התייעצות לגבי מתאם רשת על תשתית חשמל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מתאם רשת על תשתית חשמל

yossi_s1

Recommended Posts

המצב הוא כזה, ראוטר בקומה התחתונה (מתוך 2), בקומה הזו קולטים בסדר.

בקומה העליונה לא קולטים בכלל.

האופציה של רפיטר בעייתית כי אין מקום שבו יש קליטה סבירה וגם ניתן להציב רפיטר, לכן האופציה של מתאמי חשמל נראת טובה.

אני זקוק למתאמי חשמל שאחד מהם , כדי שבקומה העליונה תיהיה רשת אלחוטית.

מצאתי בקושי שני מוצרים מתאימים, אחד של LEVEL1, הבעיה שהוא די יקר, 600 שקל לקיט של שני מתאמים, אחד חוטי והשני .

בנסיון למצוא משהוא זול יותר נתקלתי בקיט של , d-link כלשהוא.

במחיר 360 זה כבר נשמע הרבה יותר טוב, הקטע המוזר הוא שבאתר שלהם כתוב שזה מתאים רק לתשתית , שזה נשמע מופרח לגמרי כי אין קשר בין המוצר הזה לתשתית של .

למישהוא יש נסיון עם זה? אני מאוד מתפתה לקנות את הקיט של למרות שמדובר בתשתית של , גם אם יש שם קושחה של בזק אני יכול להוריד קושחה מקורית והכל יהיה סבבה נראלי.

מעבר לזה קראתי באינטרנט שהתוצאות מעורבות, יש כאלו שזה בכלל לא פועל להם, מה אני עושה אם קניתי והמוצר בכלל לא עובד? זה קטע דפוק שאי אפשר לדעת בכלל אם זה יעבוד, ואז יש מצב שאני סתם יתקע עם המוצר.

הצעות אחרות גם יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המתאמים של DLINK דגם dhp-306 והם עובדים בסדר גמור. קח בחשבון שהם לא הכי מהירים (עד 100 מגה ביט - מוצהרים עד 200 אבל תהיה לך נפילה בסנכרון כי יש מרחק + רעשים על התשתית וגם כהה הפורט ethernet הוא 100 מגה ככה שזה המקס) אם הראוטר שלך גם ככה לא תומך gigabit אז זה לא משנה לך.

אין קשר למי אתה מחובר.. המתאמים יוצרים bridge על גבי תשתית החשמל (הם שקופים מבחינת הנתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

מהירות לא ממש משנה כל עוד הם יתנו קצב מעשי של 20 מגה בערך.

וזהו, אני יודע שהם בסך הכל יוצרים BRIDGE בגלל זה היה נשמע לי מוזר לגמרי הטענה של שזה עובד רק על התשתית שלהם.

אני אקנה בימים הקרובים ויעדכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...