסיפור הזה זה שעוד לא שמענו על פיטורים ב DICE/EA, לפחות שיעיפו חלק מאנשי ה QA גם ככה הם לא עושים שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...