Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 173 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אז הם בכל זאת מוציאים את ה DLC מבלי לתקן קודם את המשחק..

איזה כיף..

אני דווקא חושב הפוך ממך, זה נכון שעדיין יש בעיות וכנראה שתמיד יהיו, באבל בנקודת זמן זו המשחק יציב.

אם הם לא היו משחררים את DLC - זה היה הרבה יותר מעצבן.

בכל מקרה DLC המדובר היה מוכן כבר מלפני כמה חודשים....ככה שזה לא משנה או משפיע על הפניית המפתחים לתיקוני הבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדאבל זה לכולם או פרמיום ? לא רשום שזה לפרמיום כמו שהיה פעם שעברה, אבל שלוחצים על זה, זה מוביל אותי לדף של הפרמיום ... וגם אני חושב שלא קיבלתי על 2 סיבובים ששיחקתי מאז שהתחיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג שנתקלתי בו אתמול בפעם השלישית אני חושב, אני מופיע על אחד מחברי הצוות, הוא במקרה נכנס לחדרון בו נמצאים המון חיילים מהקבוצה היריבה. הם יורים בי, זורקים עלי רימונים וכלום לא פוגע בי לכמה שניות, בזמן הזה הספקתי לרסס שם כמה, לירות מטול, לזרוק רימון ולהעיף עוד שניים באוויר חח

אופס זה שייך לבעיות טכניות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות זה החלק החשוב במשפט הזה כי נראה כאילו הם הלכו רחוק מידי.

נכון להיום יש 2 בעיות שיגרמו למשחק להפסיק לעבוד (מעבר מושב בכלי ובעיה בשרתים שמידי פעם לא יציבים והפינג משתגע ואז PB מעיף שחקנים). בנוסף לזה TDM לא עובד, one hit kill לא סודר ו TRADE KILL לא סודר. המשחק רחוק מאוד מלהיות במצב תקין (ציינתי בערך 5% מהבאגים הקשים שיש).

בנוסף לזה הם אמרו שהם יתנו כפיצוי חבילת מפות אחת בחינם ובפועל זו הייתה חבילה שכל מי שהזמין את המשחק מראש לא שילם עליה כך שאלה שנפגעו הכי הרבה מהמצב של המשחק לא זכו לשום פיצוי. יש סיכוי לא קטן שההוצאה של חבילת המפות הזו תגרור את EA בחזרה לבתי המשפט, במיוחד לאור המצב הרע של dungeon keeper.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב הפוך ממך, זה נכון שעדיין יש בעיות וכנראה שתמיד יהיו, באבל בנקודת זמן זו המשחק יציב.

אם הם לא היו משחררים את DLC - זה היה הרבה יותר מעצבן.

בכל מקרה DLC המדובר היה מוכן כבר מלפני כמה חודשים....ככה שזה לא משנה או משפיע על הפניית המפתחים לתיקוני הבאגים.

יש עדיין הרבה בעיות..

רק היום קרס לי פעמיים..בעיות Netcode ועוד..אם הם משחררים ככה את ה DLC כנראה שהבעיות לא יסתדרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...