אשמח לעזרתכם בבדיקת ההגדרות הביוס שלי לאחר oc 4.2ghz - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לעזרתכם בבדיקת ההגדרות הביוס שלי לאחר oc 4.2ghz

joelr

Recommended Posts

שלום לכולם,

הרכבתי את המחשב שלי, ולמרות שזה בערך המחשב העשירי שאני מרכיב לבד, אף פעם לא הרגשתי בטוח בנוגע להדגרות השונות בביוס.

חלק מההגדרות מאוד פשוטות להבנה, אבל חלק מאוד לא ברור, וגם ההסברים בחוברת של לוח האם לא מסבירים כלום.

בכל אופן, המפרט שלי הוא:

i7-3770k

asus p8z77-v pro

2x 8gb 2133mhz

psu 650w

samsung 840 pro 256gb

corsair H80i

AMD firepro 5800v

case: graphite 600

בהתחלה עשיתי OC ל 4.5, אבל ראיתי במבחני ביצועים בתוכנה שאני עובד איתה (זה מחשב לעבודה. אני עובד על תוכנת solidworks) שההבדל בין 4.5 ל 4.2 הוא די זניח בביצועים ולכן הלכתי על בטוח.

אני גם לא רוצה מחשב רועש ולכן גם הקירור של המעבד וגם המאווררים במארז מכוונים על מהירות נמוכה.

בכל אופן, לאחר שהיו לי כמה בעיות לאחרונה עם ההגדרות בביוס (ולא אלאה אותכם בפרטים), אני מעלה פה מסך של רוב ההגדרות של הביוס. מה שלא העלתי נמצא ב default.

אני אשמח אם תוכלו להעיף מבט ותראו אם עשיתי משהו שנראה לכם טעות, או אם יש לכם המלצות שיכולות לשפר ביצועים וזמן טעינה של .

מתנצל על גודל וכמות התמונות- דווקא חיפשתי טוב טוב בחוקי הפורום ולא ראיתי שם מגבלה על גודל וכמות התמונות. אם זו בעיה בבקשה תודיעו לי ואשנה.

תודה מראש לכולם,

יואל

BIOS06.jpgBIOS07.jpgBIOS09.jpgBIOS10.jpgBIOS05.jpgBIOS04.jpgBIOS01.jpgBIOS02.jpgBIOS03.jpgBIOS11.jpgBIOS08.jpgBIOS13.jpgBIOS15.jpgBIOS12.jpgBIOS14.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...