מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

אין לי כוח לחפור במעמקי הנושא, אבל כבר הביאו כאן עובדה מדעית שהעין לא מסוגלת להבחין בFHD.

ההבדלים ששמים לב אליהם הם כנראה פאנלים איכותיים יותר, זה כבר משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שלפני כתב שהנקסוס 4 "פחות חדש" אחרי המכשירים האחרונים שיצאו, אז הגבתי המלא רצינות לגבי זה והסברתי גם למה זה ממש שולי ולא נכון.

לא צריך להוציא אותי טיפש, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלפני כתב שהנקסוס 4 "פחות חדש" אחרי המכשירים האחרונים שיצאו, אז הגבתי המלא רצינות לגבי זה והסברתי גם למה זה ממש שולי ולא נכון.

לא צריך להוציא אותי טיפש, תודה.

זה אני כתבתי ולא חשקתי בהוצאתך כטיפש. אני פשוט תמים ושואל שאלות. מה שהתכוונתי לומר הוא שאם נקסוסים יוצאים באוקטובר זה כבר חצי שנה "גיל" של מכשיר לעומת החדשים, ובמונחי סמארטפון זה הרבה זמן (אם החישוב הוא בזבוז כסף כל שנתיים). לא? זה לא שאני סובל עם 4, אז דווקא בגלל זה יכול להיות שאפילו עדיף לי לחכות לעוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אם כל הזמן תחכה למכשיר הבא אף פעם לא תקנה מכשיר.

הנקסוס יוצא ב11, גלאקסי יוצר באפריל, אייפון יוצא בקיץ,

ואז שוב נקסוס, וככה זה חוזר חלילה. ועוד באמצע יש לך , (שלאחרונה מפתיעים),

סינים למיניהם.. זה לעולם לא נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא יהיה מכשיר S4 בשטח, אי אפשר לדעת . לך תדע אם יש או אין מחלות ילדות, נצילות בטריה, בעיות אחרות...

ל-S4 שווה לחכות כי הוא עוד שניה מגיע.. כל מה שמעבר לחלון של חודשיים.... באמת לא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא יהיה מכשיר S4 בשטח, אי אפשר לדעת . לך תדע אם יש או אין מחלות ילדות, נצילות בטריה, בעיות אחרות...

ל-S4 שווה לחכות כי הוא עוד שניה מגיע.. כל מה שמעבר לחלון של חודשיים.... באמת לא חשוב.

מה גם שאנשים אומרים "עוד חודש השקה" ושוכחים שיש עוד חודש עד שזה יוצא לחנויות,

ועוד זמן עד שזה יגיע לארץ.. ואז המחיר בשמיים.

מבחינתי לא שווה לחכות..

אני קניתי את הGalaxy Nexus בארץ. חודש לפני שהנקסוס 4 הוכרז.

מתחרט? כמובן, אבל בהתחשב בזה שהייתי צריך לשרוד עם 3GS עד שהייתי משיג את הנקסוס 4,

(ינואר בערך, וגם לא בטוח שהייתי מזמין מהאינטרנט.. ומהארץ זה יקר מדי..), זה שווה את זה,

אז זה לא באמת חרטה.. כי אין על מה.

והוא יחזיק יותר משנתיים מהרגע ההכרזה שלו בכיף (קהילת מפתחים עצומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה בסדר או לא, אבל זה עושה לי טוב לראות אנשים אוכלים את הכובע.

רק אחרי שהם יוציאו 3500-4000 שקל על מכשיר הם יראו שהמכשיר הזה :

לא בעל בנייה יותר איכותית מהנקסוס 4

לא בעל מסך טוב יותר מהנקסוס 4

לא עובד חלק כמו הנקסוס 4

כשלנקסוס 4 יהיה כבר אנדרואיד 6.2, להם יהיה עדיין 4.2.2.

אנשים נוטים לזלזל או לא להעריך את המכשיר הזה בגלל הלוגו של והמחיר הנמוך, אבל לא מבינים שכיום(ואני מאמין שגם בהמשך) , הוא פשוט חווית האנדרואיד הכי טובה שיש(והיה לי אס3 וגם נוט 2 לשם השוואה)

פשוט חבל על הכסף שלכם(או של ההורים שלכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

curhx11:

אחת הסיבות העיקריות שלא לקחתי נקסוס זה בגלל שאין לו מקשי מגע פיזיים. זה פשוט מציק לי לעין ולא נוח. אני בדקתי את זה דיי הרבה וגם ראיתי כל מיני אפשרויות של "pie" שבלחיצה ארוכה פותח תפריט של מקשים. אבל גם זה נראה לי ממש לא נוח יחסית למקשי מגע פיזיים שנמצאים מתחת למסך. ולנקסוס יש הרבה מקום מתחת למסך, אז לא ברור לי למה LG החליטו לא לשים שם מקשים.

המסך של ה HTC יותר איכותי מהמסך של הנקסוס 4 לפי הביקורות. חוץ מהרזולוציה שכמה פה טוענים שאי אפשר לראות את ההבדל, המסך פשוט מספק צבעים יותר יפים.

לא עובד חלק כמו הנקסוס : תסתכל ביוטיוב ביקורות של ה HTC One ותראה שאתה לא יכול להגיד את זה.

לגבי העידכונים : תמיד יוציאו ROMים כמו cyanogen שאיתם המכשירים האלו דווקא כן יקבלו עידכונים מהירים. כמובן שאז המכשיר ייראה מבחינת תוכנה בדיוק כמו הנקסוס (אנדרואיד בסיסי) לטוב ולרע.

כמו כן יש לציין שלנקסוס יש רק 16GB כאשר הנפח הזה לא מספיק לי אישית. כרגע יש לי S1 16GB ואני נעזר בכרטיס זיכרון חיצוני, לשני המכשירים האלו אין אפשרות הרחבה אז אני מעדיף 32GB אצל ה .

ועוד משהו, ה עולה בסביבות ה 3200 ש"ח כולל כל המיסים, אז טווח המחירים שנתת פה דיי מוגזם.

אז לא, אני לא מזלזל בשום טלפון בגלל הלוגו שעליו או מחירו הנמוך, אבל הוא פשוט לא מתאים לצרכים שלי. אם היו לו מקשים פיזיים ודגם של 32GB הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה בסדר או לא, אבל זה עושה לי טוב לראות אנשים אוכלים את הכובע.

רק אחרי שהם יוציאו 3500-4000 שקל על מכשיר הם יראו שהמכשיר הזה :

לא בעל בנייה יותר איכותית מהנקסוס 4

לא בעל מסך טוב יותר מהנקסוס 4

לא עובד חלק כמו הנקסוס 4

כשלנקסוס 4 יהיה כבר אנדרואיד 6.2, להם יהיה עדיין 4.2.2.

אנשים נוטים לזלזל או לא להעריך את המכשיר הזה בגלל הלוגו של LG והמחיר הנמוך, אבל לא מבינים שכיום(ואני מאמין שגם בהמשך) , הוא פשוט חווית האנדרואיד הכי טובה שיש(והיה לי גלקסי אס3 וגם נוט 2 לשם השוואה)

פשוט חבל על הכסף שלכם(או של ההורים שלכם).

תגיד את מלקק את הנקסוס שלך לפני שאתה הולך לישון ?

אגב HOUSE M.D גם ל ONE אין מקשים פיזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...