Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

יש כמה תגובות ולא נוח לי לצטט בגרסה הניידת אז פשוט אגיב באופן כללי.

המשחק הזה לא התחיל מאפס, הם שיפרו מנוע שהיה קיים והאמת שברור לחלוטין שהם גם לקחו חלקים מBF3.

אני מודע לזה שזה אלפה מוקדמת, אבל אם אתה רוצה להציג משחק כדי לשכנע אנשים לקנות - אתה חייב לוודא שלפחות חלק מהבאגים יהיו מתחת לשטיח. מה שהם עשו במקום זאת זה לקפוץ משחקן לשחקן ברגע שהבאגים מופיעים. זה עושה כאב ראש די רציני...

אני יודע שזה נשמע קטנוני, אבל DICE וEA עשו הייפ מטורף למשחק הזה, באמת שציפיתי להרבה יותר מזה.

אגב, לאחד שהגיב על הדיוק, בBF3 היו נשקים שדייקו בטירוף, והחלישו אותם סוף סוף. אני לא רוצה שנשקים ידייקו ב100% אבל הם צריכים לדייק, בהצגה אתמול הדיוק מת לגמרי...

אגב, מחשבה נוספת שעלתה לי בראש, לדעתם יהיו מפות בסגנון CQ?

אישית אני חושב שלא יהיו כי אז איך הקומנדור ישתתף כשכולם נמצאים באיזורי טקטיקה סגורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, מחשבה נוספת שעלתה לי בראש, לדעתם יהיו מפות בסגנון CQ?

אישית אני חושב שלא יהיו כי אז איך הקומנדור ישתתף כשכולם נמצאים באיזורי טקטיקה סגורים?

יהיו. DICE כבר אמרו שcommander mode לא יהיה זמין בכל סוגי המשחקים.

ואני בדיוק הפוך ממך, לא ציפיתי להרבה מהמשחק לפני E3 ועכשיו ככל שאני שומע יותר פרטים, ככה אני יותר מתרשם.

תעיף מבט ב - http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1g7qls/bf4_running_list_of_things_weve_learned_so_far/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה הרבה יותר הייפ בBF3 . זוכרים מה הם הראו בכלל? כמה שניות של מולטי. וסינגל? ממש לא קרוב ל17 דקות ועוד אחד 6 דקות.היום מראים על ההתחלה סרטון (מולטי) ראשון בעל 5+ דקות וחופשי פרסומים מהאונליין (של שלושה ימים).

לדעתי ..הם חושבים שהמצב של BF4 הרבה יותר טוב (מהקודם) לכן אין להם חששות.. מאשר בBF3 שלא היה להם מושג איך יתקבל.

איאפשר להפציץ בגרפיקה מאוד חדשנית כל שנתיים. BF3 בעצמו בעל גרפי מעולה להיום. BF4 יש מנוע חדש ..נכון שמזכיר את הקודם ..אך הוא הרבה יותר מפורט ומלוטש,והפיצוצים מאוד מרשימים. נראה יותר הבדל גרפי במפות יער .. הם שיפרו מאוד את הצמחייה .

החשש שלי זה מפות מסוג CQ . נראה לי אמרו שבחבילת המפות הראשונה של המשחק, יהיו יותר מפות קטנות מאשר בBF3 .מקווה שמדובר בטעות.

הציגו עכשיו מפה גדולה ומלאת אקשן - אהבתי. כך צריכות להיות רובן של המפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אני מבין שלא יצא לך לראות הרבה משחקים בשלב הזה של הפיתוח (כמה חודשים לפני היציאה). ממה שראינו עד עכשיו המשחק נראה במצב טוב, הבאגים גם הגיוניים יחסית (מנוע הפיסיקה והאנימציות הם הדברים שעברו את השדרוג הגדול ביותר ולכן גם יש בהם יותר באגים).

ממה שראיתי גם הרבה מהירי זה כי אנשים לא יודעים להשתמש בנשקים/לא יודעים לשחק/לא מסתדרים עם עכבר ומקלדת, כן פה ושם רואים משהו שנראה מוזר אבל שוב כמה חודשים לפני היציאה הגיוני שיהיו דברים כאלה.

חפש את הדמו של AC4, הוא היה כל כך לא יציב שעצרו אותו באמצע, לפני שנתיים הציגו את FEZ ב PAX והמשחק היה כ לכך שבור שבמקרה הטוב הוא עבד כמה דקות רצוף. זו אחת הבעיות עם הצגה מוקדמת של משחקים, בלטי אפשרי להגיע לתצוגה נקיה מבאגים בלי לרמות (ראה ALIENS:CM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי גם הרבה מהירי זה כי אנשים לא יודעים להשתמש בנשקים/לא יודעים לשחק/לא מסתדרים עם עכבר ומקלדת, כן פה ושם רואים משהו שנראה מוזר אבל שוב כמה חודשים לפני היציאה הגיוני שיהיו דברים כאלה.

היו שחקנים ממש הזויים שם בסטרים. לדוגמא הבחור הזה שרצה להוריד 2 טנקים עם repair tool ואז ניסה לעשות rocket jump על איזה חייל בדרך (כנראה trolling אבל עדיין :smiley1: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, ברור שהיה יותר הייפ ל BF3 אבל מה לעשות ש DICE קבעה רף יוצא דופן בבאטלפילד 3 כשהציגה באופן קיצוני גרפיקה שמיימית. כלומר, מיקסמה את היכולות של המנוע בלי לחשוב יותר מדי קדימה, שזה לא דבר רע לנו בתור צרכנים.

בחברת למשל, זה לא היה קורה :)

לפחות DICE מודה שהתחרות עם COD היתה מיותרת לפני ששוחרר BF3, היום היא מאמינה שיש לה מספיק מעריצים, בלי קשר לקול אוף דוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי MW3 ומה שראינו עד עכשיו מ GHOSTS לא נראה לי שמישהו מתיחס ל IW ברצינות אז אין להם כל כך עם מי להתחרות בכל מקרה...

אם אהבתם את BF3 אני לא מבין למה אתם רוצים שישנו את הכל? עדיף שיתמקדו בלדאוג שהכל יעבוד, בסופו של דבר אם ה SP יהיה טוב יותר, המפות ב MP יהיו טובות יותר והמשחק יהיה טוב יותר אני לא רואה סיבה להתיחס ל HUD או תפריטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...