Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 167 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

לא הרגשתי שום שיפור בזמני טעינה...תאמת לא הספקתי להרגיש שום שיפור כי אחרי 2 דקות יצאתי כי המשחק חרא.

כרגע יש 2 דברים שמאוד בולטים, ה SPAWN מפגר רצח (כרגיל מחזיר אותי למשחק עם צלף מכוון עלי כי ה SPAWN כל כך קבוע שאנשים יודעים בדיוק איפה אתה תצא), TDM לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין זה אבוד אני חושב, 014 והוט, זה קורה גם עם המודם מחובר ישירות למחשב, ניסיתי גם להחליף כבל של ולחבר ליציאה אחרת בבית... הם לא שולחים טכנאי על PACKET LOSS בBF4 , אני מקבל את המהירות הורדה התקינה שלי אז גם אם הם ישלחו הוא פשוט יחייב אותי על הזמנת טכנאי מיותרת וזהו :\

יש מישהו שיכול לאמת שהוא מקבל 0 PACKET LOSS תמיד ברוב השרתים ? חשבתי אולי זה בעיה עם הבדיקה במשחק בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע מחקתי את המשחק אחרי שיצאתי מעוד שרת באמצע אז אני לא יכול לבדוק מה קורה אצלי :) אין לי זמן לבזבז על משחק שמוציאים לו עדכונים רק בשביל לתת הרגשה שמנסים לשפר משהו, אפשר בקלות לראות שהם לא בדקו אפילו אחד מהעדכונים לפני שהם הוציאו אותם והתוצאה בהתאם. אני מתקין עכשיו את GHOSTS לראות אולי אותו כן עדכנו כמו שצריך (99% שאני אמחק אותו אחרי רבע שעה).

הבעיה קיימת רק ב BF? תנסה לבדוק ב PINGTEST וב speed.hot.net אם הבדיקה תקינה, אם יש לך DOTA 2 תבדוק אם גם שם יש את הבעיה (תכתוב בצאט ping-). לי היה HOT BOX שהיה דפוק שהיה מאבד מידע כל הזמן, אחרי כמה חודשים הצלחתי לגרום להוט להביא לי אחד אחר (שגם איתו יש בעיה ויש לי משחק אחד שלא עוד אם אני מחובר דרך ה HOT BOX שלי אבל כן עובד אם אני מתחבר דרך מישהו אחר). ה HOT BOX מאוד בעייתי, יעברו בבית שלך כמה כאלה עד שיצא לך אחד שעובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...