Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 170 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שהם מוציאים את העדכונים האלה בלי לבדוק אותם או שהם צריכים להעיף את כל הבודקים שלהם כי הם עושים חרא עבודה...אני מאמין שלא עצרו את הפיתוח כולו, עובדים על המפות הנוספות ובטוח גם מעבירים אותם בבדיקות פנימיות (שכרגיל יהיו שוות לתחת). בכל מקרה אני במקומם הייתי נותן את SECOND ASSAULT בחינם בשביל לשפר טיפה את התדמית, הם אמרו שהם יתנו משהו בחינם ואם זה ה MAP PACK הראשון אז התגובה תהיה מאוד שלילית כי יש כמה מיליוני אנשים שהזמינו מראש ובכל מקרה לא שילמו על ה MAP PACK הראשון. שלא לדבר על זה שהם בקושי עבדו על SECOND ASSAULT, החבילה הזו זמינה ב ואנשים הראו מספר באגים שסודרו ב BF3 אבל כן מופיעים שוב ב BF4 (פייל!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Battlefield 4 Problems Halt 'Future Projects' and Expansions’

http://www.ign.com/articles/2013/12/04/battlefield-4-problems-halt-future-projects-and-expansions

אני לא יודע איזה assignments אתה ראית ... אבל מה שהתווסף זה של CHINA RASING

לכל מי שיש פרימיום יכול לראות שלא מופיעות יותר החבילות בלוח שנה של הפרימיום ...

אני מעדיף שהם יסדרו את המשחק ולא יביאו שום דבר בחינם ... לא צריך הרחבה חדשה ומשחק שבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במחק שאני לא מצליח להבין

המשחק,הוא זז בצורה לא חלקה זאת אומרת עם מיקרו תקיעות שמקשות לראות פעולה רציפה של המשחק,קשה להסביר את זה בכתב אבל אני ינסה

זה לא הFPS שמתי את הפקודה לעקוב אחריו והכל תקין(לא 300 FPS אבל תקין)

השאלה איפה הבעיה? יש לי כיוון אבל קשה לי לאמת את זה

הכיוון הוא הארד דיסק או מעבד(אני מתכנן לעשות OC זה ישפר את הביצועים/FPS?)

למישהו יש השערות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפרט יותר. איזה מעבד ? קשיח ? כרטיס מסך ? אתה משתמש ב Mantle? זה תמיד היה ככה ? כמה פריימים לשניה אתה מקבל בממוצע?

i5 760 @2.8

r9 270x

8gb ram

בלי mantle

כן תמיד

ממוצע של 50

קשיח Hitachi HDS72808 0PLA380

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אעלה בהזדמנות סט הגדרות למשחק חלק יותר שעזרו לי, מקווה שיעזור.

אולי היום בערב אכין מדריך קטן.

במשך שבועיים אני סובל מקפיצות וסטאטר כאשר אני פונה עם העכבר במשחק, הקטע הוא שאני משתמש בקרוספייר והעיינן אפילו יותר בעייתי.

יש כמה וכמה פעולות שצריך לעשות לפני ולא לגעת יותר, שמתי לב שאחרי שמשחקים יותר מדי עם ההגדרות, למרות שמאפסים המצב אינו חוזר לקדמותו והמשחקיות לא זורמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי למען האמת אין בעיות במשחק כמו עם העכבר שלא מעט פה ציינו.

אני גם עם CF, לא שיניתי הגדרות מיוחדות לכרטיס מסך.

עם עכבר G700.

אתמול היה לי משחק לא נעים בכלל. נכנסתי לשרת, משחק, אותה מפה כל פעם,

ו-3 פעמים (!!) החבילה של נשקים וכו' שצונחת... נפלה עלי! איך ?? 3 פעמים...במקומות שונים לחלוטין במפה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...