Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 177 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

לא שיחקתי עדיין אחרי הפאץ' אבל מאז שעשיתי את ההגבלה ל 60 FPS המשחק עובד סבבה, רק מדי פעם (כשהשרת מלא רוב הזמן) המשחק מתחיל טיפה לקרטע..

כאילו ה FPS יורד אבל הוא בעצם לא..כנראה שזאת בעיה בשרתים שעדיין לא ממש תיקנו :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם חייבים להפסיק לכתוב so called כל פעם שהם מתקנים באג רציני שפוגע בשחקנים ברמה שנותנים לו שם. רק מדגיש את הזלזול שלהם לתגובות של המשתמשים.

עוד עדכון שאמור לצאת בזמן הקרוב, ה- PLATOONS חוזרים! לא ברור לי כל כך למה מראש הוציאו אותם אבל סוף סוף יחזירו את האפשרות הזו.

http://blogs.battlefield.com/2014/02/introducing-platoons/?utm_campaign=bf-social-us-socom-fb-social-socom-fb-platoons-announce&utm_source=facebook&utm_medium=social&sourceid=bf-social-us-socom-fb-social-socom-fb-platoons-announce&cid=19916

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שניסית להתחבר באמצע שהם מעדכנים, לפחות עכשיו לי הכל עובד.

אין גבולך לכמה DICE ו EA יכולים לזלזל באנשים שקני את המשחק, החזירו את ה PLATOONS אבל זה דורש פרימיום. עכשיו כל מוצרי BF בהנחה של 50% חוץ מהפרימיום שהמחיר שלו כמו של משחק מלא. הם גם סדרו בערך 10% מהבעיות במשחק ועברו חזרה להוצאה של תוכן נוסף בשביל $$$.

המשחק הזה הוא בזבוז זמן וכסף, יש משחקים הרבה יותר טובים ומהנים שאפשר לשחק בחינם/לקנות במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חייבים להפסיק לכתוב so called כל פעם שהם מתקנים באג רציני שפוגע בשחקנים ברמה שנותנים לו שם.

זו בעיה. אחרי הכל, צריך להפגין מידה מסויימת של זלזול בשחקנים שמשלמים להם את המשכורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- attack heli פשוט על הפנים במשחק הזה !

כל כך אהבתי לשחק איתו ב- BF3 ובמשחק הנוכחי הרסו אותו.

הוא בקושי זז, מאוד קשה לעשות איתו תנועה חדה ימינה או שמאלה בשביל לברוח מטיל והגרוע מכול שאם פוגע בוא טיל אחד הוא נוטה לצד וזהו הוא פשוט גמור ואי אפשר להוציא אותו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עדיין אין ספק שהרסו אותו בBF4 גם לדעתי^

ריאלסטי יותר נכון , אבל מי שמחפש ריאליסטי שילך לשחק ARMA , באטלפילד לא אמור להיות ריאליסטי מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

באטלפילד צריך לשלב כיף עם ריאליסטיות, מי שמחפש ריאליזם שיילך לארמא.

הכי מעצבן זה הנטייה לצד, אתה פשוט לא יוצא מזה, ואם אתה טס נמוך \ קרוב למבנים - אתה אבוד.

וזה לא שמי שהוריד אותך מקבל את ההריגה, פשוט killed in action.

אם ב-killed in action עסקינן, זה קורה לי כל הזמן!

אני טס לי במטוס נהנהנהנהנה כשפתאוווום! בום! killed in action. אני טס בגובה נורמלי, 100% חיים.

או שאני סתם מתהלך לי במפה, בורח מכדורים ששורקים ליד אוזניי, בום! Killed in action.

לעוד מישהו זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...