דיון: מחיר תשתית HOT עבור 30 מגה - הכי זול? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון: מחיר תשתית HOT עבור 30 מגה - הכי זול?

winner100

Recommended Posts

את זה באמת שלא ידעתי, טוב לדעת.

נכון להרגע אני עם 30 מגה.

אבל אני מוריד מתחת ל3 מגה לשניה....

אני אמור להוריד 3.75 לפחות!

אני מוריד מתחת ל3.... לפעמים זה עולה....

נציג של 012 טוען "זה תלוי בשרת" שאני אומר לו שזה משרת 012 הוא אומר שזה מורכב....

שאני שואל אותו כמה מקסימום אני אמור להוריד בחבילה של 30 מגה הוא אומר לי 1 ומשהו מגה לשניה...

כמעט צחקתי לו בפנים, זה מה שהיה לי ב12 מגה.

ממש התייאשתי, נתקתי לו בפנים.

הוא לא מבין מה שאני אומר ואני לא מבין אותו, הוא לא מדבר ברור.

012 אכזבו אותי הפעם.

גולש על נתב או מחובר ישירות למודם? אני מניח שמחובר ישירות מאחר שאת מתחבר עם חייגן.

בכל זאת אני רוצה לומר שאצלי לפעמים מהירות משתנה ויכול להשתנות בגדול - לפעמים 12 מגה שזה מהירות מקסימלי ולפעמים 1.5-3 מגה

אחרי הרבה בדיקות, מיקום שונה של נתב ומשחק עם אנטנה, הבנתי שאין להשאים תשתית או ספק כי בעיה היא במיקום של וכיוון אנטנה ואפילו מספר ארוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי את זה כבר בכמה שרשורים - אבל אני ארשום גם כאן למי שפספס - הקסם הוא להגיד לבזק \ הוט את המשפט הבא:

"שלום. טכנאי של בזק \ הוט (המתחרה של מי שמספק לכם תשתית עכשיו) מחבר לי עכשיו תשתית לדירה. אני צריך שתנתקו אותי מעכשיו".

עבד פיקס ב-3 הזדמנויות שונות.

אתה יכול להרחיב בבקשה? לחייג לספק ולומר שינתקו אבל בשביל מה? זה אמור להיות כמו ריסטרט שיאפס מטמון בשרת של ספק בשביל מהירות אופטימלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולש על נתב או מחובר ישירות למודם? אני מניח שמחובר ישירות מאחר שאת מתחבר עם חייגן.

בכל זאת אני רוצה לומר שאצלי לפעמים מהירות משתנה ויכול להשתנות בגדול - לפעמים 12 מגה שזה מהירות מקסימלי ולפעמים 1.5-3 מגה

אחרי הרבה בדיקות, מיקום שונה של נתב ומשחק עם אנטנה, הבנתי שאין להשאים תשתית או ספק כי בעיה היא במיקום של וכיוון אנטנה ואפילו מספר ארוץ.

אני גולש רגיל עם מודם בלבד.

שהיה לי חבילה של 12 מגה, תמיד אבל תמיד הייתי מוריד על לא פחות מ1.40.

כרגע זה משתנה אבל לפחות הגעתי למצב שזה לא מוריד מתחת ל3.

אם יש בעיה או אין אני עדיין לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק לטריפל.

לי יש חבילה דיי זולה, אני איתה כבר כמה שנים והיא מאוד מספקת אותי.

אפילו הנציגים והמנהלים שהם עוברים על "הנתונים" ורואים את המחיר מודים בעצמם שזה יצא לי לא משתלם אם אני יעבור.

ושוב, ההצעה שם היא רק ללקוחות שיש להם טריפל.

לא משתלם לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לקחת חבילת טריפל ולחלק ממירים בין הבתים אם אתם גרים בסמיכות.

זה יעבוד, אבל אולי תקבלו ביקור פתע בהמשך....

טקטיקה להורדת סכום התשלום הגבוהה למקום קצת יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...