מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ אם כבר נגענו בנושא , במקום אתה מקבל בוא אחזר VAT יכולים לדרוש ממך לשלם את המס המקומי , או שאין קשר בין שתי הגופים? ( המכס שלנו והחזרי הVAT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם כבר נגענו בנושא , במקום אתה מקבל בוא אחזר VAT יכולים לדרוש ממך לשלם את המס המקומי , או שאין קשר בין שתי הגופים? ( המכס שלנו והחזרי הVAT)

אין כל קשר בין 2 הגופים. האנגלים לא גובים את המע"מ הישראלי, והמכס בישראל לא ידע שקיבלת החזר מע"מ בבריטניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לדעתי אין טעם לקנות את ה S4 בבריטניה \ ארה"ב כי אז זה מכשיר שמבחינת מעבד וליבה גרפית זהה לגמרי ל One רק עולה קצת יותר (מי שחשובה לו סוללה נשלפת והרחבת אולי יעדיף אותו בכל זאת). הייתרון הכי גדול של ה S4 על פני ה One זה החומרה של הגירסה המתומנת ליבות שלפני הכתבה בפורסמה פה מקבלת ציונים הרבה יותר טובים ב antutu ודומיו, למרות שהדבר לא בהכרח משקף ביצועים בעולם האמיתי.

בכל מקרה, גירסת ה 8 ליבות תעלה יותר מהגירסא הבריטית, עוד לא הכריזו בדיוק כמה אבל ההפרש יהיה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

32 ג'יגה מספיק לי ביותר.

מסך LCD מועדף עלי ולו מהבחינה שה one S שלי בין כמה חודשים ויש לו Burn in בסרגל למעלה כיאה למסכי ה .

מכשיר יפה עם טוב שלי אישית חשוב יותר כי אני מדבר הרבה בספיקר של הטלפון.

sense 5 שאני מאוד אוהב לעומת touchwiz שאני ממש לא אוהב.

מביקורות ואנשים ראיתי שהסוללה מחזיקה בכיף יום שלם עם שימושים רגילים מה שמספיק לי.

מצלמה זה הפיצ'ר הפחות חשוב לי והמצלמה של הHTC לדעתי היא טובה מספיק והיות ואני לא צלם מקצועי אני באמת לא חושב שאני צריך לאינסטגרם ולפייסבוק יותר מזה.

4.7 גם ככה גדול לי מידי אז 5 אינצ' על אחת כמה וכמה(ולא מבחינת גודל פיזי, אלא מבחינת לשלוח את האצבע למעלה להוריד את הסרגל יהיה לי הרבה פחות נוח עם מסך גדול למשל).

בקיצור, שום דבר בגלקסי 3 וגם ל ב 4 מושך אותי ולמרות שהתלהבתי כשה3 יצא אחרי ששיחקתי בו קצת ירד לי ממנו.

אז אם הייתי קונה מכשיר חדש היום הייתי הולך על ה one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ברור לך שעל כל תקלה שלא במסגרת האחריות (למשל הנפוצה ביותר - התנפצות המסך), כנראה תצטרך לקנות מכשיר חדש (או לתקן בעלות דומה)...

אם נקח בחשבון את המציאות העגומה שבארץ כמעט כל תקלה מפילים על הלקוח, המכשיר הופך להיות פחות אטרקטיבי (בנוסף לזה שלפי ביקורות ומכשיר הדגל שלה שוב נופלים בצילה של סמסונג ומכשיר הדגל שלה).

כרגע הדבר שהכי משחק לטובת , הוא המחיר הגבוה של ה- S4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...