מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 16 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

טוב תקשיבו זה כאילו אתם פאנבויז של .

אתה סתם מתעקש לקנות מה שאין לך צורך בו ומנסה להצדיק את עצמך.

עם כל הסיבות שאמרת אתה יכול לקנות i9305 וסיימת סיפור, גם תחסוך זמן אם זה כל כך דחוף לך..

הביצועים שלו גם כן מספיקים זה סה"כ פלאפון מלפני פחות משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תקשיבו זה כאילו אתם פאנבויז של .

אתה סתם מתעקש לקנות מה שאין לך צורך בו ומנסה להצדיק את עצמך.

עם כל הסיבות שאמרת אתה יכול לקנות i9305 וסיימת סיפור, גם תחסוך זמן אם זה כל כך דחוף לך..

הביצועים שלו גם כן מספיקים זה סה"כ פלאפון מלפני פחות משנה.

זה לא שאנחנו פאנבויז של , מעולם לא היה לי מכשיר של , זה כאילו שלכם יש משהו אישי נגד המכשיר , כאילו הוא עשה לכם משהו רע...

מזכיר לי את תופעת , שאנשים כל כך שונאים את החברה הזאת שמבחינתם הכל יותר טוב ממה שיש לה להציע...חבל.

גם אם אני יביא לך את הONE עכשיו במחיר של הנקסוס אתה בטח תמצא תרוץ להגיד שהנקסוס יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם לי אף פעם לא היה מכשיר של וכן היה לי אז אם כבר הייתי פאנבוי של משהו זה של . ואני ממש לא.

תומר, שלא תחשוב שיש לי הרבה כסף שאין לי איפה לבזבז כי באמת שלא. אני כן רוצה לקנות את הטוב ביותר כדי שישרת אותי יותר משנתיים, כי בסך הכול פלאפון יותר מהיר יתיישן פחות. אם אתה רוצה לראות אנשים שבאמת מבזבזים כסף, תציץ בפורום "יומני פרויקטים" ותראה הוצאות של אלפי שקלים על מים שמוריד כמה מעלות מהמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למחיר ולכסף שיש ואין.

אתה צריך לדעת מה הדרישות שלך מהפלאפון ולקחת את המשתלם ביותר.

ופה הלכת על הטופ שבטופ - וכנראה פספסת משהו.

אם הכסף היה באמת פרמטר פה היית יודע להתפשר,

אבל כנראה (ולא בקטע רע) שזה פחות עניין אותך ואתה מעוניין במכשיר הטוב ביותר,

מעבר למה שמישהו באמת צריך..

וכמו שכבר אמרתי, תתחדש.

זה מכשיר מעולה ואין ספק שהוא יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל"השוואה" מ GSMARENA, שימו לב איך הכותב מעדיף את ה S4,

הוא רשם את ממשק ה TW של סאמסונג בתור יתרון,

אם הוא חושב ככה אז ההשוואה שלו לא שווה כלום בשבילי כי אני חושב שממשק ה TW זה הממשק הכי גרוע שנגעתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאתה חושב, זה לא אומר שכל מי שמשתמש בו חושב כמוך (אתה יכול לראות סקרים ב- XDA, הרבה מעדיפים ומרוצים מ- TW).

אני באופן אישי מתקין Nova Launcher Prime ברגע שאני מקבל מכשיר חדש. בת זוגתי לעומת זו לא זזה מה- TW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין מה להשוות בין שני המכשירים, הן מבחינת הממשק והן מבחינת איכות החומרים והעיצוב. לדעתי שחקו אותה, המכשיר נראה מעולה, הממשק הרבה יותר נעים מהטאצ'וויז המגעיל של סמסונג. s4 פשוט נראה כמו חיקוי לא מוצלח של עצמו, הפלסטיקה מאחורה זולה, כל המכשיר מרגיש מאוד סוג ב'.

לא קראתי את כל העמודים האחרונים, מישהו יודע אם עדין דוגלים בבוטלואדר נעול או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם לי אף פעם לא היה מכשיר של וכן היה לי סמסונג אז אם כבר הייתי פאנבוי של משהו זה של סמסונג. ואני ממש לא.

תומר, שלא תחשוב שיש לי הרבה כסף שאין לי איפה לבזבז כי באמת שלא. אני כן רוצה לקנות את הטוב ביותר כדי שישרת אותי יותר משנתיים, כי בסך הכול פלאפון יותר מהיר יתיישן פחות. אם אתה רוצה לראות אנשים שבאמת מבזבזים כסף, תציץ בפורום "יומני פרויקטים" ותראה הוצאות של אלפי שקלים על קירור מים שמוריד כמה מעלות מהמעבד.

מבלי להיכנס בכלל לוויכוח מי יותר טוב, הגישה שלך מוטעית מבחינה כלכלית. גאדג'טים, ובפרט סמארטפונים, מחליפים דור כל שלושה רבעונים עד שנה. לכן, תכנון ליותר משנתיים הוא טעות כלכלית.

הרבה יותר יעיל וחסכוני לקנות משהו שעובד טוב עכשיו ועונה על הדרישות שלך, אשר תוכל להחליפו בעוד שנה וחצי, מאשר לקנות מכשיר חדיש מהשורה הראשונה שעלותו הגבוהה תאפשר החלפה רק בעוד 3 שנים.

במלים אחרות, אין היגיון כלכלי ברכישת לטווח ארוך (יותר משנתיים-שלוש), משום שקצב התחדשות הטכנולוגיה מהיר מאוד. הטלפון הטוב ביותר עכשיו יאבד את כתרו בעוד חודשיים-שלושה ובעוד שנתיים כבר לא יהיה רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להיכנס בכלל לוויכוח מי יותר טוב, הגישה שלך מוטעית מבחינה כלכלית. גאדג'טים, ובפרט סמארטפונים, מחליפים דור כל שלושה רבעונים עד שנה. לכן, תכנון ליותר משנתיים הוא טעות כלכלית.

הרבה יותר יעיל וחסכוני לקנות משהו שעובד טוב עכשיו ועונה על הדרישות שלך, אשר תוכל להחליפו בעוד שנה וחצי, מאשר לקנות מכשיר חדיש מהשורה הראשונה שעלותו הגבוהה תאפשר החלפה רק בעוד 3 שנים.

במלים אחרות, אין היגיון כלכלי ברכישת סמארטפון לטווח ארוך (יותר משנתיים-שלוש), משום שקצב התחדשות הטכנולוגיה מהיר מאוד. הטלפון הטוב ביותר עכשיו יאבד את כתרו בעוד חודשיים-שלושה ובעוד שנתיים כבר לא יהיה רלוונטי.

אם ה S1 עדיין פועל סביר, 3 שנים אחרי ההשקה, אז למה שזה לא יקרה עוד פעם?

(הוא דיי איטי נכון אבל עדיין מוציאים לו רומים ובעצם אפשר לעדכן אותו לאנדרואיד 4.2, מריץ חדשות בצורה סבירה).

^ בהחלט דוגלים

כן, אבל אפשר לפתוח אותו בצורה חוקית למהדרין בלי לאבד אחריות (htcdev.com)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה S1 עדיין פועל סביר, 3 שנים אחרי ההשקה, אז למה שזה לא יקרה עוד פעם?

(הוא דיי איטי נכון אבל עדיין מוציאים לו רומים ובעצם אפשר לעדכן אותו לאנדרואיד 4.2, מריץ חדשות בצורה סבירה).

הגלקסי s1 הוא דוגמה מעולה לנקודה שהעליתי, הוא אינו רלוונטי היום. הדרך שלך תוביל אותך להיות בעוד 3 שנים עם שווה ערך ל-s1 של היום. והאמת שאפילו פחות, משום שקצב התפתחות הטכנולוגיה רק הולך וגדל.

הטענה שלי פשוטה: מבחינה כלכלית זו טעות וחוסר יעילות. רוצה - תקבל, לא רוצה - אל תקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אפשר לפתוח אותו בצורה חוקית למהדרין בלי לאבד אחריות (htcdev.com)

אתה צודק. אבל אתה כן חותם על שינויים לאחריות בזמן התהליך. ולאחר מכן, כל בעיה שלדעתם נגרמה מכך, זכותם להחליט אם לכבד אחריות או לא.

אבל זה כנראה נכון לכל מכשיר פלוס-מינוס. גם לכאלו עם BL פתוח, כגון מכשירי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. אבל אתה כן חותם על שינויים לאחריות בזמן התהליך. ולאחר מכן, כל בעיה שלדעתם נגרמה מכך, זכותם להחליט אם לכבד אחריות או לא.

אבל זה כנראה נכון לכל מכשיר פלוס-מינוס. גם לכאלו עם BL פתוח, כגון מכשירי .

בנקסוס הBL פתוח?

אני זוכר שפתחתי את שלי לבד.. (Galaxy Nexus)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...